Hoşlandığın Kızı Kendine Aşık Etmenin 18 Yolu

 

Kızlar söz konusu olduğunda sadece dürtülerinizi kullanmak ne yazık ki işe yaramaz. Eğer onu gerçekten kazanmak istiyorsanız yazımızda anlatılan 18 yolu mutlaka uygulamalısınız.

Bir kıza aşık olduğunuzu fark ettiğinizde bir erkek olarak ne yaparsınız?

Eğer erkeklerin çoğunluğu gibiyseniz onun peşinden koşarsınız.

Sonra onun güvenini kazanmaya çalışırsınız. Sonra birkaç gün ya da birkaç hafta sonra aşık olduğunuzu ona söylersiniz. Bir kız olarak bunun kesinlikle gurur okşayıcı olduğunu söyleyebilirim.

Belki o da sizi beğenebilir. Ama bu uyguladığınız yöntem kız sizi beğenmiş olsa bile, hemen hemen hiçbir zaman işe yaramaz.

Pek çok erkek sanır ki kızlar sadece eğlenmek için erkeklerin dikkatini çekmeyi severler. Sanırlar ki bir kız ilgiyle bakar, flört eder, yakınlaşır ve hızlı bir hareketle aniden geri döner ve hiçbir şey olmamış gibi numara yapar.

Bu hiç başınıza geldi mi? Şimdiye kadar hiç sadece birkaç hafta sonra yere fırlatılmak için bir kıza gerçekten yakınlaştınız mı? Çünkü kız sizi görmezden gelmeye başlar veya sizi bir arkadaştan daha fazlası olarak hiç düşünmediğini söyler.

Size kapıyı çarpana dek gelecek vaatleriyle kandırıldığınızı hissedebilirsiniz, ve artık bu kızların erkekleri sadece kullandıklarını ve ezip gittiklerini düşünürsünüz.

Ama gerçekten bunu yaşadıysanız, tüm yaşadıklarınızı yanlış yorumluyorsunuz! Bu yaşadığınız şeyi sadece bir kızla değil, bir insanla yaşadınız. Hepimiz insan olarak aynı şekilde davranabiliriz.

Bir şeyi çok emek harcamadan çok kolay bir şekilde elde ettiğimizde o şeyin kıymetini hiç bilmeyiz. Eğer herhangi bir şeyi istemiyorsak ve birdenbire elde edersek, o şeyi kesinlikle çok fazla umursamayız. Ve bu, maddi konularda olduğu gibi, duygusal konular için de geçerlidir.

Bir kızın peşinden koşarken yavaştan alma sanatı

Bir kızın peşinden koşmak söz konusu olduğunda birtakım şeyleri ağırdan almalısınız. Onun peşinden koşun ama sizi istemesini de sağlayın. Hayatta dürtülerinizi takip etmeniz güzeldir  ama sıra aşık olmaya geldiğinde sizin deneyimsiz dürtüleriniz her zaman sizi ateş alanının ortasına doğru götürecektir.

Bir kıza aşık olduğunuz zaman onun aklından neler geçirdiğini ve onun da sizi sevip sevmediğini bilmek istersiniz. Ama onun sizi arzulamasını sağlamadıkça size gerçekten değer veremez ya da sizin ne harika bir erkek olduğunuzu anlayamaz.

Zaman verin, güvenli ve rahat şekilde ilerleyin ve sizin ne kadar müthiş olduğunuzu görmesi için ona yardım edin.

Kızlar harika bir erkekte ne ararlar?

Siz elbette ki harika bir kızla çıkmak istersiniz ve kız da sizin gibi harika bir erkekle çıkmak isteyecektir! Yani eğer müthiş bir kızı tavlamak istiyorsanız, sizin de kendinizi diğer erkeklerin imrendiği ve her kızın arzuladığı bir erkek haline dönüştürmeniz gerekir.

Bir kızın sizden hemen hoşlanmasını sağlamak için ilk izlenim önemli bir rol oynar. Ama onu ilk bakışta etkileyemediyseniz bile üzülmeyin, biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekse bile ikinci şans her zaman vardır.

Onu kendinize aşık ederken uygulanabilecek iki senaryo

Bir kıza aşık olmaya başladığınızda ve ona henüz bunu söylememişken uygulayabileceğiniz iki senaryo vardır. O da sizden hoşlanabilir veya henüz hoşlanmayabilir. Ama diğer yandan varlığınızın bile farkında değilse veya ikiniz henüz arkadaş bile değilseniz, öncelikle onun dikkatini çekmeye çalışın.

Senaryo 1- O da sizden hoşlanıyor

Onunla zaten konuşuyorsanız ve ondan tüm o harika titreşimleri alıyorsanız onu etkileme yolunda iyi gidiyorsunuz. Ama aceleci davranmaktan kaçınmayı unutmayın. Onunla flört edin, hoş vakit geçirin ama yukarıda bahsettiğimiz ipuçlarını hiçbir zaman unutmayın.

Senaryo 2- Sizden henüz hoşlanmıyor

Bir kızın sizden hoşlanmadığını veya sizi henüz sevgili gibi görmediğini nasıl söyleyebilirsiniz? Bu gerçekten çok basittir. Sizin çevrenizde nasıl davrandığına dikkat edin. Sizin yanınızda diğer erkeklerle olduğundan daha çok mu gülüyor? Veya kafeteryada sizinle karşılaşınca, arkadaşları onu beklediği halde sizinle bir an için konuşuyor mu? Bunlardan hiçbirini yapmıyorsa ve utangaç bir kız değilse henüz size aşık olmamıştır.

Kalbinizin rehberliğinde davranmak yerine aklınızla hareket ederseniz onun kalbini kazanma yolunda başarılı olabilirsiniz ve hemen onu kendinize aşık edebilirsiniz.

Bir kızın size aşık olması için aşağıdaki 18 yolu uygulayın

 1. Acele etmeyin. Acele etmeyin ve soğukkanlı davranın. Hoşlandığınız kıza hiçbir zaman niyetinizi çok belli etmeyin ve duygularınızı dökmek için aşırı istekli olmayın.
 2. Doğru miktarda ilgi gösterin. Bütün vaatlerinizi söylemeyin ve tüm ilginizi her zaman ona vermeyin. Bir kızı gerçekten hemencecik sıkmanın en kolay yolu budur. Olgun bir kadın bir erkeğin tüm önceliklerinin o kadın olmasından çok hoşlanır, ama kız daha genç olduğunda size biçtiği değer azalacak veya sizin her zaman sıkıcı bir erkek olduğunuzu sanacaktır.
 3. Kendinizi sevin. Bu gerçekten çok önemlidir. Kendinizi gerçekten seviyor musunuz? Eğer siz harika olduğunuzu düşünmüyorsanız bütün o güzel kızları harika bir erkek olduğunuza nasıl ikna edebilirsiniz? Kendinize aşık olun ve kendinize saygı duyun ve böylece dünya da sizi aynı şekilde görecektir!
 4. Sizin bir hayatınız olduğunu görmesini sağlayın. Kendinizi meşgul tutun ve kendinizi farklı aktivitelere dahil edin. Dışarı çıkın ve dünyanın keyfine varın. Haftasonları trekking’e gidin, birkaç eğlenceli kulübe katılın veya arkadaşlarınızla yeni bir şeyler yapmayı deneyin. Siz ve konuşmalarınız ne kadar ilginç olursa, kızı daha çok etkileyebilirsiniz.
 5. Harika görünün. Görünüm her kızın en büyük önceliğidir, ama gerçekten fit ve sağlıklı görünebilirseniz bu, sizin için kesinlikle bir avantaj olacaktır. Egzersiz yapın, sağlıklı bir görünüm kazanın, güzel giyinin ve etkileyici bir kokunuz olsun. Karşılaştığınız her kızda çok daha iyi bir ilk izlenim bırakacaksınız.
 6. Kendinize inanın. Eğer hiçkimse olduğunuzu düşünüyorsanız kendinize inanmanız hiç kolay değildir. Ama bu nedenle kadınlar konusunda başarısız olursunuz veya bir kızı etkilemeniz mümkün olmaz. Kendinize ve yeteneklerinize inanmaya başlayın ve dünyanın keyfini çıkarın.
 7. Güvensizliğinizi ortaya koymayın. Kıskanç yönünüzü hoşlandığınız kıza göstermeyin, özellikle de kız onu tavlamaya çalışan diğer erkeklerin dikkatini fazlasıyla çekiyorsa. Eğer sizi kıskanç ve güvensiz bir erkek gibi görürse ürpertici olduğunuzu düşünecektir. Biraz kıskançlık hoştur, ama sadece kız bundan hoşlandığını size yansıtıyorsa hoştur.
 8. Yapışkan olmayın. Bir kıza her zaman kendi alanını sağlayın. Onu her gece aramayın, sizi özlemesi için ona biraz fırsat verin.
 9. Güvenilir olun. Yardıma ihtiyacı olduğunda ona yardım edin. Onu beladan kurtarabilecek güvenilir adam olun.
 10. Arkadaşça ve yaramazca flört edin. Etrafta başka erkekler varsa sizinle flört etmesi daha zor olacaktır. O yüzden fırsat bulduğunuzda onunla yalnız kalmaya çalışın. Ve eğer önceden arkadaşça flört ediyorsanız bir sonraki aşamaya geçin.
 11. Ona dokunun. Dokunmanın gücü, bir kızı kendisine aşık etmek isteyen çoğu erkek için gözardı edilen bir şeydir. Onunla konuşurken ona dokunmak için bir bahane arayın.
 12. Ona onu sevdiğinizi söylemeyin. Bu büyük bir hatadır, en azından onun sizden hoşlandığının işaretlerini görmeden önce söylerseniz bir hatadır. Onun flört ediyor olsanız da her zaman aklınızda ne olduğunu merak etmesini sağlayın.
 13. Ona bir hediye verin. Ama hediyenin küçük bir şey olmasına dikkat edin. Sevebileceği küçük bir şey mesela bir kalem verebilirsiniz. Verdiğiniz hediyeyi her gördüğünde sizi hatırlayacaktır.
 14. Tüm kontrolü ona vermeyin. Onunla sıklıkla buluşun ve telefonda konuşun. Ama bir ya da iki gün için kendinizi geri çekin ve onun sizi aramasını bekleyin.
 15. Kendinizi özletin. Bu, onun birkaç gün uzaklaşmasına izin vereceğiniz kısa bir aşamadır. Böylece diğer adımlara geçmeden önce onun sizden ne kadar hoşlandığını anlamasını sağlamış olacaksınız. İkiniz de birbirinize gerçekten yakın hale geldikten sonra onun sizi özlemesini sağlayabilirsiniz.
 16. Her zaman hazır bulunmayın. Eğer bir kızın size aşık olmasını istiyorsanız orada bulunun. Ama eğer onun herhangi bir noktada sizi kullandığını hissederseniz geri adım atın ve ona meşgul olduğunuzu söyleyin. Unutmayın ki bir kız köle gibi davranan bir erkekle asla çıkmak istemez.
 17. Ama aşağılık adamın teki olmayın. Onun emirlerine her zaman amade olmayın ama bu tam bir aşağılık gibi davranmanız anlamına gelmez. Ona karşı sevimli ve nazik olun ve ona kesinlikle saygısızca veya kötü şekilde davranmayın.
 18. Ona bir kız arkadaş gibi davranın. Bir kıza dışarı çıkmayı teklif etmeden veya onu sevdiğinizi söylemeden önce bir erkek arkadaş gibi davranmaya başlayın. Etrafında olduğunuzda onun ihtiyaçlarını gözetin.

 

İlişkiler Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: