Kızla nasıl flört edilir sorusunun tüm yanıtlarını verdiğimiz bu muhteşem içerik, utangaç erkeklerin her zaman yanında bulundurması gereken bir başucu rehberi.

Bu yazının çıktısını alarak veya tarayıcındaki favoriler sekmesine kaydederek; okulda, metroda, otobüste, yatağına yatmadan önce, kısacası aklına her geldiğinde tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim.

Gerekli uyarıları yaptıktan sonra, kızlarla flört etmek konusunda şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı rehberi okumaya hazırsın demektir!

 

Flört Etmek Nedir?

 

Pek çok erkeğin hoşlandığı kızı tavlayamamasının nedeni flört etme konusunda bildiği yalan yanlış bilgilerdir. Özellikle lise çağındaki gençler bir kızla sevgili olmanın çıkma teklifi etmekten geçtiğini düşünüyor ve flörtü kıza açılmak olarak algılıyor.

Halbuki flört dediğimiz olay bunun tam tersi… Flört, duygularını kıza itiraf etmek yerine karşılıklı sohbet ederek, beden dilini kullanarak, kıza şakacıktan takılarak, birlikte vakit geçirip yavaş yavaş birbirini tanıyarak yapılan tatlı bir aşk oyunudur.

Evet, evet yanlış duymadın! Flört aslında bir oyundur. Aklından şunu geçirdiğin eminim:

“Oyun mu… Flört ciddi bir şey değil miydi?”

HAYIR DEĞİL! Flört (kadın-erkek ilişkileri) aslında oyun gibidir. Süreçten keyif almaya, kızla birlikte bolca eğlenmeye ve birlikte güzel vakit geçirerek yavaş yavaş birbirinize karşı çekim duymaya başladığınız bir oyun…

Bu süreci fazla ciddiye alırsan otomatik olarak, henüz sevgili bile olmadığın bir kıza aşırı anlam yüklemiş olursun. Bu da seni gergin yapar.

Düşünsene, hoşlandığın kızla henüz aranızda bir şey yokken sen işi hoşlanmanın ötesine taşıyıp yoğun duygular beslemeye başlıyorsun. Çünkü flörtte niyetinin ciddi olması gerektiğini düşünüyorsun.

Ama bu durum seni gergin yaptığı için kızla konuşurken bocalamana ve kızın gözündeki çekiciliğinin giderek azalmasına sebep oluyor. Zaten en sonunda da kızı kaybediyorsun.

Bu tür başarısızlıklar yaşamak istemiyorsan flörtün, karşılıklı olarak keyif alınması gereken bir aşk oyunu olduğunu unutmamalısın! (Bakın burası çokomelli…)

 

Flört Etmek Geliştirebilir mi?

 

Erkeklerin büyük bir kısmı flört etmenin doğuştan gelen bir yetenek olduğuna inanıyor. Gerçek şu ki, flört tecrübe kazanarak öğrenilen ve zamanla geliştirilebilir bir beceridir.

Şu sorunlardan bazılarını yaşadığın oluyor mu:

 • Utangaç olduğum için kızla konuşamıyorum.
 • Kızla nasıl flört edilir bilmiyorum.
 • Kızlar beni çekici bulmuyor.
 • Kızla konuşurken ne diyeceğimi bilemiyorum.
 • Çıkma teklifi ettiğim kızlar beni reddediyor.
 • Şimdiye kadar bir tek sevgilim bile olmadı.
 • Sevgili olduğum kız 3 günde beni terk etti.

Eğer bu tür problemlerle karşı karşıya kalıyorsan bil ki bir yerlerde hata yapıyorsun.

Ama şanslısın ki flört etmek konusunda şimdiye kadar hazırlanmış en kapsamlı içeriği buldun! (Övmek gibi olmasın ama kadın-erkek ilişkileri konusunda bu tür uzun ve etkili teknikler içerek eğitim yazılarını parayla bile zor bulursun. :))

Kızla flört etme becerilerini hızlı bir şekilde geliştirmeye başlamak istiyorsan burada öğrendiğin bilgileri bugünden itibaren uygulamaya başla!

Uygulama yaptıkça flört konusunda tecrübe kazanacak, kadınların gözüne daha çekici gelen bir erkek olacaksın.

Neden biliyor musun?

Uygulama yapmak sana kadın-erkek ilişkileri konusunda tecrübe kazandıracak. Ve tecrübe, ilişkilerdeki başarını belirleyecek en önemli faktördür.

Flört konusunda verdiğimiz tavsiyeleri ben şahsen kendi hayatımda bizzat uygulayarak defalarca sonuç aldım. Bunlar kendi hayatımda elde ettiğim deneyimlerden ortaya çıkan bilgiler.

Ama flört becerilerini geliştirmek istiyorsan bu bilgileri sadece okuyup geçmek yerine, kendi hayatında da uygulaman şart!

Her konuda olduğu gibi flörtte de öğrendiğin bilgileri kendin deneyimlemen gerekiyor. Çünkü deneyimlenmemiş bilgi havada kalan basit bir yazı parçasıdır. (Dünyanın en etkili flört tekniğini anlatsam bile uygulamadığın sürece hayatında hiçbir şey değişmeyecek. Flört becerilerin hiçbir zaman gelişmeyecek. Her zaman PRATİK PRATİK PRATİK!)

 

Flört Sürecinde Çekiciliği Öldüren 3 Hata

 

#1 Kızla Yeterince Vakit Geçirmeden Duygularını Açmak

 

kıza açılmak

 

Erkeklerin flört sürecinde yaptığı en önemli hata kızın seni yeterince tanımasına imkan vermeden duygularını açmaktır. Aslına bakarsan hiçbir zaman duygularını açmana gerek yok.

Zaten flört sürecindeki adımları doğru bir şekilde attığında doğal bir akış içinde kızla sevgili olacaksınız.

Ama benim tarzım bu ille kıza duygularımı açacağım diyorsan, bunu kızın üzerinde yeterince çekicilik ve güven oluşturmadan yapmamanı tavsiye ederim.

Henüz senden hoşlanmamışken kıza açılırsan alacağın cevap büyük ihtimalle “HAYIR” olacaktır. (NOT: Henüz numarasını bile almadığın, birlikte hiç vakit geçirmediğin hatta sadece uzaktan görmekle yetindiğin bir kıza asla açılma. Kızdan %99.9 ihtimalle olumsuz yanıt alırsın.)

Uzaktan beğendiğin bir kız varsa, onu bir köşede sıkıştırıp duygularını açmak yerine önce onunla tanışmanın, sohbet edip kendini tanıtmanın, numarasını almanın ve birlikte vakit geçirmenin yolunu bulman gerekiyor.

Kıza duygularını açmak, bunlardan sonra yapabileceğin bir olay. (Tekrarlıyorum, çıkma teklifini hiçbir aşamada tavsiye etmiyorum, CİDDEN GEREK YOK!)

 

#2 Flört Ettiğin Kıza Aşırı İlgi Göstermek

 

kıza aşırı ilgi göstermek

 

Kıza aşırı ilgi göstermek, flört sürecinde başarılı olmanı engelleyen en büyük hatalardan biridir. Bir kıza olması gerekenden fazla ilgi gösterdiğin zaman bir nevi kıza duygularını açmış olursun.

Aşırı ilgi gören kız senin ondan hoşlandığını kesin bir şekilde anlar. Ve kızın üzerinde yeterince çekicilik oluşturmadan senin ondan hoşlandığını anlarsa oyun başlamadan biter.

Aşırı ilgi, çekiciliğin en büyük düşmanıdır. Adeta, erkeğin kızın gözündeki çekiciliğini öldüren bir katildir. Senden aşırı ilgi gören kız bir anda sana olan saygısını yitirir.

Seni elde ettiğini düşündüğü için sana karşı soğuk davranmaya, ilgisiz olmaya başlar.

Sana karşı duyduğu çekim tamamıyla yok olduğu için seni asla umursamayacaktır.

Erkenden ilgiye boğulan kız, seninle flört oyununu oynamaya devam etmek istemeyecektir. Çünkü sen aşırı ilgi göstererek oyunun sonunu belli ettin ve flört sürecinin doğasındaki heyecanı yok ettin.

Kızın kafasında oluşan “Acaba bu çocuk benden hoşlanıyor mu? Hoşlanıyor gibi ama tam da emin olamıyorum!” soru işaretini ortadan kaldırdın. Halbuki kızın kafasında oluşan bu soru işareti kızın sana karşı çekim duymasını sağlayan EN ETKİLİ ŞEY!

“Kız için çantada keklik erkek, saygı duyulmayı hak etmeyen bir bok parçasıdır.”

Kadınlar saygı duymadığı bir erkekle asla sevgili olmak istemez. Bırak sevgili olmayı, normal arkadaşlık bile yapmaz.

O yüzden ne yapıyoruz?

AŞIRI İLGİDEN UZAK DURUYORUZ!

 

#3 Sıfır İlgiyle Cool Erkeği Oynamak

 

 

Aşırı ilgi göstermek nasıl ki işe yaramıyorsa, aşırı ilgisiz davranmak da işe yaramaz.

Bunun dengesini bulmadan kadınları etkilemen zor… Hele cool olacağım diye kızlara aşırı soğuk davranıyor, samimiyet kurmaktan uzak duruyorsan hiç şansın yok!

Hiçbir kadın kendini sürekli olarak değersiz hissettiren bir erkekle flört etmek hatta sohbet etmek istemez. En önemlisi de böyle yaparak cool görünemezsin.

Hoşlandığın kızı kendine aşık etmek istiyorsan aranızda özel bir bağ kurulmasını sağlaman gerekiyor. Ama bunu yaparken de aşırı ilgi göstermemen gerekiyor. Ne demek istediğimi anladın mı?

İnce bir çizgide yürüyeceksin… Ayarı kaçırmayacaksın.

Sosyal ilişkilerde insanlar eğlenmek, pozitif enerjiyle dolmak ve kendini değerli hissetmek ister. Egosunun okşanmasından keyif alır.

Bu noktada uygulayabileceğin en etkili taktik kızın egosunu bir süre okşayıp ondan sonra biraz ilgisiz davranmaktır.

Sonra tekrar ilgili davranarak egosunu okşarsın. Ardından tekrar ilgisiz…

Böyle yaparak ne aşırı ilgi göstermiş olursun ne de aşırı ilgisiz kalmış… Aksine kızı inişli çıkışlı bir durumun içine sokarak flört sürecine heyecan katarsın.

2 ileri 1 geri şeklinde ilgi gösterdiğinde, kız senin ondan hoşlanıp hoşlanmadığından bir türlü emin olamaz. Bu da sana karşı çekim duymaya başlamasını sağlar.

 

Utangaç Erkeklere Flört Tavsiyeleri

 

Utangaç erkekler hakkında söyleyebileceğiniz tek şey kadınlarla nasıl konuşacaklarını bilmemeleridir. Bu adamlar bir tiyatro oyununda oyuncu olmak yerine izleyici olmayı tercih eder. Utandığı için hayatta hep arka planda kalır. Herhangi bir kadına asla yaklaşmazlar ve sadece dürbünle etrafa göz atmayı severler.

Bu erkeklerden asla olma!

Bir sonraki başlıkta flört ederken uygulayabileceğin en etkili 10 tekniği paylaşacağım.

Fakat aşırı utangaç bir erkeksen muhtemelen bu tavsiyeleri kendi hayatında hemen uygulamaya başlayamayacaksın.

İçsel olarak kendini özgüvenli ve çekici hissetmeyen bir erkeğin çeşitli taktiklerle kızı etkilemeye çalışmasını asla doğru bulmuyorum.

Eğer bu iş bu kadar kolay olsaydı Kızı Aşık Etme Taktikleri” yazısında anlattığım taktikleri uygulayan her erkeğin çarşaf değiştirir gibi sevgili değiştirmesi gerekirdi.

Hani kağıt üzerinde bu taktikler çok etkili görünebilir (Doğru şekilde uygulandığında çok etkili taktikler…)ama gerçek hayatta taktiklerden daha önemli bir şey var ki, o da erkeğin kendine olan güveni ve kendine verdiği değer.

Eğer kızlarla tanışırken aşırı utanıyorsan, sohbet sırasında ne diyeceğini bilemiyorsan, aşırı heyecanlandığın için saçmalıyorsan bil ki utangaçlık sorunu yaşıyorsun.

Kadınlar utangaç erkekleri çekici bulmadığı gibi sıkıcı bulur. Bu nedenle çapkın adam utangaç olmaz. Kendine güvenli bir şekilde kızla flört etme taktiklerini uygular.

Kendine güven olmadan taktikler boşa gider. Flört ederken önce içindeki özgüveni yansıtacaksın ki kızın kafasında seninle ilgili pozitif bir izlenim oluşsun.

Utangaç imajı yediğin an bil ki sıçtığın andır. Sonrasında bu imajı toparlamak çok zor olacaktır.

O nedenle sana utangaçlıktan kurtulmak için bir adet egzersiz vereceğim. 21 gün boyunca bu egzersizi her gün düzenli olarak uygulamanı isteyeceğim.

Neden 21 GÜN?

Bir davranışın alışkanlığa dönüşmesi, kendinde bir şeylerin değişmesi için davranışın tekrar edilmesi gereken minimum süre 21 gündür. Buna 21 GÜN KURALI denir.

 

Utangaçlığı Yenmek İçin Egzersiz: Kendini Rahatlık Alanının Dışına İt!

 

Rahatlık alanı nedir?

Hani her gün bilgisayar oyunları oynamak, kızlarla iletişimden kaçmak, spor yapmamak, evde oturup tv izlemek gibi bize kendimizi rahat hissettiren davranışlarımız var ya… İşte bunların tümüne rahatlık alanı diyoruz.

Hiçbir risk almadığın, insanlardan, reddedilmekten, kabul görmemekten ve sosyalleşmenin zorluğundan kaçtığın durum… Samimi olarak şunu söyleyebilirim, bir kadının rahatlık alanına sıkışıp kalmış bir erkeği çekici bulması çok düşük bir ihtimal.

Hele güzel kadınların, İMKANSIZ!

Bu nedenle önümüzdeki 21 gün boyunca rahatlık alanından çıkacak şeyler yapmanı istiyorum. Hani Youtube’ta dönen bir CHALLENGE muhabbeti var ya…

Bunu kişisel bir CHALLENGE gibi düşün.

Rahatlık alanından çıkmak için neler yapabilirsin?

 • Sosyalleşmeye okuldaki hademe teyze, minibüsçü abi, bakkaldaki amca, kasadaki görevli ile konuşarak başlayabilirsin. Normalde konuşmadan geçtiğin insanlara bu kez selam vermeyi dene.
 • Her gün okuldan veya iş yerinden en az 3 kıza “Günaydın” de. Sonraki günlerde “Nasılsın?” “Bugün çok şıksın.” Gibi şeyler söyleyerek daha samimi davran.
 • Numarasını almaktan korktuğun bir kız varsa onunla sohbet kurmayı dene.
 • Her gün bindiğinden farklı bir ulaşım aracıyla işe veya okula git.
 • Eve dönüş yolunu uzatarak yeni yollar keşfet.
 • Her gün 15 dakika esneme egzersizleri yapmaya başla.
 • Bilgisayar oyununa harcadığın vakti arkadaşlarınla görüşmeye harca.
 • Mastürbasyona bir süre ara ver, pornodan uzak dur.
 • Her gün sokakta 3 kızı durdurup, “Çok şık giyinmişsin.” Diye iltifat et.
 • Kitap okumaya başla.
 • Mesaj atmaya çekindiğin kızlara mesaj at.
 • Buluşma teklif etmekten çekindiğin kızlara sinemeya gitmeyi teklif et.
 • Korktuğun için bir şeyi yapamadığını fark ettiğin anda ne pahasına olursa olsun o şeyi yap. (Kızla tanışmak, aklındakini söylemek, birinin gözlerine bakmak, kıza çıkışta bir şeyler içmeyi teklif etmek gibi pek çok şey olabilir…)

Ne demek istediğimi anladın, değil mi? Olay sadece kızlarla ilgili değil.

Utangaçlık, hayatın her alanında seni geriye çeker. Bu nedenle utangaçlıktan kurtulmak için hayatın her anında yapabileceğin pek çok şey var.

Bu bazen ışıklarda duran otobüsün camına tıklatmak bile olabilir. (Nasıl olsa kapıyı açmayacak, diye düşündüğün anda o cama tıklat. Bırak şoför açmasın ama sen o anda rahatlık alanından kurtulmanın verdiği özgüvene kavuş.)

Erkekler dünyasında pek çok türde flörtçü vardır ama bunların çoğu bir kızı nasıl tavlayacağını tam olarak bilmez. Acımasız flörtçüler kadınlara yaklaşacaklarında kadınları iki tipe ayırırlar. Birincisi hayal bile edilemeyen “Rüyaların Kadını”, ikincisi ise cinsel çekiciliğe sahip “Normal Bir Kadın”.

Erkekler rüyaların kadını diye tabir ettiğimiz kadınlara yaklaşmakta oldukça zorluk çekerler. O nedenle de genelde cinsel çekiciliğe sahip olan normal bir kadına yaklaşmayı tercih ederler.

Ama şunu bilmeni isterim ki, rüyaların kadınına kaliteli bir şekilde yaklaşan bir erkeğin işi oldukça kolaydır. Çünkü diğer erkekler o kadından korkmuş ve ona bir türlü yaklaşamamıştır.

Bu nedenle güzel kadınlara yaklaşman, diğer erkekler arasından sıyrılarak 1-0 öne geçmeni sağlayacak.

Ama bu kadınların sevmediği bir erkek tipi vardır.

UTANGAÇ ERKEK… O erkeklerden asla olmamalısın.

Önümüzdeki 21 gün boyunca utangaçlığın dışında odaklanmanı istediğim bir konu daha var. ÇEKİCİLİK!

Çekici olmayan bir erkeğin çeşitli taktiklerle güzel kadınları etkilemesi maalesef mümkün değil. Bugünden itibaren daha çekici bir erkek olmak için çaba sarf etmeye başlaman gerekiyor.

 

#1 Cinsel Çekiciliğini Artır!

 

seksüel çekiciliğini artır

 

Kadınlar çekici bir cinsel enerji yayan erkeklerle birlikte olmak ister. Çünkü bu üreme konusunda erkeğin güçlü olduğunun bir simgesidir.

Kadınlar, çocuk yapabilecek ve çocuklarına iyi bir baba olabilecek potansiyele sahip erkekleri çekici bulur.

Aslına bakarsan bu dürtü insanlığın ilk çağlarından beri vardır. Adeta kadınların genetiğine kodlanmıştır.

İnsanoğlunun vahşi hayatla mücadele ettiği tarih öncesi dönemlerde erkekler avcılık yapar, kadınlar da soyun devamı için yemekleri pişirip çocuklara bakardı.

Bu nedenle güçlü erkeklere karşı arzu duyardı. Güçlü erkek aynı zamanda güçlü bir çocuk anlamına gelirdi. Bu nedenle soyun devamlılığı için erkeğin güçlü olması önemliydi.

Günümüzde de bu kural hala geçerli… Fakat fiziksel güç yerini sosyal statüye bıraktı. Artık gücün kaç hayvan avladığınla, kaç kişi dövdüğünle değil sosyal hayat içindeki statünle ölçülüyor.

 • Ne kadar espritüelsin?
 • Kendine ne kadar güveniyorsun?
 • Sosyal iletişim becerilerin hangi seviyede?
 • İnsanların sevdiği ve hayran olduğu biri misin?
 • Paran var mı?
 • Çevrende kadınlar var mı?

Gibi soruların yanıtları senin sosyal hayattaki statünü belirliyor. Demek istediğim bu konularda kendini geliştirmeye odaklan.

Sosyal statün ne kadar yüksek olursa bir kadınla flört ederken başarılı olma şansın o kadar fazla olur.

 

#2 Her Zaman Bakımlı Ol!

 

bakımlı erkek ol

 

Bir erkek, kadınsız bir dünyada boxer giyerek evinin etrafında dolaşabilir. Akvaryumunun içine bir bira kutusunu tekmeyle fırlatabilir.

Geğirebilir ya da osurabilir. Hiç kimse ona “Traş olmayacak mısın?” demez.

Ama durum kadınların yaşadığı bir dünyada farklıdır. Kadınlara çekici görünmek için günlük bakımımıza dikkat etmeliyiz.

Sıradan kıyafetlerle kadınların etrafında sıkça görebileceği tipteki erkeklerden olmaya bir son ver. Kıyafet tarzını değiştir ve biraz havalı giyinmeye başla.

Her zaman iyi görün.

İyi bir kuaföre git ve kendine yeni bir saç modeli yaptır.

Kişiliğini iyi bir şekilde yansıtabilecek türde kaliteli bir koku bulmayı da unutma.

 

#3 Sohbet Etme Sanatını Öğren!

 

 

Cinsel açıdan çekici olan bir erkek nasıl konuşacağını da gayet iyi bilir. Sakindir ve kadınlarla konuşurken dili dolaşıp kekelemez.

Dolayısıyla konuşurken sakin ve net olmalısın.

Basit bir deyişle büyüleyici ol!

Bir kıza yaklaşacağın zaman hoş ve nazik bir şekilde konuş.

Çoğu erkek popülerlik ve çekiciliğin alay eder tarzda, ukalaca konuşabilme yeteneğine bağlı olduğunu düşünür.

Ama gerçek şu ki:

Bir kızı etkileyebilmek için harika sohbet eden biri ya da bir stand-up komedyeni olmak zorunda değilsin. Hatta konuşmak yerine dinleme silahını kullanman kadınları etkilemek için çok daha etkili bir strateji olacaktır.

Kadınlar dinlenmek ister. Kadınlar kendisine değer verildiğini hissetmek ister. Onlara değer ver dostum.

Kadınlar dinleyen erkekleri severler. Onları dinleyerek isteklerine en doğru şekilde cevap verebilmeyi öğrenmen gerekiyor.

Evet, çekiciliğimizi artırmak için yapılması gerekenleri de anlattığımıza göre artık kızla flört etme taktiklerine geçebiliriz.

 

Flört Sürecinde Başarılı Olmanı Sağlayacak 10 Taktik

#1 Seksüel Enerji Oluşturmak İçin Dokunma Sanatını Uygula!

 

dokunma sanatı

 

Fiziksel yakınlık, bir kızla aramızdaki iletişimin seksüel bir enerjiye mi dönüşeceğini yoksa sadece arkadaşlıkta mı kalacağını belirleyen en önemli faktördür.

Fakat dokunmak özel bir olaydır ve kademe kademe ilerlemelidir. Bir kadının, tanımadığı bir erkeğin ilk andan beline dokunmasına izin vermemesi oldukça normal, öyle değil mi?

Düşünsene bir erkek aniden karşısına çıkıyor, tanışma cümlesini söylüyor, sonra hoop kızın belini kavrıyor. Kız buna neden izin versin?

Hırlı mısın, hırsız mısın, tecavüzcü müsün?

Bu tür hızlı dokunma girişimleri büyük ihtimalle ters tepecektir. İlk anda dokunabileceğin yer neresi olabilir?

KIZIN ELİ… Tanışma anında yüzünde sempatik bir gülümseme ve özgüvenli bir duruşla elini uzatıp ilk andan kıza dokunmaya başlayabilirsin.

Ne yapıyoruz?

Abaza gibi ilk andan kıza sarılmaya çalışıp kızı tedirgin etmiyoruz. Kız tedirgin olduğu zaman kendisine dokunmamıza asla izin vermez.

Gerginken bırak belinden tutmayı, elini uzattığında belki elini bile sıkmak istemeyebilir. Çünkü sen gergin olursan kız da gergin olur. Bu durumda seni bir tehdit olarak algılayabilir.

Fakat sen rahat olursan tanıştığınız ilk anda kızın elini tutabilirsin. Çünkü el sıkışmak sosyal bir davranıştır. Kız seni tehdit olarak değil de kendisiyle tanışmak isteyen centilmen bir erkek olarak görürse elini uzatacaktır.

Bu durumda elleriniz birleşecek, sosyal bir davranış olan kendi ismini söyleme faslı gerçekleşecektir.

İşin güzel yanı ne biliyor musun?

Seksüel enerji oluşturmaya el sıkışması anından itibaren başlayabilirsin.

Örneğin;

El sıkıştıktan sonra kızın elini hemen bırakmaz, birkaç saniye boyunca tutmaya devam ederek aranızda seksüel enerji oluşmasını sağlayabilirsin.

Hani normalde bir insanla tokalaşıp hemen elleri bırakırsınız ya… Bunu yapmak yerine 3-4 saniye boyunca kızın elini bırakmazsan, bu sırada da piç bir gülümsemeyle gözlerini kızın gözlerine kilitlersen oluşan seksüel enerjiyi iliklerine kadar hissedeceksin.

Bu enerjiyi kız da aynı şekilde hissedecek. Böylece aranızdaki flört daha ilk andan itibaren başlamış olacak. Flört, aslında kızla aranızda oluşan seksüel enerjidir.

Dakikalar geçtikçe, aranızdaki sohbet ilerledikçe bu dokunuşların seviyesini de kademeli olarak artırman gerekir.

Konuşma sırasında kızın omzuna, küpesine veya saçlarına dokunarak aranızda daha büyük bir seksüel enerji oluşmasını sağlayabilirsin.

Burada önemli olan nokta, öncelikle senin dokunma konusunda rahat bir erkek olduğuna kızı ikna etmektir. Eğer kıza hiç dokunmayıp 20 dakika sonra bir anda kıza sarılmak istersen “Hop, ne oluyoruz?” tepkisiyle karşılaşacaksındır.

Bunu yapmak yerine ilk andan itibaren sosyal dokunuşları flörtöz bir şekilde yaparsan hem kız dokunuşlarına alışacak hem de aranızda seksüel enerji oluşacaktır.

(Seksüel Enerji: Hani bir kızla fazla yakın olduğunuz bir anda üzerinde acayip bir gerilim hisseder, kalbin hızlıca çarpmaya başlar ya… Bu gerilim duygusunun ta kendisi seksüel enerjidir.)

Kızın numarasını aldıktan sonra ayrılma anı geldiğinde, kollarını açarak kıza sarılabilirsin. Böylece kız senin kokunu içine çekecek, aranızda daha yakın bir ilişki kurulacaktır.

Kilit nokta, dokunma konusunda rahat davranmak… Kız senin dokunma konusunda rahat olduğunu gördüğünde bu sana artı puan olarak geri döner.

Dokunma sanatını abazalar değil, sadece bir kadına nasıl dokunulması gerektiğini bilen, sosyal zekası yüksek erkekler icra uygulayabilir.

Kıza dokunmak bir sanattır… Bunu hep aklımızda tutalım!

 

#2 Derin Bir Göz Teması Kullanarak Bakışlarla Flört Et!

 

kadınla göz teması kur

 

Kızla aranızda göz temasının olmadığı bir flört süreci düşülebilir mi?

Eğer insanlarla iletişim kurma konusunda özgüvenli biriysen göz teması kurmak sana kolay gelir. Sohbet sırasında hoşlandığın kızın gözlerinin içine bakarak rahatça konuşabilirsin.

Fakat sosyal iletişim konusunda kendine yeterince güvenmiyorsan, utangaç bir erkeksek göz teması kurmak sana oldukça rahat gelecektir.

Gözlerin flört sürecinde önemli olmasının asıl nedeni karşımızdaki insanın, hissettiğimiz duyguları gözlerimizden anlayabiliyor olmasıdır.

Ruh halimizi, içimizdeki duyguları ve kıza olan ilgimizi yansıtmak için gözler çok önemlidir. Bazen flörtöz bir bakış, kurulacak uzun cümlelerden daha fazla şey anlatır.

(Buna şöyle örnek vereyim; Hani bazen canını sıkan bir insan olduğunda ona kızgın bir bakış atarsın ya… Kavga etmezsin, küfür etmezsin ama attığın o bakış onda küfürden daha büyük etki yapar. Bilinçaltı gözlerindeki anlamı o farkında olmadan algılar. Aynı şekilde flört sürecinde, gözler birbirine öyle bir enerjiyle kilitlenir ki o anda kızla aranızda mükemmel bir enerji oluşur.)

Göz teması kurma konusunda sorun yaşıyorsan 21 gün boyunca günde 5 dakika ayna karşısında göz teması çalışması yapabilirsin.

Gözlerini aynadaki yansımanın gözlerine dikersin. Gözlerini kaçırmadan uzun göz temasları kurmaya çalışırsın.

Bu, göz temasını geliştirmek için etkili bir egzersizdir.

Uzun göz temaslarının kızın üzerinde bıraktığı etki çok güçlüdür. Bakışlar o kadar etkilidir ki, kıza dokunmadan aranızda seksüel gerilim oluşmasını sağlar.

Ben göz temasını özellikle kızı öpmeyi düşündüğüm anda çok kullanırım.

Kızın iki kaşının tam ortasına gözlerimi dikerim. (Bunu yaptığımda gözlerinin tam içine bakıyormuşum hissiyatı oluşur.)

Gözlerimi kaçırmak istediğim anda dudaklarına bakarım. Bakışlarımı bu şekilde kızın kaşının tam ortası ve dudakları arasında gezdiririm.

Bu davranış kızın üzerinde inanılmaz bir cinsel gerilim oluşmasını sağlar. Sonra da istediğim anda hamlemi yapıp kızı öperim. Bakışlar doğru kullanıldığında o kadar etkili bir silah ki…

Her şeyin fazlası gibi, göz temasının fazlası da zararlı!

Öpüşmek gibi özel anların öncesinde uzun göz temaslarıyla yoğun cinsel gerilim yaratabilirsin. Ama bunu kızla normal sohbet ettiğiniz zamanlar yapmanı tavsiye etmem.

Normal sohbet sırasında sürekli olarak uzun göz temasları kurmak ve gözlerini hiçbir şekilde kaçırmamak kızın gereksiz şekilde gerilmesine sebep olur.

Kızı sürekli gergin bir duruma soktuğunda, bunun sonucu olumsuz olacaktır.

Aranızdaki müthiş giden sohbet, hiç kesilmeyen göz temaslarıyla piç olabilir.

O nedenle ara ara farklı yerlere bakman en iyisidir. Kızın hararetli şekilde bir şeyler anlattığı anlarda değil de, senin sıradan bir konudan konuştuğun anlarda ara ara gözlerini kaçırabilirsin.

Kızın büyük bir şevkle sana bir şeyler anlattığı anlarda gözlerini kaçırma. Çünkü bunu yaptığında kızın anlatma şevki kaçacaktır.

Bizim flört sürecindeki amacımız her zaman için kızı konuşmaya teşvik etmektir.

Kızın şevkini kıracak yanlış göz teması davranışlarından kaçınalım.

Kalabalık bir grup içinde bir şeyler anlatıyorsan, göz temasının %75’ini hoşlandığın kız için ayırmanı tavsiye ederim.

En çok göz temasını her zaman için hoşlandığımız kızla kurmalıyız.

Kalan %25’i de gruptaki diğer insanlara paylaştırırız.

Konuştuğun sırada bir yandan da gözlerinle kıza şu mesajı vereceksin:

“Bu gruptaki herkes ilgiyle beni dinliyor. Ama ben en çok seninle ilgileniyorum.”

Bunu yaptığında kız kendini özel hissedecek. Aranızda mükemmel bir flört enerjisi oluşacak.

 

#3 İçten Bir Gülümseme Kızda Afrodizyak Etkisi Yaratır!

 

 

Gülümsemen karşındaki kadına senin hakkında çok fazla şey anlatır. Beden dilinin iletişimin %55’ini oluşturduğunu düşünürsek bu durum oldukça normal.

Hoşlandığımız kadınla tanışmaya gittiğimizde daha ağzımızdan kelimeler dökülmeden sadece sıcak bir gülümsemeyle dost canlısı bir insan olduğumuzu ve tek amacımızın onunla tanışmak olduğunu anlatabiliriz.

Kızın yanına yaklaşırken ciddi bir ifade takınırsan kız seni tehdit olarak algılayabilir. Sıcak bir gülümseme daha ilk anda aranızdaki buzları kırar.

Sohbet sırasında da yeri geldiğinde mutlaka gülümse. Kız bir espri yaparsa onu gülümsemenle ödüllendir ki daha da şevke gelsin. Seninle konuşmaya daha fazla istekli olsun.

Gülümsemenin de çeşitleri vardır… Dikkat etmen gereken nokta, zırt pıt her şeye dişlerini göstererek gülmek yerine doğru anda hafif tebessümle çekici bir şekilde gülümsemektir.

Ağzını sonun kadar açıp tüm dişlerini göstermek yerine kontrollü ve muzip bir gülümseme her zaman için daha etkilidir.

Bu tür bir gülümseme doğru anda yapıldığında kıza çok seksi gelecektir.

Afrodizyak etkisi dediğimiz şey tam olarak bu… Sıcak, çekici bir gülümsemenin kızda uyandırdığı pozitif duygular ve arzular.

Gülümsemek aynı zamanda, gergin anlarda tansiyonu düşürmek için kullanabileceğin etkili bir silahtır.

Kızla ciddi bir sohbetin içindeyseniz, aranızda ciddi bir enerji oluştuysa bu havayı kırmak için gülümsemeyi kullanabilirsin. Eğer kız yaptığın bir davranışa veya söze kızarsa da yine gülümsemeni kullanarak ortamı yumuşatabilirsin.

Unutma, pişmiş kelle gibi 32 diş gülmek yerine hafif bir tebessümle ortamı ısıtacağız.

 

#4 Şakacıktan Takılmak Etkili Bir Flört Taktiğidir!

 

 

Kıza şakacıktan takılmak, ara ara onunla dalga geçmek, çapkın erkekler tarafından kullanılan en eski flört taktiklerinden biridir.

Bir kıza şakacıktan takıldığında ve aynı şekilde onun da sana takılmasına izin verdiğinde aranızda pozitif bir enerji oluşur.

Hem birlikte şakalaştığınız için eğlenirsiniz hem de aranızda daha özel bir bağ kurulmuş olur.

Bir kıza şakacıktan nasıl takılırsın?

Burada dikkat etmen gereken çok önemli bir nokta var… Seni özellikle bu konuda uyarmak istiyorum.

Eğer kızın kendini özgüvensiz hissettiği, kusuru olduğu bariz ortada olan durumlarla dalga geçersen bu takılmak değil kızın kusurunu yüzüne vurmak olur.

Ben her zaman kızı özgüvenli olduğu bir özelliği üzerinden vururum ve sana da bunu tavsiye ederim.

Kızın saçları çok güzelse;

“Dur bakayım saçlarına, ne olmuş ya böyle elektrikten saçların kabarmış. Az önce bir şey yoktu ne oldu benim elektriğimden mi etkilendin yoksa? :)”

Gibi bir cümleyle kızla şakalaşarak flört edebilirsin.

Kızın dili sürçerse;

“Hebele hebele hübele bu hangi dil ya çözemedim. :)”

Gibi bir cümleyle kıza takılabilirsin.

Kızın parfümü çok güzelse;

“Bu koku ne böyle, hangi kolonyayı üstüne sıktın söyle ben de eve ondan alayım. :)”

Kızın dişleri çok güzelse;

“Dişinde maydanoz mu kalmış senin? Yok ya marul galiba, aç bakayım bir ağzını merak ettim. :)”

Kız koluna şakacıktan vurup “Gıcıksın!” gibi şeyler söyleyebilir.

Bu durumda şöyle diyebilirsin:

“Dişlerin o kadar güzel ki sen güldüğünde dünya 2 saniyeliğine güzelleşiyor.”

Vayyy beeeee… Kız erimezse benim de adım Berkecan değil!

Önce kıza şakacıktan takılarak aranızda bir gerilim oluşmasını sağlıyorsun.

Ardından güzel bir iltifatla bu gerilimi yumuşatıp kıza kendini özel hissettiriyorsun.

Kız 10 saniyelik bir duygu fırtınası yaşıyor. Adeta Rollercoaster’a binmiş gibi hissediyor. Kısa sürede kendisine yoğun duygular yaşatan bir erkeği sence de çekici bulmaz mı?

İltifat ediyorsun ama bunu kaliteni bozmadan, kızın üzerine düşmeden, doğru bir stratejiyle yapıyorsun. Önce şakacıktan takıl, ardından iltifatı yapıştır.

Çok fena bir taktik!

 

#5 Meydan Okumak Kızın İçindeki Arzuları Uyandırır!

 

 

Bazen biraz kendini beğenmiş tarzda konuşmak çok işe yarar.

Özellikle kadınların senin güçlü bir alfa erkeği mi yoksa ezik bir beta erkeği mi olduğunu anlamak için yaptığı testlere cevap verirken, biraz kendini beğenmiş ve özgüvenli konuşmak etkili sonuçlar verir.

Kız seni test etmek (moralini bozmak) için şöyle diyor:

“Her kıza aynı iltifatları mı edersin?”

Meydan okuyucu cevap:

“Sürekli yeni iltifatlar bulmaya vaktim olmuyor. Ama söz bulduğumda bunları ilk sana söyleyeceğim.”

Kız seni test etmek (moralini bozmak) için şöyle diyor:

“Komik misin sen?”

Meydan okuyucu cevap:

“Beni komik bulmana sevindim.”

Kız bunun üzerine şöyle der:

“Bence hiç komik değilsin.” 

Meydan okuyucu cevap:

“Böyle söyleme bak ağlarım. Hatta dayanamıyorum ağlayacağım galiba. Ühü ühü…”

Burada kızla dalga geçtiğimiz açıkça ortadadır. Aslına bakarsan her dalga geçişimiz bir meydan okumadır.

Meydan okuma sırasında önemli olan kızın söylediği cümlelerden asla etkilenmemek ve yüzümüzdeki gülümsemeyi hiç kaybetmemektir.

Kızla dalga geçerken yüzümüzde hafif bir tebessüm olmalıdır. Dilimiz bıçak gibi keskin olabilir ama yüzümüz her zaman eğlenceli bir erkek olduğumuzu göstermelidir.

Bunu bir insanı eleştirirken de kullanabilirsin. Yüzüne sempatik bir gülümseme kondurursun, fakat ağzında itin götüne sokarsın.

Hatta daha da iyisi öyle bir konuşursun ki karşı taraf iltifat mı ediyorsun hakaret mi ediyorsun bir türlü anlayamaz.

Burada da devreye pratik zeka giriyor!

Kıza meydan okumak konusunda daha fazla bilgi öğrenme için BU YAZIYI okumanı tavsiye ederim.

 

#6 Seksüel İmalarla Ortalığı Kızıştır!

 

seksüel imalar

 

Seksüel imalarda bulunmak, yalnızca özgüvenli erkeklerin sergileyebileceği bir davranıştır.

Bir yandan eğlenceli bir hava yaratırken diğer yandan kızın bilinçaltına seks mesajını verirsin.

Seksüel imalarda nasıl bulunursun?

 

ÖRNEK 1:

Kıza sordun: “Hangi ülkeye seyahat etmek istersin?”

Cevap verdi: “İtalya’ya gitmek istiyorum.”

Seksüel ima: “Doğru söyle İtalyan erkeklerini görmeye gideceksin değil mi, seni gidi seniiiii?”

Kız: “Haha yok ya ne alakası var!”

 

ÖRNEK 2:

Kızın aşağıya doğru baktığını fark ettin. Sanki penisine bakıyormuş gibi davranırsın. 

Seksüel ima: “Nereye bakıyorsun sen?”

Kız cevap verir: “Hiiiç!” 

Devam edersin: “Tabi tabi kesin öyledir. :)”

 

ÖRNEK 3:

Kız bir sakarlık yaparsa bu anı değerlendiririz.

Seksüel ima: “Benden ne kadar etkilendiğini biliyorum ama bu kadar heyecanlanmana gerek yok ya sakin ol biraz. :)”

 

#7 Kızın Sözünü Kesip Cümlesini Tamamla!

 

kızın sözünü kesmek

 

Hiç kimse hararetli şekilde bir şeyler anlatırken sözünün kesilmesini istemez.

Bundan aşırı derecede rahatsız olur. Peki, biz kızın sözünü neden keseceğiz?

Bize sinirlenmez mi?

HAYIR! Çünkü bizim kızın sözünü kesme amacımız onu susturmak değil, aksine konuşmaya daha fazla teşvik etmek olacak.

Uygulayacağımız teknik: 

Kızın cümlesinde bazı yerleri kesip cümlesini tamamlayacağız. Bunu yaptığımızda kız, bütün dikkatimizin onun üzerinde olduğunu hissedecek.

 

— Konuşma Örneği —

 

Kız: “İşten çıkıp eve uğramadan buraya geldim —“

Sen: “Dur tahmin edeyim bankacı mısın?”

Kız: “Aslında avukatım… Biraz geç çıktım trafiğe kaldım —“

Sen: “E-5 üzerinde yakalandın trafiğe değil mi?”

Kız: “Evet Maltepe’den geldim —“

Sen: “İş yerin çarşıya yakın sanırım.”

Kız: “E-5 ile çarşının tam ortasında kalıyor.”

Sen: “Buraya gelirken X numaralı otobüse mi bindin?”

Kız: “Evet en hızlı gelen otobüs o… Aslında metroya binecektim de —“

Sen: “Yerin altına inmek istemedin değil mi?”

Kız: “Evet, biraz basıyor beni metro —“

Sen: “Sen de benim gibi yer altına inmeyi pek sevmiyorsun.”

Kız: “Çocukken bir olay yaşamıştım da, —“

Sen: “Asansörde mi kaldın yoksa?”

Kız: “………. –”

Sen: “Cidden mi, şaka yapıyorsun!”

 

Bu konuşma örneğinde olduğu gibi kızın sözünü kesmekteki amacımız kızın lafını ağzına tıkamak değil, lafını tamamlayarak onu tüm dikkatimizle dinlediğimizi göstermek.

Abartmadan kızın lafını tamamladığımız zaman aramızda özel bir bağ kurulacak.

Kız karşısında kendisini dinleyen ve anlayan bir erkek olduğunu hissedecek.

Tabii ki kızın her cümlesini kesmeyeceksin. Ara ara bazı cümlelerinde bu tekniği uygulayarak onu gerçekten dinlediğini hissettirebilirsin.

 

#8 İtaat Testleri Yaparak Kızın İlgisini Test Et!

 

itaat testleri

 

İyi anlaştığımız, bizden etkilenen bir kadın bizim yönlendirmelerimizi kabul etme eğiliminde olacaktır.

Kadını ara ara yönlendirme girişiminde bulunarak kadının verdiği tepkileri ölçebilir, sana olan ilgisini test edebilirsin.

İtaat testlerinin önemli bir özelliği de, kadının her itaatiyle birlikte aranızdaki bağın daha da güçlenmesidir.

Çerçeve dediğimiz olay var ya hani… İşte, itaat testleri çerçeve kontrolüne yardım eder.

Çerçeve konusunda BURADAKİ yazıyı okumanı tavsiye ederim.

Kadın-erkek ilişkilerinde çerçevesi güçlü olan taraf her zaman için erkek olmalıdır. Çerçeve güç göstergesidir. Ve kadın senden güçlü olursa sana saygı duymayacaktır.

O nedenle çerçevesi güçlü olan her zaman sen olmalısın. İtaat testleri çerçeveni daha güçlendirmeni sağlar.

Hangi itaat testlerini kullanabilirsin?

 • “Gel hadi!” (Caddeden karşıya geçerken kızı kolundan kibarca çekip yönlendir.)
 • Elini versene bir saniye! (Sohbet sırasında…)
 • Şuraya döner misin? (Ayakta dururken…)
 • Bu tarafa gel! (Yürürken…)
 • Gel şuraya oturalım! (Kafeye gittiğinizde…)
 • Şu yoldan gidelim! (Yürürken…)

Bu şekilde kızın sana itaat edip etmediğini test edebilirsin. İtaat etmesi senin çerçevenin güçlü ve kızın sana olan ilgisini yüksek olduğunu gösterir.

 

#9 Kızla İlgilendiğini Gösteren Cümleler Kur!

 

kızla ilgilendiğini göster

 

Flört sürecinde kızla ilgilendiğimizi göstermeliyiz ki, aramızda duygusal bir şeyler kurulabilsin.

İlgilendiğini gösteren taraf öncelikle erkek olmalıdır. Bu, erkeğe bahşedilen bir görevdir.

Kadın senden çok hoşlansa bile ilk hamleyi her zaman için senden bekler. İlgisini gösteren taraf öncelikle sen olacaksın ki, kadın da bu konuda cesaret bulabilsin.

Bir erkeğin peşinden koşan kadın “KAŞAR” damgası yiyebileceği için bu riski almak istemez. Kendini ağırdan satmak ister.

O nedenle ilgilendiğini göstermek ilk aşamada senin görevin!

İlgilendiğini Gösteren Örnek Cümleler:

 • Sen güldüğünde dünya 2 saniyeliğine güzelleşiyor.
 • Sabah kalktığımda aklıma ilk gelen sen oluyorsun.
 • Seninle dünyayı gezmek harika olurdu.
 • Saçların dünyanın en güzel kokusuna sahip olabilir.
 • Parfümün başımı döndürüyor.
 • Elini tuttuğumda heyecanlanıyorum.
 • Bana bu kadar yaklaşma kalbim durabilir.
 • Gözlerine baktığımda adeta okyanuslarda kayboluyorum. Buna ne hakkın var?
 • Seninle saçma şeylerden konuşmak bile hoşuma gidiyor.
 • Birlikte dünyanın en sıkıcı filmini izleseydik bile sıkılmazdım.

Bunlar gibi pek çok örnek verebiliriz. Bu cümleleri aynen kullan diye vermedim.

Bu örnekler, olayın mantığını kavraman için… Kendi durumuna uygun cümlelerin bir listesini yaparak bunları hafızana kazıyabilirsin.

 

#10 Doğru An Geldiğinde Öpüşme Hamlesini Yap!

 

kızla nasıl öpüşülür

 

Öpüşmek kızla aramızdaki iletişimi farklı bir seviyeye taşıyan en önemli aşamalardan biridir. Sekse giden yol her zaman için öpüşmekten geçer.

İlk öpüşme anı çok önemlidir. Öpüşme fırsatını yakaladığımız anda mutlaka hamlemizi yapmamız gerekir.

Öpüşme hamlesi yapabileceğin fırsatları değerlendirmemek flört sürecinde yapabileceğin en büyük hatadır.

Pek çok erkeğin flört ettiği kızın arkadaşlık alanına düşmesinin sebebi aslında budur.

Uzun bir süre kızla flörtöz şekilde sohbet ediyor… Fakat bir öpüşme hamlesini yapamıyor.

Bunun en büyük sebebi 1. TEKNİKTE bahsettiğimiz dokunma sanatını uygulamaması.

Flört ettiğin kızla 2. Buluşmanızı yapıyorsunuz ama sen kıza hiçbir şekilde temas etmemişsin. Sadece konuşuyorsunuz, uzun uzun konuşuyorsunuz ama aranızda hiçbir temas yok.

Bu durumda kızı nasıl öpebilirsin ki?

Kıza dokunmaya başlamış olmalısın ki, yakınlaşmaya fırsatın olsun. Aranızdaki seksüel enerji kademeli olarak artacak ki kız sana öpüşme sinyalleri göndermeye başlayacak.

Kızın içindeki arzuları harekete geçirmeden öpüşme hamlesi yapmamalıyız.

Dokunma sanatını uygulayarak adım adım kızın içindeki arzuları uyandırmalı, bizimle öpüşmek istemesini sağlamalıyız.

Kızın bizimle öpüşmeye hazır olduğunu anladığımız anda da vakit kaybetmeden hamlemizi yapmalıyız.

Öpüşme aşamasına kadar dokunma sanatını nasıl uygulayacağız?

Kızla buluşmuşsunuz masada karşılıklı olarak oturuyorsunuz. Aranızda mükemmel bir enerji var, sohbet o kadar tatlı ki… Uzun uzun konuşuyorsunuz ama olay bir türlü sohbetin ötesine gitmiyor.

Bu durumda kızın herhangi bir arkadaşından ne farkın var ki?

Kıza yaklaşıp dokunmaya başlayacaksın ki öpüşme fırsatını yakalayabil.

Sohbet ilerlediğinde ilk olarak kızın yanına veya çaprazında yakın bir konuma oturacağız.

Ben genellikle şunu yaparım:

“Burada fazla uzak kaldım seni tam olarak duyamıyorum.” Diyerek kızın yanındaki sandalyeye geçerim.

Ardından kızın ojelerini inceleyip itaat testi uygulamaya başlarım.

“Elini versene bir saniye.” Dedikten sonra ojelerine iltifat ederim.

Kızın parmaklarını yavaşça okşamaya başlarım ve incelemeye devam ederim.

Aramızdaki seksüel gerilimi mümkün olduğunca artırırım. Ardından bir anda kızın elini bırakıp normal konuşmaya devam ederim.

Bir süre sonra küpeleriyle veya saçlarıyla ilgilenmeye başlarım.

Saçlarını okşamaya başladığımda iyice yakınına girerim. Ara ara gözümü dudaklarına dikerim.

Seksüel tansiyonu giderek zirveye taşırım.

Sonra tekrar geriye çekilerek gerilimi düşürürüm.

Bir süre sonra konuşurken kolumu kızın omzuna attıktan sonra boynunu okşarım. Narin hareketlerle, kızı ürkütmeden, romantik bir okşamayla kızın içindeki arzuları iyice harekete geçiririm.

Sonra da gerilimin zirve yaptığı anda gözlerimi gözlerine kilitleyip dudaklarına yapışırım.

Bu noktada kullandığım bazı cümleler var:

 • Dur bakayım şurada sinek var sanırım.
 • Dudağının kenarında bir şey kalmış.
 • Gözlerini 2 saniye kapat.
 • Dudakların bu kadar güzel olmak zorunda mı?

Kolum kızın omzunda ellerim de boynundayken, bu tür bir cümleyi söylerim ve cümlemi söyledikten sonra dudaklarına yapışırım.

Öpüşme hamlesi yaptığında kız kendini geri çekerse endişelenmene gerek yok.

Kızlar ilk anda öpüşmeye yanaşmayabilir. Burada önemli olan senin hamleni yapmış olmandır.

Hamleni yaptığın anda zaten niyetini açık şekilde belli etmiş olursun.

Kız kendini geri çekerse uygulaman gereken teknik çok basit:

Geriye çekilip sanki hiç öpmeye çalışmamışsın gibi konuşmaya devam etmek.

Sanki o an hiç yaşanmadı… Ama bu esnada moralin asla bozulmamalıdır. Eğer moralin bozulursa kızın testinden kalmış olursun.

Çünkü belki de ne tepki vereceğini denemek için kendini geri çekti. Moralin bozulduğu an sıçtın demektir.

HAYIR MORAL BOZMAK YOK! Yüzümüze gülümseme kondurup sohbete kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Kız yanımızdan kalkıp gitmediği sürece kızın bizden rahatsız olduğunu düşünmeyeceğiz. Çünkü gerçekten rahatsız olursa kalkıp gider. 1 saniye bile orada durmaz.

Sohbete devam ettikten bir süre sonra aynı süreci tekrarlayacağız ve kızla öpüşmek için tekrar hamle yapacağız.

İkincide de mi olmadı?

Belki kız ortamın kalabalık olmasından rahatsız oldu. Belki o anda öpüşmeye hazır değil. Ama sen mutlu ol, çünkü kendi payına düşeni yaparak öpüşmek için adım attın. Kız masayı terk edip gitmediyse bil ki doğru yoldasın.

Öpüşme hamlesini yaparak, kızla gerçekten ilgilendiğini ve aynı zamanda yeri geldiğinde risk almayı bilen cesur bir erkek olduğunu gösterdin.

Kazanan her halükarda sen oldun. TEBRİKLER!

Bazen sevgili olduğum kızlardan şunu duyuyorum:

“Beni öpmeye çalıştığında tokat atmamdan korkmadın mı?”

Cevap veririm:

“Bu risk tabii ki vardı ama doğru anda risk almayı bilmeyen bir erkek hayatta hiçbir zaman kazanamaz. Bu riski almak bana seni kazandırdı ve şu hayattaki en büyük başarım seni kazanmak. Seni seviyorum!”

Bu noktadan sonra artık flört ederken hangi teknikleri uygulaman gerektiği biliyorsun. Bir kızla nasıl flört edilir konusunda pek çok şeyi bu içerikte öğrendin.

Artık bir sonraki aşamaya geçme zamanı geldi!

 

İlişkiler Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

İlişkiler Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi: Alfa Mesaj Programı

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

İçeriği Hazırlarken Faydalandığım Kaynaklar:

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: