“Abi sevdiğim kızı nasıl aşık ederim?” sorusunu o kadar çok alıyoruz ki… Bu konuda kapsamlı bir rehber hazırlamak bizim için kaçınılmaz oldu. Çünkü takdir edersin ki her gün bu şekilde onlarca soru gelince yanıt vermek bir süre sonra bizim için zor oluyor.

Bundan sonra kızı aşık etmek konusunda taktiklere ihtiyacı olan çapkın dostlarımız bu rehber sayesinde, bir kızdan hoşlandığı zaman verdiğimiz taktikleri adım adım uygulayarak amacına ulaşacak.

Her ne kadar buradaki taktikler doğru bir şekilde uygulandığında başarılı sonuç veriyor olsa da, “Bu taktikler sende kesin işe yarayacak.” Gibi bir garanti vermek mümkün değil.

Çünkü aşk çok karmaşık bir duygu durumudur. Bu duygunun oluşmasını sağlayan pek çok faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlisinin ne olduğunu öğrenmek ister misin?

SENİN NE KADAR ÇEKİCİ OLDUĞUN!

Bunu anlamak için kendine şu soruları sorabilirsin:

 • Kendini yakışıklı buluyor musun?
 • Giyim tarzın dikkat çekiyor mu?
 • Vücuduna dikkat ediyor musun?
 • Kızlardan iltifat alıyor musun?
 • Bir ortama girdiğin zaman kızlar seninle ilgileniyor mu?
 • Yolda yürürken bazı kızların bakışlarını kendi üzerinde hissettiğin oluyor mu?
 • Konuşma tarzının etkileyici olduğunu düşünüyor musun?
 • Özgüveni yüksek bir erkek misin?
 • Sosyal ortamın içinde insanların sevdiği biri misin?
 • Flört etme konusunda iyi misin?

İşte bu sorulara vereceğin cevaplara göre çekiciliğinin ne seviyede olduğunu az çok tahmin edebilirsin. Bunun için “Çekicilik Ölçer” gibi saçma uygulamalar kullanmaya gerek yok. 🙂

İnsan kendisinin ne derece çekici olduğunun zaten farkındadır. Burada önemli olan kendini objektif olarak değerlendirmek ve acı da olsa gerçekleri kabul etmek.

Öncelikle bu yazıyı okuduğuna göre kızı aşık etmek konusunda bazı sıkıntılarının olduğu ortada… Kendine bunu itiraf etmekle objektif olmaya başlayabilirsin.

Şimdi objektif bir gözle söyle bakalım… Ne kadar çekici olduğunu düşünüyorsun?

Sevdiğin kızı etkileyebilecek kadar çekici misin sence?

Eğer çekicilik konusunda eksiklerin varsa öncelikle bunlara odaklanmanı tavsiye ederim.

Çekiciliğini artırmak için yapabileceklerin:

 • Kaliteli bir berbere giderek havalı bir saç kesimi yaptır.
 • Yüzüne çeşitli kremlerle bakım yap.
 • Hoş bir parfüm kullan.
 • Spor salonuna yazılarak vücut geliştir.
 • Ses alıştırmaları yaparak daha tok ve derin bir sese sahip ol.
 • Ayna karşısında hikaye anlatma pratikleri yapmaya başla.
 • Farklı konularda kitaplar ve dergiler okuyarak genel kültür seviyeni artır.
 • Hayatını çekici kılacak hobiler edin.
 • Seyahat etmeye başla.
 • Üzerine tam oturan kaliteli kıyafetler al.
 • Sosyal ortamlara gir ve yeni insanlarla tanışarak çevre edin.
 • Flört ettiğin kızların dışında sadece arkadaş olarak gördüğün kız arkadaşların da olsun.
 • Vaktini her zaman çok iyi değerlendir ve kendini mümkün olduğunca meşgul kıl.

Ve en önemli kural şu:

“Kendini satmayı öğren!”

Sohbet ederken kendinle ilgili ne kadar bilgi verirsen kız seni o kadar tanır. Eğer sahip olduğun pozitif özellikleri iyi bir şekilde yansıtamaz ve anlatamazsan bunların bir değeri kalmaz. Avantajlı olduğun yönlerini belirle ve bu avantajlarını etkili bir şekilde dile getir.

Örneğin; Basketbol konusunda yetenekliysen son maçta kaç sayı attığını anlatmaktan çekinme. Ya da gitar çalıyorsan bunu gizleme. Güzel şiir okuyorsan bunu dile getir. Pozitif yönlerini böbürlenmeden anlatmayı öğren.

Bu bilgileri sohbetin doğal akışında kızla paylaşmak sana her zaman artı katar. Sürekli olarak kendini öv demiyorum… Ama yeri geldiğinde iyi olduğun konulardan bahsetmekten çekinme.

Şunu asla unutma:

“Sen, insanların senin hakkında bildikleri kadarsın!”

Gerçekte mükemmel bir insan olabilirsin ama bunu etkili bir şekilde karşı tarafa aktaramıyorsan HİÇBİR ÖNEMİ YOK demektir!

Aslında mükemmel bir insanken kızların gözünde HİÇKİMSE olursun.

Sana verebileceğin en önemli tavsiye şu olabilir: “Kaliteli bir hayat yaşa, yaşadığın kaliteli hayatı kızlara böbürlenmeden anlat!”

Bunu yaptığında flört ettiğin kızların gözündeki değerinin ne kadar hızlı bir şekilde arttığına çok şaşıracaksın. Kendini övme, kendini anlat!

Evet, bunlar gibi pek çok farklı tavsiye vermek mümkün… Ama temelde yukarıda saymış olduğumuz bu maddeleri uygulaman yeterli. Sadece bunlardan bazılarını uyguladığında bile çekiciliğin EN AZ 10X ARTACAK!

Çekicilik konusunda bu temel tavsiyeleri verdikten sonra kızı aşık etme konusuna dönebiliriz.

 

Aşk Duygusunu Yakından Tanıyalım!

 

Aşık etme konusunda uzun uzun taktikler vermeye başlamadan önce aşk duygusuyla ilgili bilgiler vermek istiyorum. Çünkü aşk duygusunun arkasında yatan pek çok biyokimyasal olay vardır.

Aşk duygusu, çeşitli hormonların salgılanmasıyla zihinde oluşan bir durumdur. Aşkın simgesi her zaman için kalp olmasına rağmen “Aşk duygusu nerede oluşur?” sorusunun cevabı kalp değil beyindir.

Aşkı oluşturan hormonlar şunlardır:

 • Serotonin: Cinsel dürtüleri yöneten hormondur. Serotonin salgıladığımız zaman vücut sıcaklığımız otomatik olarak yükselir. Aşık olduğumuz kızın yanındayken yüzümüzün kızarması ve sıcak basması bundan dolayıdır.
 • Dopamin: Kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan hormondur. Günlük hayattaki motivasyonumuzun artmasını sağlayan, hayattan zevk almamızı sağlayan ve mutlu olmamızı sağlayan hormon dopamindir. Aşık olduğumuz kızı gördüğümüzde vücut otomatik olarak dopamin üretmeye başlar. (EK BİLGİ: Çikolata yediğimizde kendimizi iyi hissetmemizi sağlayan şey de dopamin hormonudur.)
 • Endorfin: Mutlu olmamızı sağlayan önemli hormonlardan biridir. Egzersiz yaptığımızda vücudumuzdaki stresi azaltıp rahatlamamızı sağlayan da yine bu hormondur.
 • Oksitosin: Aslına bakarsan aşkın oluşmasını sağlayan en önemli hormon oksitosindir. Kadınla erkek arasında özel bir bağ kurulmasını, çiftlerin kendini birbirine ait hissetmesini ve sosyal davranışlardan keyif almamızı sağlar. Serotonin, dopamin, endorfin ve oksitosin hormonları birbirinden bağımsız değildir. Bunların hepsi birbirini tetikleyen hormonlardır. Birinin vücuttaki miktarı arttığında diğerlerinin de artar. Vücudunun hızlı bir şekilde oksitosin salgılamasını istiyorsan sevdiğin kişiye sarıl. Bir anda oksitosin bombardımanı yaşadığını hissedeceksin.

Aşk duygusunun oluşmasını hangi hormonların sağladığını öğrendin. Peki neden?

Gerek var mıydı bu kadar bilimsel bilgiye?

Gerçek bir alfa erkeğine sadece tavlama taktikleri öğrenmek yakışmaz… Dolayısıyla işin arka planında gerçekleşen biyokimyasal olayları da seninle paylaşmak istedim.

Bunları laf kalabalığı yapmak için paylaşmadım… Yeri geldiğinde hoşlandığın kızla aşk üzerine sohbet açarak bu bilgilerle kültürlü bir erkek olduğunu göstermeni istedim.

Herhangi bir sosyal ortam içinde ergence aşk muhabbetleri dönerken, “Biliyor musunuz arkadaşlar aslında aşk duygusu hormonlarla doğrudan ilişkilidir. Kısaca nasıl olduğunu anlatayım!” Deyip bu bilgileri atom bombası gibi ortaya bırakabilirsin. Hatta bunları anlatırken hoşlandığın kızın gözlerinin içine derin derin bakarsan kızın eriyip bittiğini görebilirsin.

 

Aşk Oyununun Kuralları Vardır, Kurallara Göre Oynamayan Kaybeder!

 

Bunu neden söylediğimi hemen açıklayayım. Kadın-erkek ilişkileri tıpkı bir oyun gibidir.

“Bir kıza ilk görüşte aşık olma” gibi klişeleri bir kenara bırakırsak, aşık olmanın çeşitli aşamalardan oluşan bir süreç olduğunu söyleyebiliriz.

Tıpkı bir oyun gibi seviyeleri vardır. İlk önce kızla tanışırız, konuşuruz, numarasını alırız. Daha sonra mesajlaşır, telefonda konuşur ve ilk buluşmamızı yaparız.

Sonrasında ikinci, üçüncü, dördüncü buluşma derken zamanla sevgili oluruz. Bazen iş hiç uzamaz ve ilk buluşmada olay kopar. 😉

Sonuç olarak bu aşamalı bir oyundur… Flört dediğimiz süreç eğlenceli olmalıdır. Bir kadını güldürmeyi başarmadan onun sana aşık olmasını bekleyebilir misin. Onu güldürmeyi, heyecanlandırmayı, mutlu etmeyi başaracaksın ki kızın vücudu aşk hormonlarını salgılayabilsin.

Eğer hoşlandığın kızın karşısındayken gergin tavırlar sergiler, kaygılı davranır, özgüvensiz görünür ve kızı eğlendiremezsen oyunu kurallarına göre oynamamış olursun.

Ciddiyet, kaygı, gerginlik, özgüvensizlik, sinirlilik gibi negatif duygular oyunu en başından kaybetmene sebep olur. Bir kızdan ne kadar çok hoşlanıyor olursan ol, onun yanında rahat bir şekilde konuşup eğlenceli vakit geçirmeyi öğrenmek zorundasın.

Bir kıza aşık olduğunda oyun oynamadan, duyguların doğrultusunda hareket etmek istiyorsun. Seni gayet iyi anlıyorum!

Aşkı fazlasıyla ciddiye alıyorsun. Ve tabi ki aşık olduğun kızı da… Ama şunu bil ki sevgili dostum, gerçek hayatta işler bu şekilde işlemiyor.

Kızlar konusunda başarılı erkeklere dikkat edersen kızla hep tatlı tatlı flörtleştiğini, çekiciliğini her daim zirvede tuttuğunu görürsün. Ciddi bir havayla, hoşlandığın kızı gözünde fazla büyüterek, gergin tavırlar sergileyerek ve utangaç görünerek bunu başarman maalesef mümkün değil.

Flört konusunda başarılı erkekler, flört sürecini her zaman bir oyun gibi görür. Ve oyunu her zaman kurallarına göre oynar. Ama sen işleri fazla ciddiye alır, daha aranızda ne olacağı belli bile olmayan bir kızı gözünde fazla büyütürsen büyük bir hata yaparsın.

Bu hatayı yaptığın zaman, sevdiğin kızı ancak hayalinde mastürbasyon yaparken görürsün.

Gerçekler acı ne yazık ki… Sevdiğin kızın yanında rahat ve eğlenceli olmazsan bir başka erkek gelir kızın kalbini çalar. Şu anda çok modern bir çağda yaşıyormuşuz gibi görünebilir ama günlük hayatta hala orman kanunları işliyor.

Senden daha güçlü, daha çekici, daha eğlenceli, daha rahat, kadınlar konusunda daha tecrübeli, hayatı daha kaliteli olan erkek kızı elinden alır.

O nedenle hoşlandığın kızı başkasına kaptırmak istemiyorsan, bundan sonra aşkı fazla ciddiye almayı bırak… Flört sürecini keyfini çıkarılması gereken bir oyun gibi görmeye başla.

Unutma bu bir oyun ve sen de oyunu kurallarına göre oynamak zorundasın. Kapişşş?

Aşık etme konusunda başarılı erkekleri incelediğimizde bazı teknikleri farkında olmadan uyguladıklarını görüyoruz. Onlar bu teknikleri yıllar boyunca elde ettiği tecrübeler sayesinde hayatın doğal akışında öğrenmiş olabilir. Ama bu durum senin için bir dezavantaj değil.

Çünkü burada çapkın erkeklerin farkında olmadan uyguladığı taktikleri tek tek açıklıyorum.

Bugünden itibaren öğreneceğin bu teknikleri adım adım kendi hayatında uygulamaya başlayabilirsin. Bana soracak olursan hiç vakit kaybetme… Çünkü o arada hoşlandığın kızı başka bir erkek kapabilir.

Hayat çok hızlı ilerliyor dostum, çok hızlı. Bundan sonra vakit kaybetmek yok, anlaştık mı?

Hadi o zaman taktiklere geçelim.

 

Kızı Nasıl Aşık Ederim?

(10 Adımda Hoşlandığın Kızı Kendine Aşık Etmenin Sırları)

 

#1 Kendi En İyi Haline Dönüş

 

Kızları kendine aşık etme konusunda becerikli bir erkek olmak istiyorsan, kendinde bazı değişimler yapmaya başlaman gerekiyor. Eğer şu anda kızları etkileme konusunda problemlerin olsaydın zaten burada olmazdın, öyle değil mi?

Demek ki bir yerlerde bazı eksikler var… Kendini geliştirmen gereken noktalar var.

Sende eksik olması muhtemel şeyler neler olabilir?

 • Özgüven
 • Sempatiklik
 • Karizma
 • Güzel Bir Vücut
 • Espritüellik
 • Çekici Bir Hayat Tarzı
 • Kadın Ruhuna Hitap Eden Davranışlar
 • Kızlarla Sohbet Edebilme Becerisi

Gibi pek çok konu sayabiliriz… Bu konularda eksik olduğunu düşündüğün noktalar varsa bunlar üzerine çalışmanı ve kendini geliştirmeni tavsiye ederim. Evet, belki çok yakışıklı olmayabilirsin ama saç stilini değiştirerek ve sakallarına şekil vererek bile çekiciliğinde önemli bir fark yaratabilirsin.

Belki güzel bir vücuda sahip olmayabilir hatta kilolu da olabilirsin. Ama bundan sonra sağlıklı beslenerek kendi en iyi haline dönüşebilirsin.

Belki şu anda çekici bir hayat tarzına sahip olmayabilirsin. Ama güzel hobiler edinerek bunu zamanla başarabilirsin.

Kısacası eksik olduğun her konuda kendini geliştirerek KENDİ EN İYİ HALİNE DÖNÜŞEBİLİRSİN!

 

#2 Tanışma ve Konuşma Becerilerini Geliştir

 

Kızları aşık etme sürecinde başarılı bir erkeğe dönüşmek istiyorsan kızlarla iletişim kurma konusunda kendini geliştirmen şart.

Hayatında hiçbir kızla ilişkin olmadıysa, bir kızla nasıl konuşulması gerektiğini bilmiyorsan, karşına aşık olacağın bir kız çıktığı zaman hüsrana uğraman işten bile değil…

Hiç tecrüben olmadan, kızlarla nasıl konuşulduğunu bilmeden hoşlandığın kızı etkilemen mümkün olabilir mi?

Her ne kadar bir kızdan hoşlanıyor olsan bile, farklı kızlarla da flörtleşerek kendini kızlarla iletişim kurma konusunda geliştirmen gerekiyor.

Üstelik aynı anda farklı kızlarla flörtleşerek kendine alternatifler yaratmak, gerçekten çok hoşlandığın o kızı tavlamanı da kolaylaştıracak. Çünkü bir erkeğin henüz elde etmediği bir kadına aşırı değer yüklemesi çoğu zaman başarısız olmasına sebep olur.

Farklı kızlarla flört etmek senin çekiciliğini otomatik olarak etkiler. Her şeyden önce sana özgüven verir. “O kız olmazsa bu kız olur!” rahatlığına sahip olan bir erkek kızlara her zaman için çekici gelir.

Tabii ki bunu oturduğun yerden başarma ihtimalin yok. Bu konuda pratik yapmak için çaba göstermelisin.

Kızlarla tanışma ve sohbet etme pratikleri yapmak için aktif bir sosyal hayata sahip ol ve eline geçen her tanışma fırsatını değerlendir.

 

#3 İnanç Sistemini Güçlendir

 

Bir kızı aşık etmek için uygulayabileceğin en etkili taktik ne biliyor musun?

Zihnindeki kendinle ilgili olumsuz düşüncelerden, inançlardan kurtulmak… Bu olumsuz düşünceleri pozitif inançlarla değiştirmek.

Örneğin zihninde şu tür negatif inançlar olabilir:

 • Kendimi hoşlandığım kıza layık görmüyorum.
 • Özgüvenim yok.
 • Kızlarla tanışırken heyecanlanıyorum.
 • Kızlar beni çekici bulmuyor.
 • Kendimi iyi ifade edemiyorum.
 • Esprili değilim.
 • Başarısız biriyim.
 • Kızlar beni sadece arkadaş olarak görüyor.
 • Yakışıklı değilim.
 • O kız bana bakmaz ki abi.

Kendinle ilgili bu tür negatif inançların varsa aşağıda verdiğim olumlama tekniğini uygulamanı tavsiye ederim.

Olumlama tekniği nasıl uygulanır?

Şimdi senden bu olumlamaları bir kağıda yazarak 30 gün boyunca her gün okumanı, istersen bu videoyu açıp dinlemeni istiyorum. Bu olumlamalar bilinçaltında baz yanlış inançları değiştirecek.

Kağıda yazabileceğin olumlama örnekleri: 

ÖRNEK 1:

“Flört ederken ciddi değil eğlenceliyim. Her seferinde kolayca bir sonraki aşamaya geçebiliyorum çünkü bu konuda iyiyim. Ama bazı aşamalarda takılırsam da bunu dert etmiyorum. Kızın numarasını aldıktan sonra mesajlarıma cevap vermezse bunu kişisel algılamıyorum. Çünkü bu sadece bir oyun. Bu bir oyun olduğu için de zamanla eksik olduğum noktaları geliştirebiliyorum. Flört ederken mükemmel olmak zorunda değilim. Kendimi seviyorum.”

ÖRNEK 2:

“Her açıdan mükemmel bir erkek olmayabilirim ama aşık etmek istediğim kız da her açıdan mükemmel bir kız değil. İkimizin de eksik olduğu noktalar, güçlü olduğu noktalar var. O nedenle hiçbir kızdan daha aşağıda değilim. Bir kızla flört ederken onu kendimden daha yüksek değerli görmem ve ona hak ettiğinden fazla değer vermem saçma! Bundan sonra her kıza hak ettiği kadar değer vereceğim!”

ÖRNEK 3:

“Ben kızlarla konuşma konusunda sürekli kendini geliştiren, onların ruhundan anlayan bir erkeğim. Girdiğim her ortamda ortamın bir numaralı adamı olamadığım zamanlarda kendimi kötü hissetsem bile, belli bir çekiciliğimin olduğunun farkındayım. Ve kızlar da bunun farkında… O nedenle beni çekici bulan bir sürü kız var. Ben özgüvenli, çekici ve karizmatik bir erkeğim.”

Bu olumlamaları 30 GÜN BOYUNCA HER GÜN 5-10 DAKİKA yaptığında aldığın sonuçlara çok şaşıracağına eminim. Her geçen gün bilinçaltındaki negatif inançların giderek zayıfladığını ve kendine güveninin arttığını hissedeceksin.

 

#4 Tahmin Edilemez Ol

 

Kızlar davranışlarını tahmin edemediği erkekleri çekici bulur. Örneğin; Bir kıza sürekli olarak iltifat eden bir erkek olursan kız seni sıkıcı bulacaktır. Eğer sürekli olarak umursamaz davranırsan aranızda herhangi bir etkileşim oluşmayacaktır.

Sürekli olarak umursamaz davranan bir erkek de bir süre sonra kızın ilgisini kaybedecektir.

Bu nedenle İLGİ + UMURSAMAZLIK durumlarını birlikte yaratmalısın. Bunu yaptığın zaman kız hızlı bir şekilde sana karşı çekim duymaya başlayacak. Neden mi?

Öncelikle kıza iltifat ederek İLERİ yaptığını düşünelim. Kızla ilgilendiğini belli ettin ve flört başladı. Fakat kız senin sürekli İLERİ yapmana izin vermeyecektir.

Bir süre sonra seni görmezden gelmeye, umursamamaya başlayacaktır.

O nedenle kızdan önce sen onu umursamamaya başlamalısın. Doğrusu da bu zaten… Çünkü en başında mecburen kızla ilgilendiğini belli edeceksin. Yani aranızdaki ilişkide ileri doğru ilk adımı atan sen olacaksın.

İlk adımı atan sen olduğun gibi, kız geri adım atmadan o ilk geri adımı atan kişi de sen olmalısın. Bir sıcak bir soğuk yapmak gibi düşün.

Önce kızla ilgilendiğini belli ediyorsun, sonra birden umursamaz davranmaya başlıyorsun. Sonra tekrar ilgili davranıyorsun, başka bir gün tekrar ilgisiz.

Kıza sürekli olarak karmaşık sinyaller gönderiyorsun. Bir türlü senin ondan hoşlanıp hoşlanmadığını kestiremiyor.

İlgili davranıyorsun ve kız şöyle düşünüyor:

“Bana iltifat ediyor, benimle ilgileniyor demek ki benden hoşlanıyor.”

İlgisiz davranıyorsun ve kız şöyle düşünüyor:

“Geçen gün bana iltifat ediyor benimle ilgileniyordu. Bir anda ne oldu da umursamaz davranıyor? Acaba benden hoşlanmıyor mu?”

Gördün mü, bu şekilde davrandığında tahmin edilemez erkek oluyorsun. Kızın zihnini sürekli olarak meşgul edip seni merak etmesini, sana karşı çekim duymasını sağlıyorsun. Kızı aşık etmek için uygulayabileceğin en etkili taktiklerden biri bu diyebilirim.

Umursamaz olmak demek aynı ortamda bulunduğun bir kıza selam vermeden önünden geçip gitmek değil… Burada yanlış anlaşılma olmasın.

Normalde kızla vakit geçiriyorken, bir gün selamlaştıktan sonra “Çok acelem var!” deyip yanından ayrılabilirsin.

Mesajlarını saniyesinde yanıtlarken bir mesajına saatler sonra dönüş yapabilirsin. Veya o gün içinde hiç dönüş yapmayabilirsin.

Her gün otobüste sohbet ederek gidiyorken bir gün sohbeti kısa kesip kulaklığı kulağına takabilirsin. Bu şekilde pek çok farklı davranışta bulunarak umursamaz görünebilirsin.

Sohbet ederken kıza tutkulu bir aşık gibi sarılıp sonra gülümseyerek “Benden uzak dursan daha iyi.” Diyebilirsin.

Gerisi senin içinde bulunduğun duruma ve yaratıcılığına kalmış.

 

#5 Güçlü Bir Çerçeveye Sahip Ol

 

Kadın-erkek ilişkilerinde her zaman psikolojik bir savaş vardır. İki taraf da birbirine sosyal açıdan galip gelmeye çalışır.

Dağ 2 filminde Oğuz’un şöyle bir sözü var… Filmi izlediysen hatırlarsın:

“Her erkek özünde işgalcidir. Kadınlar da fethedilmeye çalışılan kale. Erkek kaleyi işgal etmek ister, fakat kadın erkeğin o kaleyi yıkacağını mı yoksa güzelleştireceğini mi bilmediği için savunma yapar. Ve hayallerini süsleyen, hayatını güzelleştireceğini düşündüğü o özel işgalciye izin verir. Çünkü ona karşı koyamaz.”

Aslına bakarsan bu sözler bize erkekle kadının pozisyonunu anlatıyor. Erkek kadına göre psikolojik ve sosyal açıdan daha güçlü olmalıdır. Maddiyat da buna dahil edilebilir.

Flört ettiğin kadından psikolojik ve sosyal açıdan daha güçlü olduğunu nasıl gösterebilirsin?

Başta, kadınların erkekleri denemek için attığı testleri yemeyerek… Flört ettiğin kadın seninle her zaman tatlı tatlı konuşmaz. Eğer senden hoşlandıysa zaman zaman seni test eder.

Bu bazen “Gömleğini hiç beğenmedim!” gibi negatif bir cümleyle de olabilir. Umursamaz bir telefon mesajıyla da olabilir. “Sen çok iyi bir arkadaşsın!” diyerek arkadaş muhabbetiyle canını sıkmaya çalışması da olabilir. Hatta gelip sana eski ilişkilerini anlatabilir. Bu da yine klasik testlerden biridir.

Eğer bir kadın aniden canını sıkacak bir şey yapıyorsa bil ki seni test ediyor. İşte, bu anlarda vereceğin tepkiler senin ne kadar güçlü bir çerçeveye sahip olduğunu belirliyor.

Kızın canını sıkmasına izin verirsen ona boyun eğmiş ve testten kalmış olursun. Eğer meydan okuyup kızı dalgaya alırsan veya canını sıkmasına izin vermezsen testi geçmiş olursun.

Çerçeve konusuyla ilgili detaylı bilgi verdiğimiz içeriği buradan okuyabilirsin.

 

#6 Sosyal Statüsü Yüksek Erkek Ol

 

Kadınlar her zaman sosyal ortam içindeki yüksek statülü erkeği elde etmek ister. Bir ortam içinde herkes tarafından sevilen, saygı duyulan, sözü geçen ve değer gören bir erkek olduğun zaman kadınlar seni arzulamaya başlar.

Sosyal statüsü yüksek olan biri alfa erkek karakter özelliklerini yansıtır. Bu da kadınlara çekici gelir. Hangi kadın ortam içinde saygı gören bir erkekle birlikte olmak istemez ki?

Düşünsene hoşlandığın kız ortam içinde çok da önemsenmeyen biri… Fakat sen ortam içinde saygı gören, sevilen ve değer gören birisin. Senin popülerliğin kızın sana karşı çekim duymasını sağlar.

Sosyal statünü hızlı bir şekilde yükseltmeye başlamak ister misin?

O zaman çekingenlik duygusunu üzerinden atarak bugünden itibaren girdiğin ortamlardaki insanlarla tanışmaya başla. Selam vermediğin insanlar varsa onlara selam ver.

“Merhaba, merhaba” tarzında ayaküstü selam verdiğin kişiler varsa onlarla sohbet etmeye başla. Sadece ortam içindeki erkeklerle arkadaşlık kuruyorsan, bundan sonra kızlarla da arkadaşlık kur.

Özellikle bu konu çok önemli… Flört ettiğin kızların dışında normal arkadaşlık kurduğun kızlar da olsun. Bir ortam içinde çevrende ne kadar çok kız olursa o kadar fazla dikkat çekersin.

Bu kural kesinlikle işe yarıyor. Çevresinde farklı kızlar olan, geniş bir arkadaş çevresine sahip olan erkek kadınlar tarafından çekici bulunuyor. Sosyal statünü yükseltmek istiyorsan daha çok sosyalleşmeye ve çevreni geliştirmeye odaklan.

Sosyallik konusuyla ilgili detaylı bilgi verdiğimiz içeriği buradan okuyabilirsin.

 

#7 Başka Kızlar Tarafından Arzulandığını Göster

 

Çevrende sadece normal arkadaşlık yaptığın kızlar olmasının yanında flörtleştiğin kızlar da olsun. Seni çekici bulan kadınların bakışlarını senin üzerinde yakalayan bir kadın otomatik olarak sana karşı çekim duymaya başlayacaktır. Çünkü bu insan psikolojisinin bir gerçeğidir.

Kendini bir ürün gibi düşün;

Bir ürüne olan talep ne kadar fazla olursa ürünün değeri o kadar artar. Sence onlarca kişinin sahip olmak istediği bir ürünü mü senin dikkatini çeker, yoksa kimsenin umursamadığı bir ürün mü?

Kadınların zihni de bu şekilde çalışır. Başka kadınlar tarafından çekici bulunan bir erkek çekicidir. Kimsenin ilgisini çekmeyen bir erkek çekici değildir.

Ayrıca flört ettiğin kızlarla konuşurken eski ilişkilerinden de bahsetmeni tavsiye ederim. Daha önceden farklı kadınları etkilediğini öğrenen bir kadının gözündeki çekiciliğin artacaktır.

Bir kızla çıkmaya başladığın zaman bir anda ortamdaki diğer kızların bakışlarını üzerinde hissetmeye başladığın oluyor mu?

“Sevgilim yokken hiçbir kızın umurunda olmuyorum, bir sevgili yapıyorum tüm kızlar bakmaya başlıyor. Neden böyle oluyor?”

Senden hoşlanan bir kızın olduğunu gören kızların gözündeki çekiciliğin anında artıyor. Sebep bu… Biz bu duruma Preselection (Önseçilim) diyoruz. Bir ortam içinde elde ettiğin bir kadın olduğu zaman diğer kadınları etkileme şansın en az %50 artıyor.

Sana tavsiyem ortam içinde ortalama güzellikteki kızlarla çıkarak ön seçilim kuralından faydalan ki sonrasında güzel kızları etkileme şansın artsın. Güzellik kriteri yüksek bir erkeksen bir süreliğine bundan vazgeçerek ortam içindeki çekiciliğine yatırım yapabilirsin. Daha sonra bunun çok ekmeğini yersin, benden söylemesi. 🙂

 

#8 Ortak Noktalar Bularak Güven Kur

 

İnsanların kendine benzeyen insanlara daha kolay güvendiği psikolojik bir gerçek. Flört ettiğin kızı kendine aşık etmek istiyorsan bu prensipten faydalanmanı tavsiye ederim.

Kızın aşık olması için çekiciliğin yanında güven duygusunu da oluşturmak gerekir. Ortak noktalar bulmak da bunun en kolay yoludur.

Kızla nasıl ortak noktalar bulunur?

 • Filmler, diziler, kitaplar, arkadaşlıklar, sanat, müzik gibi pek çok farklı konuda konuşarak ortak noktalar bulabilirsiniz.
 • En basitinden ikinizin de çay içmeyi sevmesi bile bir ortak noktadır.
 • İkinizin de sevdiği ortak arkadaşlarınızın olması da bunun etkili bir yoludur.
 • Eğer kızla sohbet ederken onun anlattığı hiçbir şey senin ilgini çekmiyorsa burada biraz rol yapmak işine yarayabilir. Sanki seviyormuş gibi davranmak ve pembe yalanlar söylemek işleri kolaylaştırabilir.
 • Şakacıktan ortak düşmanlar bulmak, aynı kişilerden hoşlanmamak da ortak nokta bulmanın önemli bir yoludur.
 • Ve bana göre en önemlisi ne biliyor musun? BEN-SEN dilinden BİZ diline geçmek. Bir ortak nokta bulduğunuz zaman hemen onun üzerine BİZ diliyle vurgu yap. Örneğin; Ayla filminin kızı çok duygulandırdığını öğrendin. Ve aynı şekilde senin de bu film de duygulandığını söyledin. Ardından şöyle konuşabilirsin: “Bizim gibi duygusal insanların üzerinde bazı filmler çok derin etkiler bırakıyor. Ah şu duygusallığımız yok mu? :)” BİZ dilinin ne demek olduğunu sanırım anladın.
 • Son olarak, kız bir konuda fikrini belirttiği zaman “Kesinlikle çok haklısın!” gibi cümlelerle kızı onaylamak da yine güven duygusunun oluşmasını kolaylaştırır. İkinizin de bir konu hakkında aynı düşünceye sahip olması sizi birbirinize doğru yakınlaştırır.

Seni kendine yakın hissetmeyen, sana güvenmeyen bir kadının aşık olmasını bekleyemezsin.

Çekicilik ve güven oluşacak ki kız sana aşık olsun. Güven duygusunun olmadığı bir durumda yarattığın çekiciliğin anlamı olmayacaktır. Çünkü çekicilik hızlı şişen ve aynı şekilde hızlı sönen bir balon gibidir.

Güven duygusu, oluşturduğun çekiciliğin kızın zihninde kalıcı hale gelmesini sağlar.

 

#9 Kızlarla Akıcı Bir Şekilde Sohbet Et

 

Flört etme konusunda başarılı erkeklere baktığımızda kızlarla sohbet etme konusunda iyi olduklarını görürüz. Hani bir ortamdayken “Şu çocuğun ağzı ne kadar iyi laf yapıyor!” diye düşündüğün adamlar var ya… İşte, bu adamlar zamanla elde ettiği tecrübeler sayesinde sosyal becerilerini geliştirmiş kişilerdir.

Kimisinin ömrü boyunca kadınlarla arası iyi olmuştur, kimisi zamanla sohbet becerilerini geliştirmiştir. Eğer şu anda kızlarla sohbet etme konusunda zayıf olduğunu düşünüyorsan sana iyi bir haberim var.

Sosyal beceriler zamanla geliştirilebilir. Bugünden itibaren kızlarla sohbet etme pratikleri yaparak, kitaplar okuyarak, seyahat ederek, farklı sosyal ortamlara katılarak sohbet etme konusunda kendini geliştirebilirsin.

Tüm bunların yanında şu konulara da dikkat ederek daha çekici bir konuşma tarzına sahip olabilirsin:

 • Filmler ve dizilerdeki çekici erkeklerin beden dillerini modelleyerek ayna karşısında çalışma yap. Beden dili iletişimin %60’ını oluşturur. Çekici bir beden diline sahip olmak kızları etkileme şansını artırır. Örneğin, Californication dizisindeki çekici “Hank Moody” karakterinin beden dilini modelleyebilirsin. Ayrıca beden dili analizi konusunda da kendini geliştirmeni tavsiye ederim. Kadınların beden dili sinyalleri konusunda detaylı bilgiyi buradan alabilirsin.
 • Çeşitli ses egzersizleri yapmaya başla. Hem daha tok bir ses tonuna sahip olmak hem de daha düzgün bir diksiyona kavuşmak için her gün düzenli olarak egzersiz yap. Buradan hangi diksiyon egzersizlerini uygulayabileceğini öğrenebilirsin. Eğer ses tonunu kalınlaştırmak istiyorsan bir kitabı önün alıp bağıra bağıra okumaya başlayabilirsin. İnsanlarla konuşurken daha yüksek bir ses tonu kullanmaya başlaman da sesini gürleştirecektir. Ses tellerini açtıkça sesin gürleşecek.
 • Kızlarla sohbet ederken “Bunu söylersem acaba kız ne düşünür?” tereddütlerine son ver. Sohbet ederken mükemmel olmaya çalışma. O anda aklına ne geliyorsa tereddüt etmeden kıza söyle. Bazen saçma şeylerden bahsetsen bile bunu yapmaktan vazgeçme. Kendine biraz zaman tanırsan, ilk başlarda saçma şeyler söylemene rağmen gün geçtikçe akıcı ve etkileyici şeyler söyleyemeye başladığını fark edeceksin. Sohbet sırasında kendini sınırlamaktan vazgeç.
 • Kızların ilgisini çeken sohbet konularının neler olduğunu öğren. Hoşlandığın kızla konuşurken uzun sessizlik anları oluyorsa bu konuda acilen kendini geliştirmen gerekiyor demektir. Sessizlik anlarında kullanabileceğin bazı konu başlıklarına sahip olmak her zaman için sana avantaj sağlayacaktır. Kızlarla üzerine sohbet edebileceğin 19 ilginç konu başlığını buradan öğrenebilirsin.

Kızlarla sohbet ederken daha çekici görünmek istiyorsan konuşmak kadar dinlemeyi de öğrenmen gerekiyor. Konuştuğun kızın sohbetten keyif almasını istiyorsan mümkün olduğunca onu konuşturmaya odaklanmalısın.

Kızın konuşmasını sağlayacak sorularla kızı konuşmaya teşvik edebilirsin.

İşte, sorabileceğin bazı sorular:

 • Kendini 3 kelimeyle nasıl tanımlarsın?
 • Şimdiye kadar nereleri gezdin?
 • Okuduğun bölümü seçmenin özel bir sebebi var mı?
 • Hayalindeki iş hangisi?
 • Hemen şu an bir uçağa atlayıp gidecek olsaydın hangi ülkeyi tercih ederdin ve neden o ülke?
 • En sevdiğin film hangisi, neden o film?
 • Şimdiye kadar hiç asla yapmam dediğin bir şey yaptın mı?
 • Sence kitap okumak mı, seyahat etmek mi insana daha çok şey öğretir?

Bu tür sorularla kızı konuşmaya teşvik edebilirsin. Herhangi bir konu hakkında konuşurken kendi düşüncelerini paylaştıktan sonra, “Sen bu konuda ne düşünüyorsun?” diye sorarak topu kıza atabilirsin.

Makineli tüfek gibi konuşmaya odaklanmak yerine, söyleyeceğini söyledikten sonra topu kıza atıp kızı dinlemeye odaklanmak her zaman için daha etkileyicidir. Karşısındaki kadını dinlemeyi bilen bir erkek daha çekicidir.

Kızı kendine aşık etmek istiyorsan, flört sürecindeyken kadının zihninde “Bu adam beni dinliyor ve anlıyor.” Düşüncesi oluşmalıdır.

 

#10 Seksüel Gerilim Yarat

 

Hoşlandığın kızın gözünde Friendzone dediğimiz arkadaşlık alanına düşmekten kurtulmak ve kızı kendine aşık etmek istiyorsan seksüel gerilim yaratmak zorundasın. “Abi sevdiğim kıza açıldım, beni arkadaş olarak gördüğünü söyledi.” Diyen arkadaşlarımızın hemen hepsinin hatası seksüel gerilim yaratmamaktır.

Seksüel gerilim bir kızın duygusal ve cinsel açıdan bizi arzulamasını sağlayan en önemli olaydır. Hani hoşlandığımız kıza sarıldığımız anda heyecanlanıp vücudumuzu ateş basar ya… Bir anda üzerimizde büyük bir gerilim hissederiz. İşte bu tam olarak seksüel gerilimdir.

Dokunmak seksüel gerilim yaratmanın en etkili yoludur:

 • Sohbet ettiğiniz sırada bir anda sebepsizce kızın elini tutmak.
 • Kızın yüzündeki kirpiği almak.
 • Dudağının kenarındaki fazla ruju silmek.
 • Kızın omzuna ve saçlarına dokunmak.
 • Yolda yürürken kızı belinden çekerek yönlendirmek.
 • Karşıdan karşıya geçerken elinden tutmak.
 • Arkada romantik bir müzik çalarken kızın boynunu okşamak.
 • Elini kızın bacağının üstüne koymak.
 • “Biliyor musun sarılmak insanların arasındaki bağı güçlendirir. Hadi gel sarılalım!” Deyip sıkıca kıza sarılmak. (Öncesinde kaliteli bir parfüm sıkarsan çok daha etkili olur.)
 • Dans ederken kıza mümkün olduğunca yaklaşıp belinden kavramak.
 • “Yanağından bir tane öpebilir miyim?” Dedikten sonra kızın yanağına öpücük kondurmak.
 • Tüm bunları yaptıktan sonra cinsel gerilimin zirve yaptığı anda kızın dudaklarına yapışmak.

Seksüel gerilim yaratmak için dokunmanın dışında kullanabileceğin çok etkili bir teknik daha var. O da konuştuğunuz sırada gözlerini kızın gözlerine bir lazer gibi odaklamak ve kıza normalden fazla yaklaşmak.

Konuşurken veya kızı dinlerken kıza doğru fazla yaklaştığında otomatik olarak bir gerilme hissedeceksin. O anda bil ki, tıpkı senin gibi kız da bir gerilim hissediyor.

İşte o anlarda kızın arzuları harekete geçmeye başlıyor. Kız bir anda sana karşı arzu duyuyor.

Burada önemli olan kıza bir anda fazla yaklaşıp birkaç saniye bu şekilde gerilim oluşturup sonra da geri çekilmek. Eğer gerilimi fazla abartırsan kız aşırı gerilecektir. O nedenle önce yakınlaşıp gerilim oluştur, sonra geriye çekilip gerilimi azalt.

Ara ara bu şekilde cinsel gerilimler oluşturduğunda kızın beden dilinde meydana gelen değişimleri fark edeceğine eminim.

Flört sürecinde kadınların beden dilini okumayı öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsin.

 

 

İlişkiler Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

İlişkiler Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızı nasıl aşık ederim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

[addthis tool=”addthis_inline_share_toolbox”]

 

Tavsiye Edilen Önemli Yazılar: