Her gün sokakta, okulda, iş yerinde, kafelerde, alışveriş merkezlerinde, kulüplerde, metroda ve daha pek çok farklı ortamda hoşumuza giden güzel kadınlarla karşılaşıyoruz. İç çekmek, bakakalmak ya da söylenmek bu durumlarda erkeklerin çoğunun gösterdiği başlıca tepkiler… Halbuki iç çekerek kedinin ciğere yalandığı gibi uzaktan yalanmak yerine, burada öğreneceğimiz kızla tanışma taktikleri ile cesaretimizi toplayıp o kadınla tanışmayı tercih edebiliriz. 🙂

Bu noktada şu soruları sorduğunu duyar gibiyim:

 • Üzerimdeki utangaçlığı nasıl atacağım?
 • Ya kız beni reddederse?
 • Kıza ne söyleyeceğim?
 • Kızla nasıl tanışacağım?
 • Ters bir tepki verirse ne yapacağım?
 • Kıza yaklaşırken nelere dikkat etmeliyim?
 • Hangi tanışma cümlesini kullanmalıyım?

Aklında oluşan tüm bu soru işaretleri ve yaşadığın kaygılar seni güzel kadınlarla tanışmaktan alıkoyuyorsa, burada vereceğimiz tanışma taktikler sayesinde bu kaygılarından kurtulabilirsin.

Çünkü bu içerik şimdiye kadar, kadınlarla tanışma konusunda hazırlanmış en kapsamlı rehber… Burada bizzat kendi hayatımda kızlara yaklaşırken uyguladığım ve defalarca olumlu sonuç aldığım taktikleri, tanışma cümlelerini paylaşacağım.

Ama ilk olarak tanışma aşamasında hissettiğimiz korkunun neden kaynaklandığını anlatmak istiyorum. Kızlara kolayca yaklaşabilen, kolayca numaralarını alabilen bir erkek olmak istiyorsan üzerindeki tanışma korkusunu atman gerekiyor.

Eğer tanışma cümlelerinden çok daha önemli olan bu temel konuları atlamak istiyorsan, BURADAN seni tanışma cümlelerinin olduğu bölüme ışınlayabilirim. Ama bana soracak olursan anlatacağım bu bilgiler tanışma aşamasında başarıya ulaşmak için hayati derecede önemli. Yine de karar senin…

 

Tanışma (Açılış) Korkusunu Neden Yaşıyorum?

 

 

Kızlarla tanışma olayının Pick Up (Kız Tavlama) camiasındaki karşılığı “AÇILIŞ” kelimesidir.

Pick Up olayından haberdar olan bir arkadaşla kız tavlamak için dışarı çıktığında şu tür konuşmalar dönebilir:

Ahmet: “Dostum şu kızı açsana!”

Murat: “Uzun zamandır set açmadım, o yüzden açılış korkusu yaşıyorum!”

Bu tür cümleler duyarsan “Ne diyor bunlar?” diye düşünmemen için bu kavramları bilmeni istiyorum. Yarın öbür gün Pick Up forumlarında internet üzerinden tanıştığın bir arkadaşınla kız kovalamaya çıkarsan aklında bulunsun.

“Set Açmak = Açılış Yapmak = Approach = Kızla Tanışmak”

Bu kelimelerin hepsi aynı anlamda kullanılıyor… KIZLA TANIŞMAK!

Tanışma korkusu konusuna geri dönecek olursak;

Bu korkunun tarihin eski çağlarından beri yaşayan avcılıkla karnını doyuran atalarımızdan bize aktarıldığı söylenir. Eskiden kabileler zamanında, hayatın çetin şartlar altında geçtiği dönemlerde risk almak çok zordu.

İnsanlar hayatta kalma şansını artırabilmek için topluluklar halinde yaşardı. Ait olduğu topluluk içinde kabul görmek hayati derecede önemliydi. Çünkü bir erkeğin veya kadının topluluk tarafından dışlanması demek tek başına vahşi hayvanlarla mücadele etmesi, tek başına avlanması, tehditlere karşı açık hedef haline gelmesine yol açıyordu.

Bu nedenle insanların topluluk içindeki hal ve davranışlarına dikkat etmesi gerekiyordu. Bir erkeğin hoşlandığı kadın tarafından reddedilmesi, onun topluluk içindeki değerini düşürüyordu.

Bu şekilde arka arkaya gelen reddedilmeler yaşandığı sırada, belki de kızlar bu erkeği abilerine şikayet ediyordu. Belki de reddedilen erkek, “Vayy sen benim bacıma nasıl yan gözle bakarsın?” tarzı atarlanmalar sonucunda abiden kılıç yaraları alıyor, en nihayetinde de kabileden kovuluyordu.

Bu korkunun tarihin en eski dönemlerinden günümüze kadar aktarıldığı rivayet edilir.

Bu bilgilerin doğruluğundan emin olmamakla birlikte arkadaş ortamında güzel bir kıza yazarken anlatabileceğin güzel bir hikaye olduğu için paylaşmak istedim. 🙂

Bana göre tanışma korkusu yaşamamızın asıl sebebi;

Bu korku genetik aktarımla birlikte belli bir seviyede bize geçmiş olabilir. Fakat, güzel bir kızla tanışmak istediğimizde elimizi ayağımızı birbirine dolandıracak kadar güçlü değildi.

Zamanla toplumun bize dayattığı negatif inançlar ve hayatın içinde yaşadığımız negatif tecrübelerden dolayı içimizde bir miktar var olan kızlarla tanışma korkusu giderek güçlendi.

Yani biz çocukken “Kızlara nasıl yaklaşacağım?” diye düşünmüyorduk. Herhangi bir kaygı hissetmeden kızlarla konuşabiliyorduk. Çünkü kızları gözümüzde büyütmüyorduk… Onları normal bir insan gibi görüyorduk.

Ama yıllar içinde izlediğimiz filmlerdeki reddedilme sahneleri, ailemizin kızlar hakkında konuştuğu yalan yanlış bilgiler ve kızları elde etmenin zor olduğu gibi zihnimize pompalanan negatif düşünceler içimizdeki reddedilme korkusunu, bizi kızlarla tanışmaktan alıkoyacak seviyeye taşıdı.

Zaten insan, sosyal olmaya programlanmış şekilde doğar, doğası gereği sosyal bir varlıktır.

Fakat yetiştirilme tarzı, arkadaş çevresi, olumsuz tecrübeler gibi pek çok faktörden dolayı içimizdeki reddedilme korkusu bizi hoşlandığımız kızla tanışmaktan alıkoyacak seviyeye çıkar.

Şimdi, kızlarla tanışmak istediğimizde bizi geriye çeken bu korkuyu aşmak için neler yapılabileceğinden bahsedeceğim.

 

Tanışma (Açılış) Korkusunu Nasıl Yenerim?

 

 

Kızla tanışma aşaması; kadınlarla iletişimin en heyecan verici, en kısa süren ve aslında flört sürecinin en basit aşamasıdır. Bir kızla ilişkiye başlamak için çıktığımız serüvenin en önemsiz aşaması tanışmadır.

Ama biz kızlarla tanışmasını zihnimizde o kadar büyütürüz ki, sanki İngiliz kraliyet ailesinin kızıyla tanışıyor hissine kapılırız. Kızla henüz tanışmadan onu aşırı değerli kılarak tanışma aşamasını kendimize işkence haline getiririz.

Hoşlandığımız bir kadınla tanışmaya gideceğimiz zaman ne söylemeliyim, nasıl tanışmalıyım türünden sorularla zihnimizi fazlasıyla meşgul eder, bu fırtınalı durumun içerisinden bir türlü çıkamayız.

Böylece hoşlandığımız kadınla bir türlü tanışamayız ve ilk adımı atamadığımız için oyunu en başından kaybederiz. Bu durumu kendimize daha doğrusu egomuza yediremediğimiz için de çoğu zaman; “Şimdi doğru zaman değil, başka zaman tanışırım.” gibi cümleler sarf ederek kendimizi avuturuz.

Gerçek şu ki; harekete geçmezsek o doğru zaman diye tabir edilen zaman asla gelmez. Eğer biz harekete geçmezsek; o hoşlandığımız, ilgimizi çeken kızın hayatına başkaları girebilir, başkaları bizden önce hareket edebilir. Ve emin ol, bu durum çok can yakıcıdır. Geçmişte defalarca tecrübe ettiğim için biliyorum. 🙂

Kadınlarla tanışma konusunda yıllardır edindiğim tecrübeler bana çok önemli bir kuralı öğretti.

Tanışma korkusu yüzünden beğendiğimiz kadınla tanışamamanın verdiği PİŞMANLIK DUYGUSUNU yaşamaktansa, REDDEDİLMEYİ tercih ederim.

Şahsen beğendiğim bir kadınla tanışmadığım zaman içimi kemiren “Keşke o kızla tanışsaydım, çok güzel kızdı yaa!” pişmanlığı beni yiyip bitiriyor. O nedenle sana da pişman olmaktansa ne pahasına olursa olsun, gerekirse reddedileceğini bile bile gidip beğendiğin kızla tanışmanı tavsiye ederim.

Hayat yapamadıklarımızdan pişman olmak için çok kısa be dostum… Değerli vaktini yapamadığın şeylerin verdiği pişmanlık duygusuyla heba etme. Git ve ne pahasına olursa olsun yapmak istediğin şeyi yap.

Sana verebileceğim en önemli hayat tavsiyesi budur…

Şimdi kızlarla tanışmana engel olan bu tanışma korkusunu hafifletmek için uygulayabileceğin önemli birkaç tekniği seninle paylaşmak istiyorum.

Tanışmayı Kolaylaştıran Temel Teknik: Mümkün Olduğunca Sosyal Olmak

 

Birazdan tanışma korkusu konusunda anlık çözümler sunan iki etkili tekniği seninle paylaşacağım. Ama öncesinde günlük hayatının her aşamasında uygulaman gereken temel bir teknikten bahsedeceğim.

Bana göre bu temel teknik, anlık çözüm üreten tekniklere göre 100 KAT DAHA ÖNEMLİ!

Nedir bu teknik?

GÜNLÜK HAYATTA DAHA SOSYAL BİRİ OLMAK!

İnsan sosyalleştiği zaman otomatik olarak pozitif enerjiyle dolar. Her yeni insanla girdiğimiz etkileşim, RUH HALİMİZİ VE YAYDIĞIMIZ ENERJİYİ etkiler. İçe dönük, negatif ruh haline sahip olan bir erkek yeni bir kızla tanışmak istediği zaman üzerinde büyük bir baskı hissedecektir.

Kendini iyi hissetmeyen, sosyalliğe alışık olmayan bir bünye yeni bir kızla tanışmayı nasıl kaldırsın?

Tabii ki kaldıramaz… Bu nedenle günlük hayatın içinde girdiğin her türlü ortamda kız-erkek diye ayırmadan yeni insanlarla tanışmayı kendine alışkanlık haline getirmeni tavsiye ederim.

Tanıştığın ve sohbet ettiğin bu kişiler, mahalledeki bakkal amca, süpermarketteki kasiyer kız, minibüsteki şoför dayı, okuldaki hademe teyze veya sınıftaki güzel Merve olabilir. Bunların hiçbir önemi yok… Önemli olan daha önceden tanımadığın veya tanıyor olsan bile sohbet etmediğin kişilerle iletişim kurmak.

Sosyal olmayı bir alışkanlık haline getirdiğinde kendini ne kadar iyi hissettiğine çok şaşıracaksın. Kendini sosyal bir erkek olmaya alıştır!

 

Tanışmayı Kolaylaştıran 2. Teknik: Reddedilme Durumuyla Yüzleşmek

 

Reddedilme korkusunu bu kadar fazla hissetmenin nedeni, belki de uzun bir süredir tanışma sırasında reddedilmemiş olman… Bir korkuyu yenmenin en etkili yolu onun üzerine gitmektir.

Ünlü ilişki koçları, reddedilme korkusu yaşayan öğrencilerine genellikle şu egzersizi tavsiye eder:

 • Yeni kadınlarla tanışmak için dışarıya çık.
 • Gün içinde yolda gördüğün 10 kadına “Merhaba” deyip telefon numarasını iste.
 • Çok büyük ihtimalle sürekli olarak reddedileceksin ama zaten amaç da bu… Reddedilme korkusundan kaçmak yerine, reddedileceğini bile bile kızların yanına gitmek.
 • Kız seni reddettiğinde kendini başarılı sayacaksın. Çünkü başarı kriterimiz reddedilmek. Her reddediliş haneye yazılan bir artı puan.
 • Bu süreçte fark edeceksin ki, her reddedilmeden sonra kızlara daha kolay bir şekilde yaklaşıyorsun. Tam da bu noktada reddedilme korkusunun üzerindeki olumsuz etkisinden kurtulmuş olacaksın.

Bu egzersiz sana korkutucu geldi, öyle değil mi? Muhtemelen bunu başaramayacağını düşünüyorsun. Ama güven bana başarabilirsin dostum… Tek yapman gereken soğuk suya atlar gibi bir anda kendini kızın yanına atmak.

Zaten herhangi bir sonuç kaygın da yok, yani kızın numarasını almak için uğraşmayacaksın. “Ne konuşacağım?” diye de düşünmeyeceksin. Numarasını iste ve seni reddetmesine izin ver.

Evet, bugün dışarı çıkıp bunu mutlaka deneyimle. 🙂

 

Tanışmayı Kolaylaştıran 3. Teknik: Kafamızdaki Mükemmel Kadın İmajından Kurtulmak

 

Toronto Üniversitesi’nde Psikoloji Profesörü olan Jordan Peterson son yıllarda, kadın-erkek ilişkileri konusunda tavsiyeler veren en popüler isimlerden biri…

Peterson tanışma korkusunu yoğun bir şekilde hissetmemizi şöyle açıklıyor:

Erkek bir kızla tanışacağı zaman hayallerini süsleyen, onu inanılmaz heyecanlandıran kadın imajını o kıza yükler. Sanki sokakta yürürken gördüğü rastgele bir kızla değil de, yıllardır hayalini süsleyen o mükemmel kadın imajıyla konuşuyor gibi hisseder.

Halbuki karşımızdaki, aslında bizim hayal ettiğimiz kadın değildir. Fakat biz sanki öyleymiş gibi görürüz ve karşımızdaki kadını fazla ciddiye alırız. Bu da reddedilme korkusunu iliklerimize kadar hissetmemize neden olur.

O nedenle bir kadınla tanışmak istediğimizde; aslında onun hayallerimizi süsleyen o imaj olmadığını, sadece sıradan bir kadın olduğunu kendimize hatırlatmalıyız.

Hatta bunu daha da abartarak zihninde kadını farklı objelerle özdeşleştirebilirsin. Hadi bunun için son tekniğimizi öğrenelim!

 

Tanışmayı Kolaylaştıran 4. Teknik: Kızı Zihnimizde Önemsizleştirmek

 

Tanışmak istediğimiz kızı kafamızdaki “Mükemmel Kadın” imajıyla özdeşleştirdiğimizi söylemiştim. Bu durum tanışmaya giderken üzerimizde aşırı gerginlik hissetmemize neden oluyor.

Şimdi bu gerginliği hafifletmek için zihnimizdeki imajı nasıl önemsizleştirebileceğimizi öğreneceğiz. Hayal kurma tekniğiyle tanışmak istediğimiz kızın zihnimizdeki değerini azaltacağız.

Hoşlandığın bir kadınla tanışmak istediğin zaman, onu bazı sahneler içinde hayal etmeni istiyorum:

 • Seni heyecanlandıran kızın sabah ilk uyandığındaki makyajsız ne kadar çirkin göründüğünü düşün.
 • Kızı yanında gaz kaçırırken hayal et.
 • Vücudundaki tüylerin uzayı ağda zamanının geldiği anı canlandır.
 • Adet olduğu zamandaki tiksinç adet kanını düşün.
 • Ellerinin ve ayaklarının bakımsız olduğundaki çirkinliğini düşün.
 • Sinirlendiğinde bir anda nasıl ağlamaya başladığını, aslında psikolojik olarak ne kadar zayıf olduğunu gör.

Bunun gibi pek çok sahne hayal ederek aklındaki “MÜKEMMEL KADIN” imajını zayıflatabilirsin. Bunları kadınları aşağılamak için yazmadım sevgili dostum. Aksine kadınları çok seviyorum ve kadın-erkek ilişkileri konusunda kendini geliştiren, kadınları mutlu edecek bir erkek nesli yetiştirmek için çaba gösteriyorum.

Yukarıda saydıklarım kadınların yaradılışından gelen özellikleri… Biz erkeklere göre fiziksel ve psikolojik olarak daha dayanıksızlar. Onları gözünde ilahlaştırmaya artık bir son ver!

Hani o bizi inanılmaz heyecanlandıran, elimizin ayağımıza dolaştıran kadınlar var ya… Hani çok değerli bir varlık olarak gördüğün kadınlar… Aslında o kadar sıradan varlıklar ki!

Hani o karşısında kendini zayıf hissettiğin kadınlar var ya, aslında o kadar güçsüzler ki…

Hayatlarına müdahale edecek, onları yönlendirecek güçlü bir erkeğe ihtiyaç duyuyorlar.

Başlarında güçlü bir otorite hissetmek istiyorlar ve otorite sensin. Hangi kadınla konuşuyor olursan ol PATRON SENSİN!

 

Tanışmayı Kolaylaştıran 5. Teknik: Başkalarının Düşüncelerini Takmıyorum

 

Herhangi bir ortamda (sokak, kafe veya bar, hiç fark etmez…) bir kızla tanışmak istediğimizde “Ya Reddedilirsem?” korkusuyla birlikte içimizde bir korku daha belirir. “Ya Birileri Reddedildiğimi Görür de Rezil Olursam?” korkusu…

Diyelim ki caddede yürüdüğün sırada önündeki kızla tanışmak istedin. O da ne, cadde kalabalık ve sizinle birlikte yürümekte olan pek çok insan var. Bu durum tanışma korkunu 10 KAT daha artırıyor. Çünkü çevredeki insanlar senin üzerinde bir gerilim oluşturuyor.

Biz buna SOSYAL BASKI ismini veriyoruz. Beğendiğin bir kızla konuşmak istediğinde sosyal baskı yüzünden hoşlandığın kızla tanışmaktan vaz mı geçeceksin?

Eğer her sosyal baskı hissettiğinde vazgeçeceksen işimiz var. Gün içinde bir kızla tanışmak çoğu zaman etrafta insanlar olacak. Ne yapacaksın, kızı tenha bir sokağa gidene kadar takip mi edeceksin?

BU BERBAT BİR FİKİR!

Kız kendisini takip ettiğini anladığı anda SAPIK DAMGASINI yersin.

Bizim amacımız centilmen erkek imajını oluşturmak, sapık değil… O nedenle ortam ne kadar kalabalık olursa olsun kızı durdurma cesaretini göstermen gerekiyor. Bunun için de içsel dünyanda uygulayabileceğin, seni rahatlatacak bir tekniğimiz var.

Bundan sonra ne zaman bir kızla tanışmak istediğinde üzerinde sosyal baskı hissetsen içinden şu cümleyi tekrar edeceksin:

“BAŞKALARININ LANET DÜŞÜNCELERİNİ SİKİME TAKMIYORUM!”

Kızla tanışmaya gittiğin sırada içinden sürekli olarak tekrarla… Otobüste, metroda giderken tekrarla… Günün her saati bu cümleyi tekrarla… Hatta evde bağıra çağıra bu cümleyi haykır.

Şimdi senden istediğim bu cümleyi bir kağıda yazman ve cüzdanına koyman. Bundan sonra diğer insanların düşüncelerini önemsediğini fark ettiğin her anda kağıdı çıkarıp bu cümleyi kendine hatırlat.

Bu sadece içinden söylediğin basit bir cümle olmasın… Bunu hayat felsefen haline getir.

Bundan sonra başkalarının düşüncelerini önemseyerek vakit kaybetmek yok. Sen artık kendi düşüncelerine değer veren, başkalarını sikine bile takmayan birisin. Bunu hayat felsefen yap, anlaştık mı dostum?

Cevabın EVET ise tanışma anında nelere dikkat etmen gerektiğini anlatmaya başlayabiliriz.

 

Tanışma Aşamasında Başarı Şansını Artıracak 6 Pratik Bilgi:

 

#1 Gülümse: Gülümsemek pozitif enerji yaymanın en kolay yoludur. İletişimin pozitif yönde ilerlemesine yardımcı olur. Çünkü iletişim aslında biz daha konuşmadan başlıyor. Kızın önüne dikilip sempatik bir şekilde gülümsediğimizde daha ilk saniyeden kızın gözünde değerli bir erkek haline geliyoruz.

Gülümsemenin üzerimizde başka bir olumlu etkisi daha var… İçsel olarak kendini iyi hissetmediğin anlarda yüz kaslarını açtıktan sonra yüzüne bir gülümseme kondurursan ruh halinin de pozitife doğru döndüğünü fark edeceksin.

Hani kendimizi iyi hissettiğimiz zamanlarda gülümseriz ya bunun tersi de doğru… Sahte olarak bile yüzümüze gülümseme kondursak bir süre sonra içsel olarak kendini daha iyi hissetmeye başlıyorsun. Dene ve sonuçları gör.

#2 Bakımlı Ol: Bakımlı olman tanışma sırasında alacağın tepkileri daha olumlu kılar. Beyaz dişler, temiz-şık kıyafetler, düzgün saçlar, şık takılar, hoş bir parfüm vs vs… Bunların hepsi tanışma anında kızın üzerinde bıraktığın ilk izlenimi etkileyecek şeyler.

Defalarca söylediğim gibi, iletişim aslında ağzımızdan sözcükler dökülmeden başlıyor. Kız karşısında bakımlı, şık ve hoş kokan bir erkek görürse seni reddetme ihtimali azalacaktır.

Özellikle saç, sakal, kıyafet, ayakkabı ve parfümüne özen göster. Parfüm olarak da en azından 150-200 TL arasında orijinal bir parfüm kullanmanı tavsiye ederim. Farklı sahte parfümler yerine 1-2 tane etkileyici orijinal parfümün olsun.

#3 Rahat Ol: Kendini gergin hissedersen bu gerginlik kıza da bulaşır. Bunun olmasını istemiyorsan beğendiğin kızla tanışmaya giderken rahat olmayı öğrenmen gerekiyor.

Rahatlamak için bir önceki bölümde anlattığımız tanışmayı kolaylaştıran 5 tekniği uygulayabilirsin. BURADAN teknikleri içeren bölüme tekrar gidebilirsin.

Sen sadece erkek olarak üzerine düşeni yapıyor, hoşlandığın kızla centilmence tanışmaya gidiyorsun. İlk adımı atmak, ilk adımın sorumluluğunu, reddedilme riskini almak ve sohbet başlatmak senin görevin.

Tüm bu sorumlulukları senin alman bile aslında erkeklerin kadınlardan daha güçlü olduğunun bir ispatı… Kendi gücünün farkına var sevgili dostum.

Rahat olmaman için ortada hiçbir sebep yok, sen kötü bir şey yapmıyorsun. Hoşlandığı kıza seni tanıma fırsatını veren centilmen bir erkeksin… Hepsi o kadar!

#4 Hızlı Konuşma: Açılış cümlesini söylediğimiz andan itibaren tane tane ve anlaşılır şekilde konuşmaya özen göstermeliyiz. Kızla konuşurken heyecanlanabiliriz ve konuşma hızımız yükselebilir, bu çok normal.

Böyle anlarda derin bir nefes alarak heyecanımızı kontrol etmemiz önemli. Vücudumuzun kontrolünü her zaman elimizde tutmamız gerekiyor. Heyecandan dolayı hızlı konuştuğumuzu fark ettiğimiz anda hemen konuşma hızımızı yavaşlatmalıyız.

Tanışma anında tane tane konuşup kendimizi net bir şekilde ifade edebilmek, kızın bizi reddetme ihtimalini azaltmak için çok önemli. Taramalı tüfek gibi konuşur, anlaşılır cümlelerle konuşmazsan kız ne söylediğini anlamayıp yoluna devam edebilir.

Ayrıca hızlı konuşmak kendine güvenmeyen bir erkek olduğun imajını yansıtır.

Bilinçaltımızdaki “Hızlı bir şekilde konuşmalıyım, çünkü kız beni dinlemeyecek!” düşüncesidir hızlı konuşmamıza sebep olan… Sadece konuşma hızımız bile kıza karakterimizle ilgili çok önemli bilgiler verir.

Alfa erkek, kızın kendisini dinleyeceğinden emindir. O nedenle yavaş yavaş, tane tane konuşur. Makineli tüfek gibi konuşmak tanışma anında yapabileceğin en büyük hatalardan biridir.

#5 Sette Mümkün Olduğunca Uzun Kal: Kızla tanıştıktan sonra hızlı bir şekilde numarasını alıp ayrılma hatasına düşmemelisin. Tanışma sırasında amacımız bir an önce numarayı alıp ayrılmak değil… Aksine mümkün olduğunca sohbet ederek kızla aramızda sağlam bir etkileşim oluşturmak.

Hızlıca alınan bir telefon numarasının Flake durumuna düşme ihtimali çok yüksektir.

(FLAKE: Kızın atacağımız mesaja yanıt vermemesi veya telefonumuzu açmaması.)

Kızla tanıştıktan sonra ne kadar uzun süre konuşur, birbirimizi ne kadar fazla tanırsak, kızın ilk mesajımıza yanıt verme ihtimali o kadar artacaktır. Veya hızlı bir şekilde numarasını aldığımızda kız bize soğuk bir mesajla dönüş yapacakken, uzun sohbet ettiğimizde bize daha olumlu bir geri dönüş yapacaktır.

Kızın sokakta 2 dakika konuştuğu yabancı bir erkek olmak var… Bir de 30 dakika boyunca sohbet ettiği, paylaşımda bulunduğu bir erkek olmak var.

Bu iki erkeğin ilk mesajına kızın aynı tepkiyi vermesini bekleme. Sohbet süresi ve aranızdaki iletişimin gücü aldığın telefon numarasının Flake durumuna düşüp düşmeyeceğini belirliyor.

Tabii ki çoğu zaman tanıştığın kızın acelesi olacak, hızlıca numarasını alıp oradan ayrılman gerekecek. Bunda herhangi bir sorun yok… Fakat kız müsaitken iletişimi kısa kesip ayrılmak yapabileceğin en büyük hatalardan biri.

Eğer ikinizin de o anda serbest vakti varsa anlık buluşma daveti yapabilirsin. Kızı yönlendirerek “Hadi gidip şurada 5 dakika bir kahve içelim!” diyebilirsin.

Anlık buluşma (instant date) yaptığın zaman aldığımız numaranın Flake’e düşme ihtimali çok çok azalır. Fırsat varsa numarasını aldıktan sonra mutlaka kahve teklifi yap. Göreceksin ki aldığın sonuçlar çok daha başarılı olacak.

#6 Kıza Yaklaşma Açına Dikkat Et: Yaklaşma açısı özellikle sokak, gece kulübü gibi ortamlarda dikkat etmen gereken bir konudur. Şimdi ortamlara göre yaklaşma açılarından bahsetmek istiyorum.

Sokakta yürüyen kız; önünde seninle aynı yöne doğru yürüyorsa kızı yakalamak için yürüyüşünü hızlandır veya hafifçe koş. Kızı birkaç adım geçtikten sonra kıza doğru dön ve tanışma cümleni söyle.

Burada kızı birkaç adım geçmemizin bir amacı var. Kıza yürümeyi bırakıp durabilmesi için zaman tanıyoruz. Eğer durdurma esnasında kıza çok yakın olursak yürümeyi bırakıp bizi dinlemesi için vakti olmayacaktır.

Çünkü o anda kızın aklında bir erkeğin kendisini durdurup tanışmak isteyeceği düşüncesi yok… Kızın aklındaki tek düşünce varacağı yere hızlıca yürümek. Kızın yürüme refleksini kesebilmek için birkaç adım mesafe tanıyoruz.

Zaten çok yakın olacak şekilde durdurmaya kalkarsak bizi tehdit olarak da algılayabilir. Araya biraz mesafe koymak bizi güvenilir kılar.

Peki, kız caddede karşımızdan geliyorsa ne yapacağız?

Göz teması yakalarsak hemen önün geçip durdurabiliriz. Ama kızın seni geçmesine izin verdikten sonra arkasından hafifçe koşup durdurursan tanışma girişimin daha doğal görünecektir.

Bardaki kız; bir masada yalnız başına veya arkadaşlarıyla oturuyorsa 45 derece açıyla yani hafifçe yandan yaklaşıp açılış cümleni söyleyebilirsin. Direkt kızın karşısına geçmek ilk aşamada doğru değil, tehdit olarak algılanabilirsin. Hafif yandan yaklaştığında daha güvenilir görünürsün. Bunlar insan psikolojisinin ince hileleri… Bu hilelerden faydalanmak akıllıca olacaktır. Ayrıca sohbet başladıktan sonra kendini kızlarla aynı konuma koymaya dikkat et.

Eğer kızlar oturuyorsa, 30-40 saniye sonra hala sohbet devam ediyorsa masalarına otur.

Bu şekilde kendini kızla denk bir konuma getirmiş, aynı zamanda daha özgüvenli ve daha arkadaş canlısı görünmüş olursun. Kıza uyum sağlamaya odaklan!

Gece kulübündeki kız; bir masada oturuyorsa barda uyguladığımız yöntemin aynısını uygulayabilirsin. Eğer elinde içki varsa bu içkiyi göğüs hizasında tutmamaya özen göster.

İçkiyi biraz aşağıda tutman senin rahat bir insan olduğun izlenimini yaratır. Eğer hoşlandığın kız dans pistinde dans ediyorsa yalnız olup olmadığını gözlemle. Kızı bekleyen erkekler olabilir, başının belaya girmemesi için biraz gözlem yapmak her zaman için iyidir.

Ardından pistte dans eden kıza yine 45 derece açıyla yaklaş. Kızla göz temasını kurduktan sonra “Güzel figürlerin var ama bahse girerim ki benimkiler daha iyi!” gibi meydan okuyucu bir cümleden sonra kızla birlikte dans etmeye başla.

Eğer kız seninle göz teması kurarak dans etmeye devam ediyorsa elinden tut ve kızı çevir. Sonrasında biraz yakınlaşarak sohbeti devam ettir. Söyleyeceklerini kızın kulağına söylersen hem gürültülü ortamda kendini duyurmuş hem de aranızda cinsel gerilim yaratmış olacaksın.

Gece ortamının dinamikleri, sokak veya sosyal ortama göre çok daha farklıdır. Gece ortamındaki flörtlerde dokunma aşamasına hızlı bir şekilde geçilir. Çünkü amaç kızı hızlı bir şekilde baştan çıkarmaktır.

Gece kulübünde kızın numarasını alıp oradan ayrılma düşüncesini unut… Kızı öpene, hatta eve götürene kadar flörte devam etmelisin. Kulüpte alınan numaraların pek çoğu Flake olur.

Fakat aynı gece en azından öpüşme aşamasını geçersen kızın ilk mesajına yanıt verme olasılığı artar. (Zaman zaman öpüştüğün kız bile seni Flake durumuna düşürebilir. Şahsen  bu durum benim başıma birkaç defa geldi.)

Hızlı ortamlarda oyunu hızlı oynamak zorundasın. “Telefon numarası almanın” hiçbir işe yaramayacağını, aynı gece kızla fiziksel olarak da yakınlaşman gerektiğini asla unutmamalısın.

Flake durumunun önüne ancak bu şekilde geçebilirsin.

 

Tanışma Aşamasında Kıza 3 Farklı Şekilde Yaklaşabilirsin!

 

#1 Direkt Yaklaşım:

 

Bu yaklaşım türünde, hoşlandığımız kadına direkt olarak duygularımızı belli ederek tanışıyoruz. Riskli ama doğru bir şekilde yapıldığında hızlı bir şekilde sonuç alınabilir.

Hiçbir bağının olmadığı, tanımadığın kadınlarla tanışırken diğer yaklaşım türlerine göre daha kullanışlıdır. Sokak, kafe gibi beğendiğin kızı bir daha göremeyeceğin ve hızlıca aksiyon alman gereken ortamlarda uygulayabileceğin en etkili kızla tanışma taktiklerinden biridir.

Peki direkt yaklaşım derken neyi kastediyorum?

Bir örnek üzerinden gidelim!

Varsayalım ki ilgini çeken kız yalnız başına bir kafede oturuyor. Onun yanına gidip doğru bir beden dili ve ses tonuyla şunu diyebilirsin:

“Affedersin seni az önce fark ettim. Gerçekten çok hoş görünüyorsun. Gelip söylemek istedim.”

Bu direkt yaklaşım konusunda sadece örnek bir cümleydi. İstersen bu cümlenin aynısını da kullanabilirsin ama en doğrusu, tanışma anında nasıl hissediyorsan o şekilde cümle kurman.

Samimiyet gerçekten çok önemlidir, özellikle kadın erkek ilişkilerinde…

 

#2 Dolaylı Yaklaşım:

 

Dolaylı yoldan kızla tanışma biçiminde hoşlandığımız kadına karşı duygularımız direkt olarak belli etmek yerine dolaylı olarak belli ediyoruz. Yani kıza direkt kaba şekliyle senden hoşlandım demek yerine herhangi bir konu hakkında fikrini alarak, ona soru sorarak iletişimi başlatıyoruz. Gidişata göre duygularımızı belli ediyoruz.

Sosyal ve kalabalık ortamlar için daha uygun bir tanışma biçimidir.

Örneğin, hoşlandığın kız bir kitapevinde kitapları inceliyorsa yanına gidip şunu söyleyebilirsin:

“Pardon, bu aralar fantastik romanlara sarmış durumdayım. Yeni bir kitap almak istiyorum ama bir türlü seçemedim bana yardımcı olabilir misin?”

Bu cümle de dolaylı yaklaşım için sadece bir örnekti.

 

#3 Durumsal Yaklaşım:

 

Bu tanışma biçiminde ise hoşlandığımız kadının ya da bizim içinde bulunduğumuz durumu tanışma fırsatını çeviriyoruz. Bu tanışma biçiminde mekanın bir önemi yoktur. Her yer için uygun bir tanışma yöntemidir.

Durumsal yaklaşım yöntemini, hem kendi durumumuza hem de kadının içinde bulunduğu duruma örnek vererek açıklayacağım.

Kendi durumumuza yönelik örnekle başlayalım!

Varsayalım ki yürürken düştün, hoşuna giden kız da yanından geçiyor. Ve kız o anda senin düştüğünü gördü.

Ona yüksek sesle eğlenceli bir şekilde şunu diyebilirsin;

Tanışma Cümlesi #1: “İşte bu benim en karizmatik halim. Hadi bana yardım et de kalkayım.”

Tanışma Cümlesi #2: “Yorulmuştum da biraz oturmak istedim.”

Tanışma Cümlesi #3: “Bu kaldırımlar ne kadar rahat ya insanın yatası geliyor.”

Kızın durumuna örnek olarak da varsayalım kız mağazada kıyafetlere bakınıyor ve iki seçenek arasında karasız kalmış görünüyor. Atıyorum kıyafetin biri sarı diğeri kırmızı…

Bu durumda şunu diyebilirsin:

“Bence sarı olanı tercih etmelisin ten rengine sarı daha çok yakışır.”

Tamamen şu an uydurduğum, günlük hayatın içinden iki örnek… Bu tanışma biçiminde gözlem yapmanın ne kadar önemli olduğunu fark ettin, değil mi?

En doğal ve en keyifli tanışma yöntemi de bence durumsal yaklaşım.

Anlatmak istediğim şey; eğer gözlerimizi açık tutarsak gün içinde hoşlandığımız kadınlarla tanışabilmek için karşımıza pek çok fırsat çıkıyor.

Aslında tüm bu yazdıklarım bir kenara çoğu zaman hoşumuza giden bir kadınla tanışmak için samimi bir “Merhaba” bile yeterlidir.

Korkuları ve yeteri kadar bilgili olmamasından dolayı erkeklerin çoğu tanışma konusunda problem yaşıyor. Kızla tanışma konusu kadın erkek ilişkilerinin en kolay ve en kısa aşaması olmasına rağmen aynı zaman en heyecan veren kısmı ve bu kısmı sana tüm detaylarıyla öğreteceğim.

Şunu unutma; kızla tanışırken ki giriş cümlen seni ve hislerini ifade etmeli. Gerçekleri söylemek ve samimi olmak, her zaman için tanışma anında kızın üzerinde çok daha olumlu bir etki bırakır.

Son olarak senden istediğim şey; direkt, dolaylı ya da durumsal fark etmeksizin hoşuna giden kadınlarla tanışmaya başlaman… Bu, doğru bir şekilde yapıldığında kadınların çok hoşuna giden ve takdir edilen bir davranış olacak.

Ben, tanışma aşamasında kullanabileceğin en etkili teknikleri anlatıyorum ama bunları uygulamak senin görevin… Dışarı çıkıp bolca pratik yapman gerekiyor. Hadi durma ve bir an önce harekete geç!

Farklı Ortamlar İçin 100 Etkili Tanışma Cümlesi

 

Cadde, market, alışveriş merkezi, kampüs, dershane ya da metro gibi farklı ortamlarda ilgimizi çeken kadınlara rast gelebiliyoruz. Denk geldiğimiz bazı kadınlar bizde onlarla tanışma isteği uyandırabiliyor. Peki hoşuna giden bir kız olduğunda onunla nasıl tanışacaksın?

Sen de “Aklıma söyleyecek bir şey gelmiyor abi!” diyenlerdensen birazdan vereceğimiz 100 farklı tanışma cümlesini ezberlemeni tavsiye ederim.

Bu tanışma cümlelerini bilmek “Kıza ne diyeceğim?” gerginliğini üzerinden atmanı sağlayacak.

Burada önemli bir noktaya da değinmek istiyorum… Eğer tanışma cümlelerinin kızların senden etkilenmesini sağladığını düşünüyorsan burada yanılıyorsun. Tanışma cümleleri sadece yeni bir kızla iletişim kurmayı kolaylaştırmak ve durumu ilgi çekici kılmak içindir.

Eğer kızın ilgisini çekemezsen muhtemelen seninle konuşmayı reddedecektir. Tanışma cümleleri bu aşamada işleri kolaylaştırır. Ama kızı bir tanışma cümlesiyle etkileme olayını unut… Önemli olan yansıttığın alfa karakter özellikleri ve konuşma tarzın.

Aslına bakarsan önemli olan; “Ne söylediğin değil, nasıl söylediğindir.”

Yani doğru bir beden dili ve doğru bir ses tonu ile sadece “Merhaba”“Selam”“Nasılsın?” gibi kulağa basit gelen şeyler söylemek bile yeterlidir.

Aslında olayın bu kadar basit olmasına rağmen, tanışma cümlelerinin ilgi çekiciliğinden faydalanmak her zaman için iyidir. Henüz tanışma aşamasındayken bile diğer erkeklerden farklı olduğunu kıza göstermiş olursun.

Şimdiye kadar vermiş olduğumuz kızla tanışma taktiklerinden sonra, artık mekanlara göre kategorize ettiğimiz 100 farklı tanışma cümlesini öğrenmeye hazırsın!

 

Markette kızla tanışmak

 

Markette kızla tanışma cümleleri;

#1 “Affedersin, akşam arkadaşlarıma evimde parti veriyorum. Ne alsam bilemedim. Belki bana birkaç tavsiye vermek istersin.”

#2 “XXX marka süt yerine şunu denemeni tavsiye ederim. Diğerine göre daha lezzetli bir süttür. Ben de eskiden senin aldığını kullanıyordum sonra değiştirdim.”

#3 “Sen de mi sütlü tatlıları, şerbetlilerden daha çok sevenlerdensin?”

#4 “Ne kadar çok şey almışsın. Sanım midemize biraz düşkünüz.”

#5 “Arabayı yavaş sür yoksa sana ceza kesmem gerekecek.”

#6 “Neden tüm lezzetli yiyecekler zararlı? Dünden beri bunu düşünüyorum da cevabını bulamadım.”

#7 “Bugünkü hasılat nasıl, iyi mi?” (Kasiyer kızla tanışmak için…)

#8 “Biraz ekmek alabilir miyim? Acıktım da…” (Promosyon olarak et ürünü dağıtan stand kızlarıyla tanışmak için…)

#9 “Seni dün de bu markette görmüştüm. Sanırım alışverişe çok sık çıkıyorsun.”

#10 “Seni az önce fark ettim de, çok hoş bir tarzın var. O nedenle Merhaba demek istedim.” (Lafı uzatmak istemeyenler için direkt yaklaşım cümlesi…)

 

mağazada kızla tanışmak

 

Mağazada kızla tanışma cümleleri;

#11 “Sence bu mu pantolon mu daha güzel yoksa bu mu?”

#12 “Pardon bir konuda fikrine ihtiyacım var da… Bu ceket mi daha havalı yoksa bu mu?”

#13 “Bence şu sana daha çok yakışır. Yine de sen bilirsin tabii ki…”

#14 “Kasada ne çok bekledik ya… Şimdiye 50 kere geçmiştik.”

#15 “Hep böyle renkli kıyafetleri mi tercih edersin?”

#16 “Çok yakın bir bayan arkadaşıma hediye alacağım da… Beden ölçüleri sana yakın, rica etsem şunu bir üzerinde tutar mısın?”

#17 “Sence de erkek reyonlarında kadınlara göre çok az ürün yok mu, neden bu adaletsizlik?”

#18 “Günde kıyafetlere bakıp bakıp almadan giden kaç kişi oluyor? Söyle de ona göre kaçıncı olacağımı bileyim.” (Mağaza görevlisi kızlarla tanışmak için…)

#19 “Bu mağazanın en çok satılan ürünü hangisi?” (Mağaza görevlisi kızlarla tanışmak için…)

#20 “Kaç yıldır mağaza sektöründesin, tecrübeli görünüyorsun.” (Mağaza görevlisi kızlarla tanışmak için…)

 

okulda kızla tanışmak

 

Okulda kızla tanışma cümleleri;

#21 “Sizin de Matematik hocanız Arif Bey mi? Çok iyi anlatıyor da sınavda zor soruyor ya…” (Başka sınıftaki bir kızla tanışmak için…)

#22 “Pardon, fazla kalemin var alabilir miyim? Tüm kalemlerimi arkadaşlarım hacıladı da… Merak etme ben geri vereceğim. :)”

#23 “Bu sınıftaki en çalışkan öğrenci sensin biliyor musun… Bana bunun sırrını söyler misin?”

#24 “Ne kadar iyi voleybol oynuyorsun. Herhangi bir kulüpte profesyonel olarak oynadın mı?”

#25 “Bu okulda yeni misin? Daha önce seni hiç görmemiştim.”

#26 “Herhangi bir üniversite kulübüne üye misin? Belki bu konuda bana tavsiye verebilirsin.”

#27 “Biliyor musun, dün oturdum hesaplama yaptım ve şu sonuca vardım. Bizim bölümde 3 erkek başına 1 kız düşüyor. İşte, vaktimi böyle önemli hesaplamalar yaparak harcıyorum. Gördüğün gibi çalışkan bir öğrenciyim.”

#28 “XXX dersinin vizesi ne zamandı? Elinde ders notları varsa senden rica edebilir miyim, biliyorum notlarını benimle paylaşmak istemeyeceksin ama belki bir yemek ısmarlarsam paylaşırsın.”

#29 “Sen de mi XXX tarafında oturuyorsun, dün gördüm de seni XXX durağında indin. Korkma ajan değilim sadece tesadüfen gördüm.”

#30 “Matematik problemlerinde 3.14 olarak aldığın Pİ sayısının ondalık kısımdan sonra 1.24 trilyon tane rakam olduğunu biliyor muydun?”

 

iş yerinde kızla tanışmak

 

İş yerinde kızla tanışma cümleleri; 

#31 “Merhaba seni burada ilk defa görüyorum… Yeni mi geldin?”

#32 “Sen XXX departmanında çalışıyorsun değil mi? Ben Berkecan bu arada…”

#33 “Biraz yorgun görünüyorsun sanırım bu aralar sana çok fazla iş yüklüyorlar.”

#34 “Sen de Pazartesi sendromu yaşayanlardan mısın? Sanki diğer günlerde daha neşelisin.”

#35 “Biliyor musun, kendine en uygun mesleği seçmişsin. Çünkü Veterinerlik, senin gibi yardımsever karakterli insanların yapabileceği bir iş.”

#36 “Bugün öğle yemeğinde ne var, biliyor musun?”

#37 “Bugün sen de benim gibi erkencisin…”

#38 “Pardon, bir şey soracağım… Bazen kurumsal hayattan sıkıldığın ve kendi işini kurmak istediğin oluyor mu?”

#39 “Sanırım seninle aynı servisteyiz… Ataköy tarafında mı oturuyorsun?”

#40 “İşini yaparken o kadar güler yüzlüsün ki doğru bir meslek seçimi yaptığın çok belli oluyor.”

 

sokakta kızla tanışmak

 

Sokakta kızla tanışma cümleleri;

#41 “Seni az önce fark ettim ve gelip tanışmak istedim.”

#42 “Etrafına o kadar güzel bir enerji yayıyorsun ki sana selam vermeden geçip gidemedim.”

#43 “Pardon seni durduruyorum ama bunu söylemesem çok içimde kalırdı… Hatta eve gidip ağlardım. Saçların çok hoş görünüyor.”

#44 “Seni az önce geçerken fark ettim ve gelip bir Merhaba demek istedim.”

#45 “Aaaa Melis naber?”

#46 “Pardon seni bir arkadaşıma o kadar benzettim ki… İkiz falan olabilirsiniz. Daha önce hiç İzmir’de bulundun mu?”

#47 “Sen şu geçen kitap fuarında bakıştığım kız değil misin?”

#48 “Yarışmaya var mısın, bahse girerim beni geçemezsin.”(Hızlı yürüyen bir kızla tanışmak için…) 

#49 “Ayakkabıların çok değişik… Sanırım marjinal tarzı olan bir kadınsın.”

#50 “Çok acelem var da hızlıca numaranı alabilir miyim?” (Çok acelen olduğu durumlarda kızla tanışmak için…)

 

kafede kızla tanışmak

 

Kafede kızla tanışma cümleleri;

#51 “İnternetten buluşacağım kız sen misin?”

#52 “Beklettiğim için kusura bakma, biraz trafik vardı da…” (Özgüvenli bir giriş yapmak isteyenler için…)

#53 “İçtiğin şeyin adı nedir, güzel görünüyor da…”

#54 “Starbucks’a ne zaman gelsem halk ekmeğe gelmiş gibi hissediyorum. Bu ne sıra ya?”

#55 “Buraya sık gelir misin, sanki seni daha önce de burada gördüm.”

#56 “Sanırım XXX dersine çalışıyorsun… Ben de bu dersi alıyorum da o yüzden ilgimi çekti.”

#57 “Saçlarını pembeye boyamanın özel bir sebebi var mı?”

#58 “Çayı mı daha çok seversin kahveyi mi?”

#59 “Pardon masanı benimle paylaşır mısın? Boş masa bulamadım da…”

#60 “Pardon, benim için sorun değil de müziği bu kadar açmasan daha iyi ya… Kulakların zarar görecek.” (Yüksek sesle müzik dinleyen kızla tanışmak için…)

 

barda kızla tanışmak

 

Bar ve gece kulübünde kızla tanışma cümleleri;

#61 “Bu kadar güzel dans etme diğer kızlar sana kıskançlıkla bakıyor.”

#62 “Bir konuda fikrini almak istiyorum, dansçı erkekler mi daha çekici yoksa sporcular mı? (Kız cevap verdikten sonra nedenini sorarsın…)

#63 “Heyy nasılsın?”

#64 “Çok ince giyinmişsin üşüteceksin.”

#65 “Hadi bir oyun oynayalım. Kaybeden kazanana içki ısmarlar.” (Taş-kağıt-makas oynarsınız…)

#66 “Çok hoş bir giyim tarzın var, moda tasarımı mı okuyorsun?”

#67 “Bu gece çılgınlar gibi dans etmeye hazır mısın?”

#68 “Bir arkadaşım sevgilisi tarafından aldatıldı da… Sence bir kadın sevgilisini neden aldatır?”

#69 “Daha önce hiç İngilizce kursuna gittin mi? Bir arkadaşıma çok benzettim de seni…”

#70 “Cin-tonik mi, tekila mı?”

 

spor salonunda kızla tanışmak

 

Spor salonunda kızla tanışma cümleleri; 

#71 “Ne kadar kas yapmışsın, yarışmaya falan mı katılacaksın?”

#72 “Neredeyse her gün salondasın… Bu azmin sırrı nedir?”

#73 “Sence bacak antrenmanı mı daha zor, sırt mı?”

#74 “Arada görüyorum da seni, başladığından beri ne kadar zayıfladın.”

#75 “Günde kaç dakika kardiyo yapıyorsun, süzülmüşsün resmen.”

#76 “O dumbell senin için hafif değil mi?”

#77 “Rica etsem bench yaparken şu barın bara el atar mısın, azıcık destek yapsan yeterli.”

#78 “Protein tozu kullanıyor musun?”

#79 “Dövüş sporlarına olan merakın nereden geliyor?”

#80 “Yavaş vur ya torbayı patlatacaksın.” (Kıza takılarak tanışmanın etkili bir yolu…)

 

toplu ulaşım araçlarında kızla tanışmak

 

Toplu ulaşım araçlarında kızla tanışma cümleleri; 

#81 “Son metro kaçta biliyor musun?”

#82 “Bu vapurun son durağı neresi?”

#83 “Sence de bu metrobüsler fazla kalabalık değil mi?”

#84 “Seni her gün tam aynı saatte durakta görüyorum. Bu konuda çok istikrarlısın.”

#85 “Sen de fazla akbilin var mı diye sorduklarında gıcık olanlardan mısın?”

#86 “Pardon, Beylikdüzü gezegenine gitmek için hangi uzay aracına binmem gerekiyor?”

#87 “Uçak fobin mi var? Biraz gergin görünüyorsun.”

#88 “Uçarken hep bu firmayı tercih ediyorsun?”

#89 “Pardon telefonunu kapatır mısın, uçağı düşüreceksin.” (Bunu söylerken sırıtıyor olman lazım… Yoksa kız söylediğini ciddiye alıp sinirlenebilir.)

#90 “Havaalanında uçağı beklerken sıkıldım da… Sana arkadaşlık edebilir miyim?”

 

kurs ortamında kızla tanışmak

 

Kurs ortamında kızla tanışma cümleleri;

#91 “Ne zamandır bu kursa geliyorsun?”

#92 “Seni ilk defa görüyorum. Burada yeni misin?”

#93 “İngilizce öğrenmek sana da zor gelmiyor mu?”

#94 “Ne kadar güzel dans ediyorsun, bana birkaç figür gösterir misin?” (Dans kursunda beğendiğin kızla tanışmak için…)

#95 “Sen XXX’in kankası değil misin?”

#96 “Sende en son işlediğimiz dersin notları varsa çok makbule geçer ya…”

#97 “Dürüst ol, açık öğretime indirimli akbil için yazıldın, değil mi?”

#98 “Çok çalışkan bir öğrenciye benziyorsun.”

#99 “Bu kadar güzel gitar çalmayı nereden öğrendin?”

#100 “Sesin ne kadar güzel, ailende sesi güzel olan başka kimse var mı?”

Eveeet, kızlarla tanışma aşamasında işine yarayacak en etkili tanışma taktiklerini ve 100 süper tanışma cümlesini paylaştığımız içeriğin sonuna geldik… Bu tanışma sözlerini günlük hayatın içinde kullanarak kızlarla tanışma sürecinde daha başarılı olabileceksin.

Her erkek bir kızla tanışmak istediğinde kullanabileceği sözlere ihtiyaç duyar. Aklında hazır cümleler olması tanışma anında kendinden daha emin bir şekilde konuşma başlatmanı sağlayacak.

Saçma cümlelerle konuşma başlatarak kızlara alay konusu olmak yerine vurucu cümlelerle kızın gözünde daha ilk saniyeden çekici ve farklı bir erkeğe dönüşeceksin.

Eğer içeriğimizden memnun kaldıysan (Artık bir zahmet memnun kal 🙂 Kitap seviyesinde bir tanışma rehberini ücretsiz verdik)bu içeriği sevdiğin arkadaşlarınla da paylaşabilirsin. Bu taktikleri arkadaşlarınla paylaşarak onların hayır duasını alabilirsin. 🙂

 

İlişkiler Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: