Kızlar Ne Tür Erkeklerden Hoşlanırlar?

 

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Pek çok erkek, erkek türlerinin sadece iki gruba ayrıldığını düşünür, iyi erkekler ve kötü erkekler. Erkekler arasında yanlış bir kanı vardır. Bir erkek bir kızı elde edemiyorsa ya da bir kız onu başka birisi için terk ediyorsa, o erkek kötü bir dünyada yaşayan iyi bir erkektir şeklinde düşünürler.

Açıkçası bu, iyi adamlar ve kötü adamlar arasındaki bir savaş değildir. Öncelikle, kızların kötü erkekleri dayanılmaz bulduğuna inanan bütün güzel iyi erkekler, gözyaşlarınızı hemencecik bir kenara koyabiliriz.

Kızlar kötü erkekleri çekici bulmazlar. Aslında iyi erkeklerin de kötü erkeklerin de kızlar üzerinde belirgin herhangi bir özel güçleri yoktur.

Kızlar Hangi Tür Erkeklerden Hoşlanırlar?

Eğer bir kızı etkilemek veya onun dikkatini çekmek istiyorsanız kaba ya da kötü davranmaya çalışmanız gerekmez. Ya da tam tersine kızın sizi terslemesine izin verecek kadar iyi erkek olmanıza da gerek yoktur. Sadece erkekliğinizi etrafınızdaki diğer erkeklerden daha iyi göstermeyi öğrenmeniz gerekir.

Gerçek şudur ki kadınlar her zaman dominant yapıdaki erkeklerden hoşlanırlar. Bu, onların genleriyle birlikte gelen, içsel bir dürtüdür.

Kadınlar bir erkek arkadaş veya kocadan onların etrafında olup hep duygusal destek vermelerini isterler. Ancak onların genlerindeki kodlar, maceracı, risk alan, dominant ve sosyal olarak güçlü olan erkeklere aşık olmalarına yol açar.

Evrim açısından bakıldığında kadınlar üstün genleri olan erkeksi adamları isterler. Basitçe diyebiliriz ki kızlar erkeksi görünen ve diğer erkekleri ya da bir şekilde diğerini bastıran bir adam isterler. Yani kızlar farkında olmadan dominant ve erkeksi görünmeyen bir erkeğin iyi genlere sahip olmadıklarına inanarak, onlarla çıkmaya ve nihayetinde seks yapmaya değmediğini düşünürler.

Vahşi bir aygır mısınız?

İyi genlere sahip olan bir adam daha güçlü gelişir. Güçlü bir bağışıklık sistemi vardır ve pek çoklarından daha sağlıklıdır. Bedeni daha fazla kaynak kullanma kapasitesine sahiptir ve çok daha fazla testosteron hormonu üretir.

Ve testosteron, güçlü erkeksi bir çene hattı, daha derin bir ses, dominant davranış, risk alma yeteneği, daha iri ve belirgin kaslar gibi erkeksi özelliklerle doğrudan bağlantılıdır. Dolayısıyla bu özellik ve yeteneklere sahipseniz, büyük olasılıkla çevrenizdeki diğer ölümlülerden daha iyi genlere sahip olan şanslı erkeklerden birisiniz.

Ancak bu özelliklere sahip olmasanız bile üzülmeyin. Birçok kişinin bilmediği küçük bir sır var. Hiçbir takviyeye bağlı kalmadan, sadece birkaç ipucu kullanarak vücuttaki testesteron seviyenizi her zaman artırabilirsiniz.

Kızlar ne tür erkeklerden hoşlanırlar? Önemli özellikler

Artık kızların erkeksi görünüme sahip erkekleri dayanılmaz bulduğunu biliyorsunuz. Vücudunuza doğal testosteron yükleyen aşağıdaki ipuçlarını aklınızda bulundurun.

  1. Daha çok kızla konuşun. Kızlarla ne kadar çok konuşursanız ya da flört ederseniz testosteronunuz o kadar çok yükselir. Yani ne kadar kızlarla flört ederseniz, o kadar seksi olursunuz!
  2. Kendinden emin olun. Eğer kendinden emin ve kendine inanan bir profil çiziyorsanız, şanslısınız, çevrenizdeki herkese çok daha çekici görünürsünüz.
  3. Hakimiyet altına girmeyin. Unutmayın ki her güzel kız alfa erkek olan biriyle çıkmak ister, kuyruğunu bacakları arasına sıkıştırmış bir şekilde birinden emir alan bazı erkeklerle değil.
  4. Şikayet edip sızlanmayın. Nasıl hissettiğinizi ifade edin. Şikayet etme ve mızmızlanma sizin zayıf, çaresiz ve güçsüz görünmenizi sağlar. Ve elbette bu da sizi anında itici bir erkeğe dönüştürür.
  5. Güçlü bir bağışıklık sistemi yaratın. İyi genlere sahip olmanın avantajlarından biri de güçlü bir bağışıklık sistemidir. Ve kızlar arkasındaki tam nedeni saptayamasalar da sağlıklı bir görünüme çekilirler. Sağlıklı beslenin ve sağlıklı görünün, böylece bir sürü ikinci bakışı da üstünüzde hissedersiniz.
  6. O büyük silahlar. Formda ve güçlü bir vücut sağlıklı genler ve yüksek testosteronun açık bir işaretidir.

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: