Kızla İlk Buluşmada Nasıl Davranılır?

İlk buluşmalar her zaman pek çok zıplamalar, hoplamalar ve atlamalarla doludur. Heyecanlı ve eğlencelidir ancak aynı zamanda sinir bozucu ve elbette zordur.

Tüm bunlardan sonra seveceğiniz ve hayatınızın geri kalanını geçireceğiniz kişiyle tanışmak için potansiyel bir şansınız vardır. O zaman bu şansı iyi değerlendirip yapılmaması gereken hataları yapmamanız gerekir.

Özel biriyle bir sonraki ilk buluşmanızda bu 14 ipucunu aklınızdan çıkarmamaya çalışın. Bu, tamamen önemli olan ikinci buluşmayı ayarlamanız için size kesinlikle yardımcı olacaktır.

 1. Olduğunuz gibi davranın. Sizinle masayı paylaşan tatlı şeyi etkilemek için gerçekte olmadığınız kişi olmayın. Daha iyi bir kişiliğin taklidini yaparsanız, gecenin sonuna varmadan her şey ortaya çıkacaktır ve o sahte kişiliğin siz olmadığı görülecektir.
 2. Açık bir kitap olmayın. Mükemmel bir ilk buluşmanın en iyi korunan sırlarından biri her ikinizi de çevreleyen gizem aurasıdır. İlk buluşmada çok az detay vermeyi öğrenin, böylece bir sonraki buluşmada paylaşacağınız birçok heyecan verici şeyiniz olur.
 3. Fazlasıyla samimi olmak. İlk buluşmada buluştuğunuz kişiyi ezelden beri tanıyormuş gibi çok samimi davranmayın veya onların yanındayken ilk yarım saat çok rahat olmayın. Dikkatlice ve yavaşça ilerleyin ve kızın davranışlarınıza nasıl tepki verdiğini sürekli olarak takip edin.
 4. Bu sizin dünyanız. Buluşmayı kendi etrafınızda döndürmeyin. Eğer kızın en son ne hakkında konuştuğunu hatırlayamıyorsanız, zaten siz çok uzun konuşmuşsunuzdur.
 5. Çok fazla soru. İlk buluşma pek çok soru içerir doğru, ama bütün bu sorular konuşmanın bir parçası olmalıdır. Çıktığınız kız kesinlikle bir anket yanıtlıyor gibi düşünmemelidir.Soru sorduğunuz her seferde açık uçlu sorular sormaya gayret edin ki kız cevap verirken kendi görüşlerini de sizinle paylaşabilsin veya siz de kendi yanıtınızda fikirlerinizi aktarabilesiniz.
 6. İlk buluşmada çok fazla baskı taşır, ama bunun sizi alıp götürmesine izin vermeyin. Keyifli bir sohbetiniz olduğunu ve gerçektne kimseniz o olduğunuz sürece buluştuğunuz kızın sizden hoşlanmaması için bir sebep yoktur.
 7. Etkilemek için giyinmek. Bazı insanlar sade şeyler giymenin en iyisi olduğunu düşünürken, diğerleri de abartılı giyinmenin daha iyi olduğuna inanırlar. Siz sade giyindiyseniz ve kız arkadaşınız sizi etkilemek için şık giyindiyse onu savsaklıyormuş gibi bir izlenime sebep olabilirsiniz. Ve eğer siz çok şık giyinirseniz kız arkadaşınızı utandırabilirsiniz. Çözüm, buluşma ortamına göre giyinmek ya da çok fazla sade ya da çok fazla şık giyinmemekte yatar.
 8. Yüksek beklentiler. Daima hiçbir beklenti taşımadan buluşmaya gitmeye çalışın. Yüksek beklentileriniz varsa, onlar için ayarladığınız yüksek standart nedeniyle mükemmel bir kız bile sizi hayal kırıklığına uğratabilir.
 9. Cinsel kimya. İki kişi arasındaki cinsel kimya doğallıkla gelir. Bunu inşa edebilirsiniz, ancak kız arkadaşınızı bu duygu için zorlayamazsınız. Kızı cinsel olarak heyecan verici buluyorsanız, bunu abartmayın ve gereksiz yere ona dokunarak ve ellerini tutmaya çalışarak zorla cinsel kimya oluşturmak için çalışmayın.
 10. Aşırı uzlaşmacı. İşbirliği ve anlayış iyi bir şeydir ama aşırı uzlaşmacı olmak tamamen farklı bir şeydir. Sizi rahatsız ediyorsa kızın kaprislerini çekmeyin.
 11. Otoriter kız. Bu da uzlaşmacı davranışın öteki ucudur. Bir düşünceyi güveninizi göstermek ya da söyleyecek bir şey bulamamaktan korkmanız nedeniyle sürekli olarak kızın bakış açısından ele almayın.Konuşmanızın konusunu kızın ilgisini çeken bir konu bulana dek her beş dakikada bir değiştirmeye çalışın.
 12. Eski ilişkinizi bitirmiş olmanız. Yeni bir kişiyle buluşuyor olmanız, eskisinin tamamen bittiğini kanıtlamak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Pek çok erkek eski ilişkisinin ne kadar kötü olduğunu anlatma hatasına düşer.
 13. Buluştuğunuz kızı aşırı şekilde övmek. Biraz övgü ilk buluşma için harikalar yaratabilir, çünkü herkes beğenildiğini hissetmek ister. Ama övgüde aşırıya kaçarsanız karşınızdaki kızı utandırabilirsiniz ve tuhaf hissetmesini sağlayabilirsiniz.
 14. İkinci buluşmayı planlamak. İlk buluşmanızın ortasında ikinci buluşma hakkında konuşmayın. İlk buluşmayı mahveden pek çok erkek, ilk buluşmadaki konuşma sırasında ikinci buluşma planlarını sokuşturanlardır.

 

İlişkiler Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

İlişkiler Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: