Tanımadığınız Bir Kızla Tanışmanın ve Etkilemenin Yolları

Daha önce hiç konuşmadığınız bir kıza yaklaşmak buzlu suya dalış yapmak gibidir. Gerilirsiniz, kalp atışlarınız sayamayacağınız kadar hızlanır. Ve her bir adımda mideniz dilinize daha da yaklaşıyor gibi hissedersiniz.

Ama bir erkek olarak bir kıza nasıl yaklaşılacağını bilmek, ilişkiler dünyasındaki en önemli şeylerden biridir.

Tanımadığınız bir kıza nasıl yaklaşmalısınız?

Kızları tavlamak için kullanılan o meşhur sözleri, ona kazara çarpmayı ve diğer her türlü akıllı hareketi bir kenara koyun.

Her şeyden önce şunu bilmelisiniz ki:

Konuşmak için yaklaşmadan önce, sizin onunla konuşmak istediğinizi bilmesini sağlamalısınız. Bunu yapmak için de dikkatini çekmeniz gerekir. İşte onun dikkatini çekmek için dikkat etmeniz gereken ipuçları:

1 – Ona Bakın!

Ona bakın ve sonra onun dikkatini çekmeye çalıştığınız anlamasını sağlayın. Gizemli davranın ve kız sizin gözlerinizi yakalar yakalamaz uzaklara bakın. Onun merakını uyandırmış olacaksınız ve bu da onu size tekrar bakmaya zorlayacaktır.

2 – Göz Kontağı Kurun!

Size her baktığında ona bakın ve hemencecik mahcup bir tavırla başka bir yöne doğru bakın. Sonra ona bakmaya devam edin ve bir seferliğine saniyenin küçük bir kısmı boyunca bakışlarınızı ona kilitleyin yeniden uzaklara bakın. Bunu yaparak cinsel cazibeyi de yaratmış olursunuz. Ama eğer buna karşılık vermiyorsa, büyük olasılıkla sizinle ilgilenmiyordur.

3 – Etkilenmiş Gibi Görünün!

Arkadaşlarınızla birlikte iseniz, ona bakın ama dikkatiniz dağılmış ve arkadaşlarınızla yaptığınız konuşmaya odaklanamıyormuş gibi görünmeye çalışın. Evet bu aslında ince bir iltifattır.

4 – Ona Gülümseyin!

Kendinizi oldukça cesur hissettiğiniz anda bir saniyeliğine dudağınızın kenarına hafif bir gülümseme kondurun ve gülüşünüzü fark etmesini sağlayın.

Tüm bunlar, kızla bağlantı kurmak ve tanışmak istediğinizi yansıtan, onunla ilgilendiğinizi onun bilmesini sağlayan hareketlerdir. Ve aynı zamanda bu yolla onun sizinle gerçekten ilgilenip ilgilenmediğini de anlamış olursunuz. Eğer sizin vücut hareketlerinize benzer şekilde karşılık veriyorsa, bu sizinle konuşmakla ilgilendiğini gösteren bir işarettir.

Kızla nasıl konuşmaya başlamalısınız?

Anı Bekleyin!

Bazen tüm ihtiyaç duyduğunuz şey, size onunla konuşma şansı verecek bir kızı beklemektir. Eğer sizinle gerçekten ilgiliyse ve sizinle konuşmak istiyorsa, sizin onun yanına gidebilmeniz için yeterli fırsatları yaratacaktır. Mesela bunu, tek başına kadınlar tuvaletine giderek, telefonla konuşmak için arkadaşlarından uzaklaşarak veya size gülümseyerek yapabilir.

Onu Uzaktan Cezbedin!

Ona doğrudan bakın ve gülümseyin. Ona gözlerinizi kilitledikten hemen sonra boynunuzu biraz yana eğerek ve gözlerinizi kullanarak, bar masasını ya da çıkışı gösterin. Bunu anlamasa da siz işaret ettiğiniz yere gidin, sonra ne demek istediğinizi anlayacaktır.

Gruba Yaklaşırken Hedefinize Kitlenin!

Bakışlarınız ona kilitlenmiş bir şekilde kendinizden emin bir halde ona doğru yürüyün. Gruba doğru yürüyün ama sadece ve doğrudan doğruya ona bakın. Başka hiçkimseye bakmayın, çünkü kıskanç arkadaşları küçümseyen gözleriyle size saldıracaklardır (onları değil, arkadaşlarını seçtiğiniz için). Arkadaşları onu size doğru hafifçe iterek veya büyükçe gülümseyerek sizin tarafınızda olduklarını göstermedikleri sürece onlara bakmaktan tamamıyla kaçının.

Ona Bir İçki Alın!

İçkinizi kabul ettiğinde ve size doğru gülümsediğinde, bu size bir ipucudur. Daha fazla beklemeyin yoksa sizin bir korkak olduğunuzu düşünecektir. Ama onunla diyalog kurmaksızın, önce ona bir içki alırsanız, ürpertici bir erkek gibi algılanırsınız.

Duruma Göre Arkadaşıyla da İlgilenin!

Eğer sadece iki kız varsa, hoşlandığınız kıza bakarak ilerleyin. Kız da sizinle ilgileniyorsa, arkadaşı bir bahaneyle sessizce kaçıp gidecektir. Ama eğer arkadaşı kalmaya karar verirse kendinizi tanıtın ve niyetinizden kibarca bahsedin. Ama bu sefer de arkadaşını da konuşmaya dahil edip onun da kendini iyi hissetmesini sağlamalısınız. Ancak odaklanacağınız esas unsur hoşlandığınız kızdır, bunu sakın unutmayın!

Diğer makalelerimizi de okumayı ihmal etmeyin. Bizi takip etmeye devam edin…

 

Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Özgüven, kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Benzer Konular: