Çapkınlığa Giden Yolu Keşfet!

 

Kadın erkek ilişkileri ile ilgili kendini geliştirmeye başlamış her erkeğin kendini bu yönde geliştirmesine ihtiyaç duyduran, patlama noktası olan bir hikayesi vardır. Senin hikayen ne bilmiyorum ama biliyorum ki hepimizin bir hikayesi ve yola çıkarken bir amacı vardı.

Erkeklerin çoğu yola çıkarken çok masumane ve saf isteklerle yola çıkıyorlar. Benim de bir sevgilim olsun, benim de bir kız arkadaşım olsun, etrafımda kızlar olsun, sevilen sayılan bir adam olayım vs. Her ne kadar bu masum, saf ve gayet doğal istekler zamanla kaybolsa ya da unutulsa da genelde çıkış böyledir.

Bu çapkın ya da çapkın adayı, bizim çapkın olarak ele alalım. Hikaye içinde de öyle devam etsin. Bu yolculukta bizim çapkın ilk birkaç ayı öncelikle konuyla ilgili yazılar, dergiler, makaleler, kitaplar okumak ve videolar izlemekle geçiriyor.

Sonrasında öğrenilenlerin, okunanların ve izlenilenlerin gazıyla harekete geçmeye karar veriyor. Kimi bu kararı çok kısa bir sürede kimi ise aylar sonra alabiliyor. Bizim çapkın farklı yaklaşım türleriyle daha önce bilmediği, denemediği tarzlarda kadınlara yaklaşıyor. İşlerin bu şekilde yürüdüğüne, yürüyebildiğine ilk başlarda kendisi de şaşırıyor.

Kadın erkek ilişkilerinin özellikle tanışma, numarasını alma, buluşma gibi kısımlarının o kadar da zor olmadığına defalarca şahit oluyor. Deniyor, defalarca deniyor. Başarıyor ama bir sürü de reddediliyor. Reddedile, reddedile öğreniyor.

Hem reddedilmek, eskisi kadar canını acıtmıyor. Alışıyor. Reddedildikçe ya da kabul gördükçe yavaştan çapkının kendi tarzı oluşuyor. Denedikçe aslında hangi tip kadınların daha çok hoşuna gittiğini hangileriyle daha iyi anlaştığını, hangileriyle ne kadar ve ne yaşayacaklarını kestirmeye, ön görmeye başlıyor.

Belki acı verici bir reddedilmeyle başlayan bu kişisel gelişim yolculuğu onu yine reddedilmeler, acı tatlı deneyimler sonrası standartları olan, bir tarzı olan ve giderek çekicileşen bir adama dönüştürüyor.

Reddedilen adam bu sefer reddedilmenin yanı sıra reddetmeye başlıyor. Reddedilmenin acısını defalarca hisseden adam bu sefer reddetmenin keyfine varıyor.

Zaman ilerlemeye devam ediyor. Bizim eleman reddedilerek, reddederek yoluna devam ediyor. Yol onu yolda bayağı bir zaman geçirdikten sonra vazgeçebilmekle tanıştırıyor. İstese de istemese de vazgeçebilmekle…

Sırılsıklam aşık olsa da kadını ona, o da seviyor olsa bile kadınını… Vazgeçiyor. Sebepleri kendine saklı elbet. Bizim çapkın arkasında ağlayan bekleyen gözler bırakarak, kendi duygularını bir kenara iterek vazgeçiyor. Çünkü vazgeçmesi gerekiyor. Çünküsünü sadece kendisi biliyor. Vazgeçebilmenin gücünü de katıyor heybesine bizim elemana yola kaldığı yerden devam ediyor.

Yol herkes için böyle geçmiyor tabi. Kimi ilk çıkıştan ayrılıyor, kimi ikinci, kimi onuncu…

Yol devam edebilene gel diyor. Yolun sonu aydınlık. Edebilen bu yolda ilerlemeye devam ediyor, edemeyen pes edip geri dönüyor.

Belki bu yolun ona göre olmadığına karar verip bambaşka yollar arıyor… Son olarak bizim bu hikayede anlattığımız çapkın adayı kim mi? Kim bilebilir, belki de sensindir. =)

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: