Kızla konuşulacak konular hakkında yol gösterici bir kaynak bulmanın ne kadar zor olduğunun farkındayım. Biz erkeklerin belki de en çok merak ettiği konuların başında geliyor.

Hangimiz zamanında Kızlarla ne konuşulur? diye internette araştırma yapmadık ki?

Şahsen ben yıllar önce internette bu konuda çok araştırma yaptım. Ve çoğu zaman saçma bilgiler veren 1-2 ücretli kitap dışında kızla konuşulacak konuların neler olduğunu öğreten hiçbir kaynağa erişemedim

Mecburen yabancı kaynaklara yöneldim ve bu konuda bulduğum tüm yabancı kaynakları okudum, tüm videolu eğitimleri izledim.

Öğrendiğim bilgileri uzun yıllar boyunca edindiğim tecrübelerle harmanlayarak kızla konuşulacak konularla ilgili en kapsamlı bilgileri içeren bu rehber yazıyı hazırladım.

Bu rehberi okuduktan sonra kızlarla hangi konular üzerine sohbet edebileceğini ve kızlarla nasıl konuşman gerektiğini A’dan Z’ye öğrenmiş olacaksın.

Eğer kızlarla kendini geliştirmek için bu araştırmaları yaparken utanıyorsan sana samimi olarak söylemek istediğim bir şey var sevgili dostum… Flört konusunda araştırmalar yapmak, kadın-erkek ilişkileri konusunda kendini geliştirmek utanılacak bir şey değil.

Aksine bunu sadece senin gibi kızlar tarafından kalbi kırılmış, farkındalık seviyesi yüksek ve cesur erkekler yapabilir. Her konuda olduğu gibi flört etmek de öğrenilebilir bir beceridir.

O nedenle senin aslında ne kadar değerli, kendini geliştirmiş, olgun bir erkek olduğunu, kadınların seninle birlikte olduğunda ne kadar şanslı olacaklarını sakın aklından çıkarma!

Bundan sonra flört konusunda kendini geliştirirken asla utanma duygusu hissetmeyeceksin. Çünkü sen utanılacak bir şey yapmıyorsun. Aksine çok az erkeğin gösterebileceği derecede cesaret gösterip, bu konularda eksiğin olduğunu kabul edip kendini geliştiriyorsun.

Egonu bir kenara bırakarak bu macera dolu flört serüveninde yardım almayı kabul ediyorsun. Çok değerli bir insansın, çok değerli… Eğer kendini değersiz hissediyorsan zamanla ne kadar değerli olduğunu anlayacaksın.

O gün geldiğinde beni unutma olur mu? 😉

Bu ön bilgilendirme aşamasından sonra asıl konumuza geri dönelim;

 • Güzel bir kızla konuşurken alnından soğuk terler boşaldığını hissettiğin oldu mu?
 • Aklına konuşacak konu gelmediği için uzun sessizliklere boğulduğun?
 • Sohbet tıkandığı için kızın ilgisinin hızlı bir şekilde kaybolduğunu fark ettin mi?
 • Beğendiğin kızlarla takılan çocukları gördüğünde Ağzı ne kadar iyi laf yapıyor? diye düşündün mü?
 • Hiç Ben de kızlarla rahat ve akıcı bir şekilde konuşabilmek, onları etkileyen bir erkek olmak istiyorum!” diye iç geçirdiğin oldu mu?

Ahh ahh bunlardan bazılarını yaşadığına adım kadar eminim… Neden biliyor musun?

Çünkü bunların hepsini ilkokul ve lise çağımda hatta üniversitenin ilk yılında yaşadım… Tüm bu negatif duyguları, kızlar tarafından görmezden gelinmeyi, reddedilmeyi ve hoşlandığım kızla konuşurken oluşan uzun sessizlikleri yaşadım.

Ağzı laf yapan çocukların hoşlandığım kızları tavlamasına yakından şahit oldum. Ahh sevgili dostum, çok yaralar aldım çok… Ama merak etme bundan sonra sen benim yaşadıklarımı yaşamayacaksın.

Çünkü burada kızla konuşulacak konularla ilgili bildiğim her şeyi seninle paylaşacağım. Hazır mısın?

 

Kızla Konuşurken Konu Bulma Sıkıntısına Son!

 

Senden şu anı aklında canlandırmanı istiyorum. Hayal gücünü devreye sokarak bu anı gerçekmiş gibi iliklerine kadar hisset:

“Hoşlandığın kızla bir aradasın. Belki SINIF ORTAMINDA, belki RESTORANDA, belki de İLK RANDEVUNDA…

Kızla bir süre iyi kötü sohbet etmeyi başarıyorsun, yemek yerken ya da sinema gibi bir aktivite yaparken bir şekilde zaman geçiyor. Ama her şey bitip karşılıklı olarak sohbet etmeniz gereken o an geldiği zaman zihninde bir soru işareti oluşuyor:

“Şimdi ben bu kızla ne konuşacağım?”

Bu anın ne kadar can sıkıcı olduğunu hissedebildin mi? Eğer hayal gücünü devreye soktuysan o anı gerçekten yaşamış kadar oldun ve canın sıkıldı öyle değil mi?

İşte, bu berbat durumu yaşamamak için kızlarla konuşurken üzerine sohbet edebileceğin hazır konu başlıkların olmalıdır. Zor durumda kullanabileceğin materyaller ve konuşabileceğin bazı konuların listesi mutlaka elinde olmalıdır.

Kızlarla ne tür konulardan sohbet etmen ve nasıl konuşman gerektiğini bilmezsen büyük ihtimalle kız sohbet sırasında SIKILACAKTIR. Ve sana olan İLGİSİNİ KAYBEDECEKTİR.

Bu anlattıklarımdan, kızlarla ezber konular üzerine konuşup ezber cümleler söylemen gerektiğini asla çıkarma!

Benim anlatmak istediğim bu değil. Sadece bir kızla neler konuşabileceğinle ilgili bazı hazır materyallere sahip olmalı ve yeri geldiğinde bu gizli silahını ortaya çıkarmalısın. Söylemek istediğim sadece bu…

Şimdi kızla konuşulacak ezbere konuların listesinden çok daha önemli bir konudan bahsedeceğim!

Eğer buraya sadece bu konuları öğrenmek için geldiysen BURADAN hızlıca o bölüme gidebilirsin.

Fakat kadınlarla iletişim konusunda kendini ciddi anlamda geliştirmek ve flört dinamiklerinin acı gerçekleriyle yüzleşmek istiyorsan DİKKATLE OKUMAYA DEVAM ET!

 

Yeni Başlayan Erkeklerin Çoğu Önemli Bir HATA YAPIYOR!

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeye yeni başlayan erkekler el falı, astroloji, şiirler, fıkralar, ilgi çekici hikayeler, etkileyici iltifatlar ezberleyerek kızlarla otomatik bir şekilde robot gibi konuşmaya çalışıyor.

Sürekli ilginç konulardan konuşarak, ilginç cümleler kurarak kızları etkileyebileceğini zannediyor. Elinden geldiğince konuşma konusu ve cümle ezberliyor, kızlarla konuşurken de sürekli bu ezber konuları ve cümleleri kullanıyor.

Elindeki bu materyaller bitince de ÖYLECE KALAKALIYOR!

Ben sana burada bazı ezber konular vereceğim ama sen bunları sadece aklında fikir olarak tutmalı ve zor zamanlarda kullanmalısın.

Kızlarla konuşmanın doğasında ezbere cümleler söylemek yoktur. Çekici bir erkek ezbere konuşmaz, kızla doğal bir şekilde sohbet eder. Sadece gerektiği yerde kullanabileceği gizli silahları vardır.

Zamanı geldiğinde edeceğin etkili bir iltifat ya da bir konu üzerine söyleyebileceğin birkaç cümle kızı büyülemeni sağlayabilir.

Ezbere konular aramayı bırak ve kendi doğal sohbet etme kabiliyetini geliştirmek için kitap okumaya, kızlarla daha çok sohbet etmeye başla.

Tecrübe ve entelektüel bilgi sana yüzlerce konuşma malzemesi verecek. Ezbere cümlelerle bu işin yürümediğini bilmelisin.

Bu nedenle Bir kızla ne konuşulur? sorusundan önce Bir kızla nasıl konuşulur? sorusunun yanıtlarını öğrenmen gerekiyor.

Yıllardır edindiğim tecrübeler bana hep şunu gösterdi:

Eğer çekici bir konuşma tarzın yoksa dünya üzerindeki en ilginç konudan da bahsetsen kızlar üzerinde derin bir etki bırakmayacaktır. Fakat çekici bir konuşma tarzın varsa işte o zaman aptalca bir hikaye anlatsan bile kızlar ilgiyle dinleyecek ve etkilenecektir.”

Biliyorum ilgi çekici konulardan bahsedersen kızların senden etkileneceğini düşünüyorsun… Ve artık bu düşünceden vazgeçme zamanın geldi sevgili dostum.

Artık hızlı bir şekilde o kızı tavlamanı sağlayacak sohbet konuları aramak yerine çekici bir konuşma tarzına sahip olmak için çaba göstermenin vakti geldi. Senden bundan sonra, birazdan anlatacağım şeyleri günlük hayatında uygulamanı istiyorum.

Böylece konuşma tarzın giderek daha çekici bir hale gelecek… Bu da flört sürecinde başarıya ulaşma noktasında senin için tek kurtuluş yolu olacak… Evet, acı ama gerçek bu!

 

Bir Kızla Nasıl Konuşulur?

 

Kızlarla konuşurken onları güldüren, ilgisini çeken ve kolayca etkileyen erkekleri incelersen bazı ortak özelliklerinin olduğunu göreceksin.

Flört konusunda becerikli erkekler kızlarla konuşurken şunlardan bazılarını mutlaka yapıyor:

#1 Ne anlatırsa anlatıyor olursa olsun, kendinden emin ve özgüvenli bir şekilde konuşur!

Kadınlarla iletişim becerileri güçlü olan erkeklerin belki de en önemli özelliği budur. Kendinden o kadar emindir ki, ne anlatırsa anlatsın karşısındaki kızın sohbetinden hoşlanacağını bilir.

Çünkü yıllar boyunca kadınlarla iletişim konusunda elde ettiği deneyimler ona bu özgüveni kazandırmıştır. Zamanla farklı kızlar tavladıkça özgüveni tavan yapmıştır.

İşte, kızla konuşulacak konuların neler olduğundan ziyade senin odaklanman gereken asıl konu bunlar:

 • Kadınlarla daha fazla tecrübe yaşamak,
 • Daha fazla kadınla iletişime geçmek,
 • Kadınlarla konuşmaktan çekinmemek,
 • Hoşlandığı kızla yüz yüze gelip gerektiğinde saçmalayabilmek,
 • Gerekirse kızın seni dinlemeyeceğini bile bile o sohbeti başlatma cesaretini göstermek,
 • Kısacası limitlerini aşarak, seni korkutan şeyler yaparak içindeki özgüven duygusunu geliştirmek,

Ne demek istediğimi anlıyor musun?

ÖZGÜVEN… Senin ihtiyacın olan şey tam olarak bu!

Özgüven kazanmak, kızlarla sohbet ederken rahat ve kendinden emin olabilmek için senden yapmanı istediğim bir şey var:

BİR KIZLA KONUŞMAK İSTEDİĞİNDE AKLINA BİR ŞEY GELMESE BİLE O KIZLA MUTLAKA KONUŞ!

Hatta gerekirse SAÇMALA! Ama o sohbeti mutlaka başlat. Her ne zaman bir kızla konuşmak ister ve Şimdi ben ne diyeceğim? diye düşünürsen ne pahasına olursa olsun o sohbeti başlat.

Bırak saçmala, kendine karşı bu kadar acımasız olma. Sohbetin mükemmel olmak zorunda değil. Zamanla saçmalaya saçmalaya nasıl konuşman gerektiğini öğreneceksin. Biliyorum o anlarda kendini buz gibi suya atlayacak gibi hissediyorsun. Bunun ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyorum.

Ama bunun başka çaresi yok be dostum! Yemin ederim ki yok… O buzlu suya atlayacaksın ve zamanla alışacaksın. Zaman geçtikçe tecrübe kazanacak ve artık o buzu hissetmeyeceksin.

Güven bana bunun başka yolu yok… Beğendiğin kızlarla sohbet başlatma cesaretini gösteremek zorundasın. Bu konuda anlaştık değil mi? 🙂

#2 Bir şey söyleyeceği zamanAcaba kız ne düşünür?diye tereddüt etmez!

Kadınlarla sohbet etme konusunda becerikli bir erkek bir şey söylediği zaman kızın olumsuz tepki verme ihtimalini düşünmez. Zaten karşıdakinin ne düşündüğüne bu kadar fazla önem veren bir erkeğin kadınlar konusunda başarılı olması mümkün değildir.

Bir önceki maddede ne demiştik?

ÖZGÜVEN… Bu da özgüvenin bir sonucudur. Özgüveni yüksek bir erkek kızın düşüncelerine haddinden fazla değer vermez. En kötü ne olabilir yani?

Diyelim ki kız söylediğin şeyden hoşlanmadı… Ne olabilir?

En fazla yüzü düşer ya da sohbet etmeyi bırakır. O da kendi bileceği iştir… Eğer söylediğin bir cümle yüzünden senden soğuyacaksa hiç vakit kaybetmeye gerek yok. Hemen pılını pırtını toplayıp gitsin. 🙂

Bırak gerekirse o gitsin… Ama sen ağzına gelen cümleleri anında takır takır söylemenin verdiği özgüvenle diğer kızları daha kolay tavlar hale gelmiş olacaksın.

Bizler reddedilmekten korkmayız… Değerli vaktimizi değmeyecek bir kadına harcamaktan ve karşıdakinin düşüncelerine fazla önem verip kendi değerimizi düşürmekten korkarız.

Bundan sonra Acaba kız ne düşünür? diye tereddüt etmek yok… Ağzına geleni takır takır söyleyeceksin!

#3 Kendi konuşmaya değil, daha çok kızı konuşturmaya odaklanır!

İyi sohbet edebilen bir erkek olmanın en önemli kuralı bana göre şudur:

“Konuşmak için çaba harcama, kızı dinlemek için çaba harca!

Kızla konuşmaya çalışırken kendinle ilgili şeyler anlatmak için çaba harcama. Kızın kendiyle ilgili bir şeyler anlatması için çaba harca. Senin görevin kızın kendini anlatmaya başlaması için konuşmayı sürdürme noktasında inisiyatif almak ve bir süre sohbeti devam ettiren kişi olmak.

Konuşarak kızı rahatlattıktan ve kendiyle ilgili bilgiler vermesini sağladıktan sonra artık konuşmacı tarafından dinleyici tarafına geçmelisin.

Bırak kız kendini anlatsın, bırak o kendiyle ilgili bilgiler paylaşsın.

Sen sadece dinle ve kıza anlattıklarıyla ilgili özel sorular sor.

Amacın her zaman çok konuşmak değil, kızı daha çok konuşturmak olsun. Bu şekilde kız iyi bir dinleyici olduğunu görür ve kendini sana daha çok anlatmaya başlar. Kendini senin yanında daha rahat hisseder, seninle yaptığı sohbetten daha çok keyif alır.

Bu mantığı oturtursan kadınlarla iletişim kurarken çok daha rahat edersin. İletişim kurma konusunda çok daha ileri bir seviyede olursun.

 

Kızla Konuşulacak Konular Arasında En İlginç 19 Konu!

 

Okumaya devam etmeden önce “Kızla Ne Konuşulur?” başlıklı videoyu izlemenizi tavsiye ederim. Bu videoyu izledikten sonra yazıyı okumaya devam etmen senin için daha faydalı olacaktır.

Bir kızla aklına gelebilecek her türlü konu üzerine sohbet edebilirsin. Kızları gözünde bu kadar büyütmene gerek yok. Onlar da insan ve sohbet etmeye aç.

Sadece kızın da üzerine konuşabileceği, birkaç söz  söyleyebileceği konular seçmen kızın sohbete daha çok dahil olmasını ve kendini sana daha çok açmasını sağlar. Kendi sevdiğin konulardan değil, kızın sevdiği konulardan konuşmalısın.

Şimdi kızların hoşuna giden bazı konu başlıklarını seninle paylaşacağım.

Bu konu başlıkları sıkıştığın zamanlarda hayatını kurtaracaktır:

#1 Komik Videolar: Sosyal medyada her zaman hoşuna giden bazı komik videolar olur. Kızla bu tarz videolar üzerine sohbet edebilirsin. Videoları ona izleterek kızın keyfinin yerine gelmesini ve gülerek rahatlamasını sağlayabilirsin. Bir zamanlar ben “Hunharca Gülen Adamın Videosunu” kullanırdım. =)

#2 İlginç Hikayeler: Mitolojik ve tarihsel hikayeler her zaman kızların ilgisini çeker. Hele bir de etkileyici bir ses tonun varsa, hikayeyi güzel tonlayabilirsen değme kızın keyfine… Seni can kulağıyla dinler. Keyiflenir, mutlu olur. Bu konuda tabi ki ayna karşısında pratik yapman gerekiyor. Ancak bu şekilde hikaye anlatma konusundaki becerini geliştirebilirsin. Kullanabileceğin güzel bir mitolojik hikaye: Hades ve Persephone’nin Aşkı

#3 El Falı: Kıza dokunmak, onla daha samimi bir iletişim kurmak için üzerine konuşabileceğin etkili bir konudur. Sohbet ederken konuyu “Daha önce hiç el falı baktırdın mı?” diye bağlayıp el falı üzerine sohbete başlayabilirsin. Bu konudaki bilgi birikimini konuşturabilir, kızın el falına bakabilirsin. Tabi ki önce el falı konusunda bilgilenmen gerekiyor.

#4 Şiir: Şiirler kızları çok etkiler. Bir sessizlik anında okuyacağın duygusal bir şiir kızın gözündeki değerinin bir anda zirveye vurmasını sağlayabilir. Okuyabileceğin 1-2 şiirin olması sana her zaman avantaj sağlar. Ezberleyebileceğin bir Atilla İlhan şiiri: An Gelir

#5 Evcil Hayvanlar: Kadınların %90’ının en zayıf noktalarından biri hayvanlara duyduğu sevgidir. Ne zaman bir kadınla randevuya çıksam konu mutlaka hayvanlara gelir. En basitinden masanın yanında bir kedi duruyordur ve bir anda kediye sevgi sözcükleri söylemeye başlar. “Oyy sen ne tatlısın? Oyy seni yerim!” Kadınların bu zaafından mutlaka faydalan. Bunun için de hayvanları sevmesen bile seviyor gibi davran. Kıza o hayvan seven merhametli erkek tarafını göster.

#6 Seyahat: Seyahat etmeyi kim sevmez ki? Yeni yerler görmeyi, yeni kültürler keşfetmeyi, yeni şeyler öğrenmeyi… Kızlara şimdiye kadar gezdiğin şehirleri, ülkeleri anlatmaya başladığında saatlerce konuşabilirsin. Tabii bunun için önce seyahat etmeye başlaman gerekiyor. Bunu kesinlikle yapmanı tavsiye ederim, hatta tek başına. Ben yabancı ülkelere tek başıma yaptığım seyahatlerde o kadar fazla şey öğrendim ki, o kadar fazla macera yaşadım ki, sadece bunları anlattığımda bile kızlarla saatlerce konuşabiliyorum. Sen de yap, göreceksin ki sana çok fazla şey katacak!

#7 Yemekler: Kadınlarla yediğin ilginç yemekler ve yemek tarifleri üzerine konuşabilirsin. Mesela ben genellikle yediğim ilginç “Hint ve Endonezya Yemeklerini” anlatırım. Çünkü benim için ilginç bir deneyim olduğuna inanıyorum. Mesela sen de bir gün Sushiyi deneyebilirsin. Ben bu deneyimimi de çok fazla anlatırım. Basit ama güzel bir konu.

#8 Moda: Kıyafetler ve parfüm konusundaki trendleri takip edersen bu konu üzerinden kolayca sohbet etmeye başlayabilirsin. Bu konuda bilgili olmak seni diğer erkeklerden o kadar farklı yapacak ki! Kıza şöyle bir cümle kurduğunda mest olacak: “Parfümünün markası ne?” Kız cevap verdikten sonra; “Evet ben de tam XXX mi kullanıyorsun diyecektim. Tenine o kadar yakışmış ki… Senin tenine XXX marka da çok güzel oturur. Meyve kokusu havaya yayıldığında insan mest oluyor. Eski bir kız arkadaşımda vardı da bayılıyordum.”

#9 Yabancı Diller: Konuştuğun kızın herhangi bir yabancı dil bilip bilmediğini sorarak konuya giriş yapabilirsin. Tabii ki bu konuda konuşabilmek için öncelikle kendini bu konuda geliştirmeni tavsiye ederim. Çekici bir erkek en azından İngilizce konuşabiliyor olmalı. Çünkü kültürlü bir erkek kadınlara her zaman çekici gelir. Yabancı dil bilmek de bunun bir göstergesidir. Bugünden itibaren İngilizce çalışmaya başlasan iyi olur. 🙂 Hatta bu konuda sana bir eğitim tavsiye edeyim.

#10 Dans ve Sanat: Dans ve sanat hakkında bilgi sahibi olmak da kültürlü erkek olduğunun önemli bir göstergesidir. Eğer bu konuyla ilgili değilsen bir dans, müzik veya resim kursuna yazılmanı tavsiye ederim. Bunlar hayatına katabileceğin önemli değerlerdir. Örneğin, gitar çalmayı öğrenmek kendine yapacağın önemli bir yatırımdır. Çünkü gitar çalabildiğini öğrenen kızlar mutlaka senden bir şeyler çalmanı isteyecektir. Enstrüman çalmak flört sürecinde çok işine yarayacak.

#11 Astroloji ve Burçlar: Aklına hiçbir şey gelmediği anda bir kadına “Burcun ne?” diye sorduktan sonra onun burcunu yorumlaman oluşan sessizliği bozacaktır. Hatta sadece bu konu üzerine bile 1 saat boyunca konuşabilirsin. Kadınlar astroloji muhabbetine bayılır. Burçlar konusunda gerçekten bilgili olduğunu göstererek kızın ilgisini kolayca çekebilirsin. Kızın karakter özelliklerini doğru bir şekilde yorumladığında gözlerinin fal taşı gibi açıldığına şahit olacaksın.

#12 Filmler ve Diziler: Popüler olan dizi ve filmler üzerinden sohbet açarak kızla uzun uzun konuşabilirsin. Kıza “En sevdiğin dizi ve filmler hangileri?” diye sorarak pek çok ortak nokta bulabilirsin. Eğer sinemayı yakından takip ediyorsan vizyondaki filmlerden de konu açabilirsin. Kıza film tavsiyeleri yapabilir, aynı şekilde ondan tavsiyeler alabilirsin. Ortak noktalar bulmak için harika bir konu…

#13 Magazin: Kızların en büyük zaaflarından biri televizyonda gördükleri hayatlara özenmeleri ve ekranda gördükleri ünlülere gıpta etmeleridir. Bu nedenle de kızların büyük bir kısmı “Hangi ünlü kimle sevgili?” gibi aslında umurumuzda olmaması gereken konuları yakından takip eder. Sen de haftada bir 5-10 dakika magazin haberleri okuyarak gündemi takip edebilirsin.

#14 Bilimsel Bilgiler: Bilimsel konularda bilgiler vermek oldukça ilgi çekici görünmeni sağlar. Mesela akşam kızla birlikte yürüdüğünüz bir anda Ay’ı gösterip şu şekilde konu açabilirsin: “Bak aklıma ne geldi, hangi aya defalarca gidildiğini söyleyip duruyorlar ya… İnternette Ay ile ilgili fotoğraflara dikkat edersen dikilen bayrakların rüzgarda dalgalandığını görebilirsin. Ama Ay’da hava olayları olmadığı için rüzgar oluşması da mümkün değildir. O nedenle Ay’a gidilmiş gibi paylaşılan fotoğrafların sahte olduğu ve aslında Ay’a hiç gidilmediği söyleniyor. Sen bu konuda ne düşünüyorsun?” Evet, burada topu atarak kızı konuşturman en doğrusu olacaktır. Bir konuda bilgi verdikten sonra kızın da fikrini almayı unutma. Çünkü amacımız her zaman için kızı konuşturmak.

#15 Astral Seyahat: Burada önemli olan astral seyahati konusunda uzman olup kızlara bunu öğretmek değildir. Sadece konuyu buraya çekmen yeterlidir. Örneğin şu şekilde konuyu oraya getirebilirsin: Geçen internette dolaşırken bir eğitim gördüm. Astral seyahatin nasıl yapıldığını anlatıyor. İlgimi çekti aldım birkaç saat eğitimi izledim ve hemen uygulamaya koyuldum. Sanki o gece ruhum biraz bedenimden ayrıldı gibi oldu. Ama tam emin de olamadım belki de rüya falandı… Çok ilginç bir deneyimdi benim için. Sen daha önce hiç böyle bir şeyi denedin mi?” Hatta kız merak ederse bunun nasıl yapıldığını bildiğin kadarıyla anlatabilirsin. Bu konu sallamaya da oldukça müsaittir. Eğlenceli bir şekilde bol keseden sallayarak da kızla uzun uzun konuşabilirsin. 🙂 Çok eğlenceli bir konu…

#16 Zeka Türleri: Zeka türlerinin Sayısal ve Sözel zekadan ibaret olmadığı günümüzde bilinen bir gerçek. Konuyu zekaya getirmek için kıza şöyle bir soru sorabilirsin: “En çok hangi derslerde başarılısın?” Kızın cevabına göre yorum yaparsın: “Senin XXX zekan yüksek olabilir. Ayrıca Sosyal Zekası da yüksek olan bir insansın. Çünkü bir ortama girdiğinde çok kolay bir şekilde insanlarla kaynaşabiliyorsun. Bu harika bir özellik.” Devamında da kendinle ilgili bilgiler verebilirsin. Bu şekilde farklı bir muhabbet başlatmış olursun.

#17 Kitaplar: Kitaplar hakkında konuşabilecek kadar genel kültüre sahip değilsen bugünden itibaren bulabildiğin tüm kitapları okumaya başlamanı tavsiye ederim. Öncelikle sevdiğin tarzda kitaplarla başla ki alışkanlık kazandığın süreçte canın sıkılıp okumayı bırakma. Zaten 21 gün kadar zaman geçtikten sonra bu alışkanlığı kazanmış olacaksın. Bundan sonra farklı tarzda kitaplarla kendini geliştirmeye devam edebilirsin. Sohbet sırasında konuyu kitaplara getirmek için de “En çok hangi tür kitaplardan hoşlanırsın?” gibi bir soru sorabilirsin. Kızın verdiği cevaplara göre çeşitli ortak noktalar bulabilirsin.

#18 Meditasyon: Ruhsal dinginliğe erişmek, günlük hayatın stresinden kurtulmak için yapabileceğin en iyi uygulamalardan biri meditasyondur. Her gün 10 dakikalık meditasyon seansı hayatını pozitif olarak etkileyecektir. Bu konuda kendini geliştir ve kızlar konuşurken konuyu meditasyona getir. Hatta kızı birlikte meditasyon yapmaya bile davet edebilirsin.

#19 Beden Dili: Beden dili, yeri geldiğinde kullanabileceğin çok etkili bir konudur. İletişimde %60 beden dili, %30 ses tonu ve %10 kelimelerden oluştuğunu artık biliyor olmalısın. Bu bilgileri kızlarla paylaşabilirsin. Örneğin; Tokalaşma sırasında kızın elini sıkma tarzı ile ilgili yorumda bulunabilirsin. Yumuşak sıkarsa, “Ne kadar yumuşak tokalaşıyorsun, insanın tokalaşma tarzı karakteri ile ilgili bilgi verir. Sanırım biraz utangaç bir karaktere sahipsin. :)” Sert sıkarsa, “Güçlü bir tokalaşma tarzın var. Bu senin baskın ve özgüvenli bir karaktere sahip olduğunu gösteriyor. Günlük hayatında lider olmayı seven bir kız mısındır?”

Kadınların beden dilini okumanın sırlarını öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin!

 

 

Verdiğim bu materyalleri kızla sohbet ederken kullanabilir, kızın gözündeki değerini hızlı bir şekilde arttırabilirsin. Ama şunu unutma ki iyi bir doğal konuşmacı değilsen materyallerin tükendiğinde bir anda sessizliğe boğulan bir KAYBEDEN olursun.

Bu duruma düşmek istemiyorsan doğal konuşma yeteneklerini geliştirmek için çaba harcaman gerekiyor.

Zamanla konuşma yeteneklerin geliştikçe konuşma konusu bulmakta zorlanmıyor olacaksın.

Kızlarla konuşacak konular bulmakta zorluk çekiyorsan sana bu konuda bir kitap tavsiye edebilirim.

Kızlarla sohbet ederken üzerine konuşabileceğin 10’larca etkili sohbet konusunu Kızla Tanışma Eğitimi kitap setini okuyarak öğrenebilirsin.

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başla!

 

kızla tanışma eğitim seti satın al

 

İlişkiler Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Şu Yazıları da Okumanı Tavsiye Ederim: