“Basit ve Etkili Tekniklerle Bunu Başarabilirsin!”

 

Hepimiz reddedilmenin ne kadar kötü bir duygu olduğunda hemfikiriz. Öyle değil mi?

Hangi erkek bir kız tarafından reddedilmek ister ki? Herkes hoşlandığı kızla kolayca tanışmak ve onunla güzel bir ilişkiye başlamak ister. Üstelik reddedilme ihtimali olmadan…

Peki gerçek hayatta durum böyle mi?

Gerçek hayatta erkeklerin hepsi reddedilme duygusunu tatmak zorunda. Bir erkeğin bütün kızları etkileme ihtimali yoktur. Mutlaka bazı kızlar senden hoşlanmaz ve seni reddeder.

Bizim bunu engellememiz mümkün değil. Eğer ille de “Reddedilmek istemiyorum!” diyorsan hiçbir kızla tanışmamayı tercih edebilirsin.

Sütten ağzımız yanacak diye süt içmeyecek miyiz? Hayır, sadece üfleyerek yiyeceğiz. =)

Bizim bu konuda yapabileceğimiz tek bir şey var reddedilme ihtimalimizi en aza indirmek.

Bu konuda oldukça işimize yarayacak önemli bir bilgi vermek istiyorum:

 

“Mesajlaşmak reddedilme ihtimalimizi arttırıyor.”

 

Mesajla iletişim yolu daha az özel, daha az etkileyici ve daha samimiyetsiz olduğu için kızlar üzerinde bu tarz bir etki yaratıyor. Yüz yüze iletişimin sağladığı avantajları mesajlaşma bize asla sağlayamaz. Bu nedenle;

 

1. Tekniğimiz: Önemli Anlarda Mesaj Yerine Yüz Yüze İletişim Kur!

 

Sen olsan bir kızla konuşurken onu beğenmediğini yüzüne karşı söylemek yerine ona Facebook üzerinden bunu söylemeyi tercih edersin, değil mi?

Bu bizim için çok daha kolaydır.. Hoşlanmadığın bir kızı yüz yüze konuşurken reddetmek istemezsin. Karşındaki insanın gururunun kırılacağı ortadadır. Ve eğer vicdanlı biriysen bu gurur kırılma anını görmek istemezsin.

Ama bir yandan ondan hoşlanmadığını da bilmesi gerekir. Bu nedenle facebook üzerinden bunu söylemeyi daha kolay bulursun.

İşte, hiçbir zaman bu kolaylığı ona vermemelisin. Bir kıza önemli şeyler söyleyeceğin, önemli teklifler yapacağın zaman mesajlaşma yöntemini asla kullanma. Diyelim ki bir kıza duygularını açacaksın… Bunu asla mesaja yapma. Bu şekilde, kızın seni reddetme ihtimalini daha da arttırmış olursun.

Hem gönderdiğin mesaj kızın üzerinde tesirli olmaz, hem de kız için olumsuz cevap vermek çok daha kolay hale gelir. Kızla flört sürecindeki önemli anlarda her zaman yüz yüze iletişimi tercih et.

Bu senin için daha zor olacak ama inan bana buna değecek.

 

2. Tekniğimiz: Kızdan Onay Aramak Yerine Kızı Yönlendir!

 

Erkeklerin büyük çoğunluğu aşık olduğu kıza şu soruları sorarak ondan onay arıyor:

“Numaranı alabilir miyim?”

“Seni yemeğe götürebilir miyim?”

“Kafede buluşup kahve içelim mi?”

“Elini tutayım mı?”

“Benimle çıkar mısın?”

“Seni seviyorum. Benimle sevgili olur musun?”

Bu tarz sorular sorarak sevdiği kızdan onay arayan erkekler resmen kendi topuğuna sıkıyor. Çünkü bu şekilde kızdan direk olarak onay ararsan seni reddetme ihtimali artar.

Bu tarz sorular sorarak bütün ipleri kızın eline veriyorsun. Dolayısıyla kız kendini olduğundan daha değerli görüp seni ezik konumuna koyuyor. Ve seni reddediyor.

Bu sorulara alternatif sorular ve çözümler üretelim mi? Böylece işin mantığını daha iyi anlamış olursun.

 

Kızın telefon numarasını almak için;

 

 

Telefonu uzatarak, “Seninle sohbet etmek çok keyifliydi. Whatsapp’ını yazarsan tekrar haberleşip bu güzel sohbeti devam ettirebiliriz.”

Bu şekilde kızı numarasını vermesi için yönlendirmiş olursun. Numara yerine Whatsapp istemek daha iyidir. Kızların bilinçaltında numara daha özel bir şeydir. Whatsapp mesajlaşma programı olduğu için daha zararsız görünür. Halbuki ikisi de aynı şeydir. =)

 

Kızla buluşmak için;

 

 

Mesajlaşırken ya da telefonla konuşurken konuyu fala getir. “Daha önce hiç kahve falı baktırdın mı?” Bu sorudan sonra kızla biraz fal muhabbeti yap ve iyi fal baktığını söyle. Sonra kıza şunu söyle: “Ben iyi fal bakarım istersen sana da bakabilirim. Ama bedava olmaz. Bir kahve ısmarlarsan olur.” =)

Böylece kahveyi de kıza ısmarlatmış olursun.

 

Kızın elini tutmak için;

 

 

Kıza asla “Elini tutabilir miyim?” gibi bir soru sorma. Bunu yapmak yerine kızı yönlendir. Sohbetin en güzel yerindeyken koluna hafifçe dokunarak konuş. Daha sonra konuşma içinde kızın elini tut ve elini tutarak konuşmaya devam et.

Sonra kızın elini bırak ve normal bir şekilde konuşmaya devam et. Daha sonra aniden tekrar elini tut ama bu sırada konuşmaya devam et.

Elleriniz birbirine kavuşmuşken aniden sus ve kızın gözlerinin içine bakarak şunları söyle:

“Biliyor musun şu anda aramızda çok güzel bir elektrik olduğunu hissediyorum. Sanki uzun süredir birbirini tanıyan iki kişiymişiz gibi bir enerji var.”

Buradan öpüşme aşamasına doğru ilerleyebilirsin.

 

Kızla sevgili olmak için;

 

 

Asla kıza ilanı aşk etme. Bunun yerine kızla vakit geçirmeye çalış, onunla özel anlar paylaşmak için çaba göster. Eğlenceli aktiviteler ayarla, kızı neşelendir. Ona hayatına giren en özel erkeğin sen olduğunu hissettir. Yeri geldiğinde, elini tut. Yanağından daha sonra dudağından öp.

Bu şekilde aşama aşama ilerleyerek kızla sevgili olabilirsin. Kıza direk “Seni seviyorum” dersen, senden aniden soğur. Bunun nedeni de şudur:

Kızlar elde edemediği erkeğin peşinden koşmayı sever. Eğer sen kızın kafasında “Bu erkek zaten çantada keklik” imajını yaratırsan sana olan ilgisi kaybolur ve seni reddeder.

Bunu yapmak yerine aşama aşama ilerleyerek kızın elindeki reddetme fırsatını bertaraf et. Ona asla bu fırsatı verme… Bu teknikleri uyguladığında göreceksin ki kızların seni reddetme ihtimali azalacak. Sonuçları benimle paylaşmayı unutma =)

 

Kitap Seti Tavsiyesi: Kızla Tanışma Eğitimi

 

Kızların seni reddetmesinden sıkıldın mı? Buna daha fazla katlanmak zorunda değilsin. Artık hayatında bir şeyleri değiştirmeye başlamanın zamanı sence de gelmedi mi?

Kızlarla tanışmak ve onları etkilemek için kullanabileceğin en etkili teknikleri bu kitap setinde öğreneceksin.

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başla!

 

kızla tanışma eğitimi

Benzer Konular: