Kıza ilk mesaj konusunda hazırladığımız bu içeriği okuduktan sonra kızlara mesaj atmanın sırlarını keşfetmiş olacaksın!

Hoşlandığın kızla sokakta, kafede, okulda, iş yerinde veya barda tanıştın diyelim… Telefon numarasını veya İnstagram hesabını da aldın… Peki, bu noktadan sonra ne yapacaksın?

İşte, erkekler için en zorlu süreç tam da burada başlıyor.

Telefon numarasını almayı başaran pek çok erkek devamında ne yapması gerektiğini bilmiyor.

Bu nedenle ilk mesajda;

 • Selam
 • Naber
 • Napıyosun
 • Çok güzelsin
 • Senden hoşlandım

Gibi şeyler yazarak elindeki telefon numarasını tabiri caizse PİÇ EDİYOR!

Yeni tanıştığın bir kıza atacağın ilk mesaj o kadar önemli ki… Emin ol bu önemli anı, yukarıdaki sıkıcı mesajları yazarak mahvetmek istemezsin.

Çünkü ilk mesajda yapacağın hata kızın senin hakkında olumsuz bir kanıya varıp sonsuza kadar sana mesaj atmamasına sebep olabilir.

Bu noktada atılacak etkili bir ilk mesaj ise, aynı gün içinde hoşlandığın kızla buluşma ayarlamanı sağlayabilir. İlk mesajın, ilişkilerdeki önemi bu kadar büyük…

Bundan sonra hoşlandığın kızlara atacağın ilk mesajın, onlar üzerinde pozitif bir etki bırakmasını ve daha ilk mesajdan itibaren seni arzulamaya başlamalarını istiyorsan bütün dikkatini buraya vermeni istiyorum.

Çünkü burada öğreneceğin kıza atılacak ilk mesaj konusundaki önemli bilgiler aşk hayatını baştan sona değiştirebilir!

Hoşlandığın kıza yazabileceğin ilk mesaj örneklerini vermeye başlamadan önce çok önemli bir konudan bahsetmek istiyorum.

 

Çekici Mesajlaşmanın Temel Kuralları

 

Mesajlaşırken, hoşlandığın kızın seni çekici bulmasını ve senden etkilenmesini istiyorsan bazı kurallara dikkat etmen gerekiyor.

Burada vereceğimiz kurallar, kadınlarla flört etme konusunda başarılı olan her erkeğin uyguladığı ortak kurallar… Bizim gibi kadın – erkek ilişkileri sürecine kafayı takmış insanlar bu kuralları farkında olarak uygularken, kadınlar konusunda başarılı pek çok erkekse bunları farkında olmadan uyguluyor.

Sen bundan sonra bu kuralların hepsini farkında olarak uygulayan bilinçli erkeklerin olduğu grupta olacaksın. Buna hazır mısın?

Çekici mesajlaşmanın temel kuralları şunlardır:

1. Mesajlaşmanın amacı en kısa sürede buluşma ayarlamaktır.

Numarasını aldığımız bir kıza mesajlar yazmamızın asıl amacı onu en kısa sürede bizimle buluşmaya ikna etmektir. Çünkü amacımı kızı kendimize aşık etmek ve bunun yolu mesajlaşma değil, yüz yüze iletişimdir.

Kızla yüz yüze iletişim kurduğun sırada onu etkileme şansın mesaja göre çok daha yüksektir.

Mesajlaşırken;

 • Mimiklerini ve beden dilini göremez.
 • Gözlerin etkileyiciliği yoktur.
 • Özgüvenini gerçek manada hissedemez.
 • Duygusal etkileşim kurmak çok zordur.
 • Sesini duyamadığı için duygusal momentum yakalamak zordur.

Bu nedenle amacımız bir an önce buluşma ayarlamaktır. Aslına bakarsan ilk mesajın amacı bile kızı buluşmaya ikna etmektir… Attığımız ilk mesaja dikkat ederiz çünkü ilk mesajda hata yaparsak mesajımız yanıtsız kalır, devamında kızı buluşmaya ikna etme şansımız kalmaz.

2. Mesajlaşırken roman gibi uzun mesajlar yerine kısa mesajlar yazmak çok daha etkilidir.

Hoşlandığımız kızla mesajlaşırken sürekli uzun mesajlar yazmak aramızdaki etkileşimi olumsuz olarak etkiler. Uzun mesajlar yazdığımızda kızın bilinçaltı, ona aşırı değer veriyormuşuz gibi algılar.

Yeni tanıştığımız bir kızın zihninde “Bu erkek bana aşırı ilgi gösteriyor.” düşüncesi oluştuğu anda bizim için oyun biter. Neden mi?

Kadınlar kendilerine aşırı ilgi gösteren erkekleri çantada keklik olarak görür. Çantada keklik olarak görülen bir erkek kadın için zaten elde edilmiş demektir.

Daha oyunun başında bizi elde ettiğini anlayan bir kadın bizimle mesajlaşmaya hevesli olmayacaktır. Çünkü flört süreci her iki tarafın da “Acaba benden hoşlanıyor mu?” sorusunun cevabını bulmaya çalıştığı bir oyundur.

Bu sorunun cevabını daha oyunun başındayken anlarsa bizimle flört etmekten sıkılacaktır.

Ayrıca uzun mesajlar yazmak konuşmalarımızda hata yapma ihtimalini artıracaktır. Ne kadar fazla konuşursak yanlış cümleler kurma ihtimalimiz o kadar artar.

Kısa ve net cümleler kurmaya dikkat etmeliyiz!

3. Mesajlaşırken kızı baştan çıkarmak çok zordur.

Hoşlandığın kızın en kısa sürede seni seksüel açıdan arzulamaya başlamasını istiyorsun, değil mi? Bunu hangi erkek istemez ki…

Kızı baştan çıkarabilmek için gözlerinin içine bakmak, ses tonunu erotikleştirmek, ona seksüel dokunuşlar yapmak (Elini tutmak, saçını okşamak, yanağını, dudağını ve boynunu öpmek gibi…) gerekir.

Mesajlaşırken yapacağın seksüel espriler, imalar kızın belli bir noktaya kadar seni arzulamasını sağlayacaktır. Fakat hoşlandığın kızla seks yapmak istiyorsan bundan çok daha fazlasına ihtiyacın var.

Bunun da yolu yüz yüze iletişimdir. O nedenle mesajlaşırken amacın, sahip olduğun çekici karakteri ve sosyal becerileri elinden geldiğince kıza yansıtarak senden etkilenmesini sağlamak ve seksüel açıdan seni arzulaması için en kısa sürede ilk buluşmayı ayarlamak olmalıdır.

Bu kuralları öğrendiğine göre artık kıza atılacak ilk mesaj örneklerini görmeye hazırsın.

İşte, hoşlandığın kızın cevap verme ihtimalinin %97 olduğu ilk mesaj örnekleri…

 

Kıza İlk Mesaj – Buluşma Garantili 8 Mesajlaşma Taktiği

 

#1 Buz Kırıcı Mesaj

(Tanıştıktan 1-4 saat sonra gönderilir.)

 

Kıza gönderdiğin ilk mesaja buz kırıcı mesaj ismini veriyoruz.

Kızın iletişim bilgilerini aldıktan sonraki birkaç saat içerisinde gönderilir.

Buradaki amaç, kızın seninle mesajlaşırken kendini rahat hissetmesini sağlamaktır. Eğer ilk mesajı atmakta çok geç kalırsan kızın yanıt verme ihtimali düşer.

Bu nedenle fazla beklemeden ilk mesajı atmak önemli…

İlk mesajda şunlara dikkat etmen gerekiyor:

 • Kısa ve eğlenceli bir mesaj olmalı.
 • Soru içermemeli.
 • İsmin mesajın içinde yer almalı.

 

Buz Kırıcı Mesaj Örnekleri:

 

– Ben Berkecan… Numaramı kaydetmeyi unutma 🙂

 

– Tanıştığımıza memnun oldum 🙂 (Berkecan)

 

Aslına bakarsan bu mesajı yanıt almak amacıyla yazmıyoruz. Kızın numarasını aldıktan sonra onu rahatlatmak için yazıyoruz. Amacımız, kendimizi bir yabancı konumundan bir tanıdık konumuna taşımak.

Mesajımıza karşılık vermezse burada herhangi bir sorun yok. Çünkü bu mesajı karşılık almak amacıyla yazmadık. Bu sadece bir buz kırıcıydı… Burada sohbet başlatma gibi bir amacımız yok.

Eğer kız cevap verir, seninle konuşmaya hevesli olduğunu gösterirse hızlı bir şekilde sohbet açıp aranızdaki etkileşimi güçlendirebilirsin.

(Bu durumda #2 Aynı Gün Buluşma Mesajı bölümünden devam et.)

Cevap vermezse, hiç üzülmene gerek yok… Asıl ilk mesajı 1-2 gün içinde göndereceksin.

Burada kız yanıt vermese bile kazanan sen oldun.

(Eğer mesajına yanıt vermezse #4 Zamanlayıcı Mesaj bölümünden devam et.)

#2 Aynı Gün Buluşma Mesajı

(Kız aşırı pozitif bir tepki verdiğinde gönderilir.)

 

Buz kırıcı mesajından sonra kız seninle buluşmak istediğini belli etti. Ve şöyle bir cevap yazdı:

 

– Ben de seni tanıdığıma memnun oldum. Çok özgüvenlisin. 🙂

 

Bu şekilde bariz bir ilgi işareti aldığımız zaman konuşmayı hızlı bir şekilde aynı gün buluşmaya bağlayabilirsin. Böyle bir durumda vakit kaybetmenin anlamı yok. Karşında senden hoşlanan bir kız var…

 

Hızlı bir buluşma teklifiyle kızı yoklayabilirsin:

 

– Öğlen veya akşam üstü bir kahveye ne dersin?

 

Bu şekilde iki farklı seçenek sunarsan kızın teklifini kabul etme ihtimali artar. Kızın ne zaman müsait olduğunu bilmediğin için farklı alternatifler sunmak teklifinin kabul edilme ihtimalini artıracaktır.

(Eğer kız aynı gün buluşma teklifini kabul ettiyse #5 Teklif Mesajı bölümünden devam et.)

(Eğer kızdan olumsuz bir yanıt alırsan #6 Sorun Yok Mesajı bölümünden devam et.)

 

#3 Ertesi Gün Buluşma Mesajı

(Buz kırıcı mesajını attığın gün gönderilir.)

 

Bazen kız, buz kırıcı mesajına çok pozitif bir şekilde yanıt verir. Fakat aynı gün buluşmayı teklif ettiğinde kızın o gün için planları olduğunu öğrenirsin.

Aynı gün içinde buluşma ihtimalinin kalmadığı bir durumda yapman gereken ertesi gün için randevu koparmaktır.

 

Bu durumda şöyle bir mesaj yazabilirsin:

 

– Selam Burcu, seninle sohbet etmek gerçekten çok keyifliydi… O yüzden yarın bunu tekrarlamak isterim. Kahve ya da öğle yemeğine ne dersin?

 

(Mesaj yazarken Selam verdikten sonra kızın ismini yazıyoruz. Bu şekilde kızın ismini kullandığımız mesajlar her zaman için daha pozitif tepki alıyor. Sonrasında kızla neden buluşmak istediğimizi söylüyoruz. Ardından teklifimizi yapıp kızın müsait olduğu zamanı öğreniyoruz.)

Bu temel yapılara dikkat ederek kendi Ertesi Gün Buluşma Mesajlarını oluşturabilirsin.

Burada asla unutmaman gereken püf noktası kendinden emin bir şekilde sanki kız teklifini kabul etmiş gibi konuşmak… Bunu yaptığın zaman kız sanki daha önceden buluşmaya karar vermişsiniz gibi hissedecek.

(Eğer teklifini kabul ettiyse #5 Teklif Mesajı bölümünden devam et.)

(Kabul etmediyse #6 Sorun Yok Mesajı bölümünden devam et.)

Gelecek hafta veya sonraki haftalarda buluşma ayarlamaya çalışmak yerine işleri hızlandırmak her zaman için daha avantajlıdır. Aranızdaki etkileşim sıcakken buluşma ayarlamaya çalışırsan başarılı olma şansın artar.

#4 Zamanlayıcı Mesaj

(Buz kırıcı mesajı attıktan 1-4 gün sonra gönderilir.)

 

Bir kızın numarasını aldığında çoğu zaman bu aşamadan başlaman gerekecek. Çünkü kız attığın buz kırıcı mesaja herhangi bir yanıt vermeyecek, ya da ilgili bir yanıt vermeyecek.

Bu durumda Zamanlayıcı Mesaj atmak zorunda kalacaksın.

Zamanlayıcı Mesaj 4 bölümden oluşur:

 1. Kızın adı
 2. Kızla ilgili bir durum
 3. Senin hakkında yeni bir bilgi
 4. Zaman kontrolü ve buluşma teklifi

İlk mesaj kızın adını içermelidir. Çünkü; ilk mesajı “Kopyala-Yapıştır” yapmış gibi görünmek istemeyiz. Kızın ismini kullanmaz bilinçaltında kendini özel hissetmesini sağlayacak. Doğrudan ismiyle hitap ettiğimiz için psikolojik olarak kendini cevap vermek zorunda hissedecek.

Kızla ilgili bir durum içermelidir. Çünkü; kızın bizi bir yabancı olarak görmesini istemeyiz. Onunla ilgili bir durumu bildiğimizi gördüğünde sokakta tanıştığı bir yabancı olmaktan çıkarız. Dün tanışmış olsak bile bizi haftalardır tanıyor gibi hisseder.

Seninle ilgili bir bilgi içermelidir. Çünkü; yeni bir kızla tanıştığında senin hakkında çok az şey biliyor olacak. Mesajında günlük hayatından bir kesiti onunla paylaştığın zaman hızlı bir şekilde iyi bir ilk izlenim yaratmış olacaksın. Sosyal erkek olduğun imajını yansıtan bir bilgi verirsen daha etkili olacaktır. Sosyal kanıt kadınları her zaman etkiler.

Kızın planını sorarsın ve neden sorduğunu söylersin. Çünkü; bu şekilde kızın ne zaman müsait olduğunu öğrenirsin. Müsait olmadığı bir zaman için buluşma teklifi yaptığında teklifini kabul etmeyecektir. Bunun yanında neden buluşmak istediğini de söylersin. Ona bir sebep verirsin ki teklifini kabul etsin.

 

Zamanlayıcı Mesaj şu şekilde olabilir:

 

– Selam Arzu, Salı günkü sınavda sıfır çekmedin inşallah 🙂 Bizim de geçen hafta sınav haftasıydı, spora gidemedim o yüzden çok üzgünüm 🙁 Bu hafta için planın nedir… Bir yemek veya kahve için vaktin var değil mi?

 

Mesajda yer alan 4 bölüm:

 1. Kızın adı: “Selam Arzu”
 2. Kızla ilgili bir durum: “Salı günkü sınavda sıfır çekmedin inşallah :)”
 3. Senin hakkında yeni bir bilgi: “Bizim de geçen hafta sınav haftasıydı, spora gidemedim o yüzden çok üzgünüm :(“
 4. Zaman kontrolü ve buluşma teklifi: “Bu hafta için planın nedir… Bir yemek veya kahve için vaktin var değil mi?”

 

Zamanlayıcı Mesaj için başka bir örnek:

 

– Merhaba Gülçin! Umarım bale gösterin iyi geçmiştir. Havada kuğu gibi süzüldüğüne eminim. 🙂 Benim de İzmir seyahatim çok iyi geçti ama alkolü biraz fazla kaçırdım sanırım 🙁 Hani seninle konuştuğumuz Waffle’cı var ya, bu hafta müsait olduğun bir zamanda oraya gidelim.

 

Mesajda yer alan 4 bölüm:

 1. Kızın adı: “Merhaba Gülçin!”
 2. Kızla ilgili bir durum: “Umarım bale gösterin iyi geçmiştir. Havada kuğu gibi süzüldüğüne eminim. :)”
 3. Senin hakkında yeni bir bilgi: “Benim de İzmir seyahatim çok iyi geçti ama alkolü biraz fazla kaçırdım sanırım :(“
 4. Zaman kontrolü ve buluşma teklifi: “Hani seninle konuştuğumuz Waffle’cı var ya, bu hafta müsait olduğun bir zamanda oraya gidelim.”

(Eğer teklifini kabul ettiyse #5 Teklif Mesajı bölümünden devam et.)

(Kabul etmediyse #6 Sorun Yok Mesajı bölümünden devam et.)

İlk olarak kızın teklifini kabul ettiği durumda yapılacakları konuşalım.

#5 Teklif Mesajı

(Kız buluşmayı kabul ettikten sonra gönderilir.)

 

Kız buluşma teklifini kabul ettiği zaman genellikle kendi planını ve ne zaman müsait olduğunu söyler. Bu durumda atacağın mesaj şunları içermelidir:

 1. Kızın müsait olduğu zamana onay
 2. Ne zaman buluşacağımız
 3. Buluşma planı
 4. Nerede buluşacağımız

 

Teklif Mesajı şöyle bir mesaj olabilir:

 

Erkek: “Merhaba Gülçin! Umarım bale gösterin iyi geçmiştir. Havada kuğu gibi süzüldüğüne eminim. 🙂 Benim de İzmir seyahatim çok iyi geçti ama alkolü biraz fazla kaçırdım sanırım 🙁 Hani seninle konuştuğumuz Waffle’cı var ya, bu hafta müsait olduğun bir zamanda oraya gidelim.”

 

Kız: “Gösteri çok güzeldi… Herkes çok beğendi ve evet kuğu gibi süzüldüm 🙂 Yarın Waffle olabilir”

 

Erkek: “Anlaştık, yarın kaç gibi müsait olursun?”

 

Kız: “Dans çalışması bitince 7 gibi uygun benim için.”

 

Teklif Mesajı: “Harika. O zaman 7’de Waffle canavarı olmaya hazır ol 🙂 Bildiğim harika kokteyller yapan bir mekan var. Waffle yedikten sonra oraya geçeriz. Rıhtım’da buluşalım!”

 

Yukarıdaki konuşma örneğinde;

 1. Kıza ilk olarak Zamanlayıcı Mesaj yazdık.
 2. Kızdan müsaitlik durumuyla ilgili genel bilgi aldık.
 3. Kızın durumuyla ilgili daha fazla detay öğrendik.
 4. Hangi saatte müsait olduğunu söyledi.
 5. Buluşacağımız günün planını yaptık.

 

Teklif mesajında yer alan 4 bölüm:

 1. Kızın müsait olduğu zamana onay: “Harika”
 2. Ne zaman buluşacağımız: “O zaman 7’de Waffle canavarı olmaya hazır ol :)”
 3. Buluşma planı: “Bildiğim harika kokteyller yapan bir mekan var. Waffle yedikten sonra oraya geçeriz.”
 4. Nerede buluşacağımız: “Rıhtım’da buluşalım!”

#6 Sorun Yok Mesajı

(Kız buluşma teklifini reddettikten sonra gönderilir.)

 

Kıza Aynı Gün Buluşma Mesajı, Ertesi Gün Buluşma Mesajı, Zamanlayıcı Mesaj ya da Teklif Mesajı arasından birini yolladın fakat kız müsait olmadığı için buluşma teklifini reddetti.

Bu tür durumlara hazırlıklı olsan iyi olur çünkü kızlar genellikle ilk yaptığın buluşma teklifini kabul etmez. Seni biraz uğraştırırlar… Böyle bir durumda ne yapılacağını biliyor olmalısın. Reddedildiğin zaman sakin kalıp emin adımlarla hedefine doğru ilerlemeye devam etmek önemli.

Üzülmek, sinirlenmek, aşırı tepki vermek, muhtaç görünmek kızın senden soğumasına sebep olacaktır.

Buluşma teklifini reddetmesinin sebebi seni denemek bile olabilir. Belki de kız müsait ama reddedilince nasıl tepki vereceğini merak ediyor ve seni test ediyor.

Kız buluşma teklifi reddettiği zaman gönderebileceğin 3 çeşit mesaj var:

 1. Basit Sorun Yok Mesajı: Kızın seninle pek ilgilenmediği durumda gönderilir.
 2. Karşı Teklifli Sorun Yok Mesajı: Yeni bir teklifin işe yarayabileceğini düşündüğün durumda gönderilir.
 3. Düşünceli Sorun Yok Mesajı: Kızın kesinlikle senden hoşlandığını ve buluşmak istediğini hissettiğin durumlarda gönderilir. Kızın gerçekten meşgul olduğu ve vakti olmadığı için seninle buluşmadığını hissediyorsan bu tür bir mesaj atabilirsin.

Hadi, bu mesajların ne işe yaradığını öğrenelim!

 

Basit Sorun Yok Mesajı

 

Bu mesaj 2 bölümden oluşur:

 1. Kızın teklifimizi kabul etmemesinin bizi etkilemediğini gösteren bölüm.
 2. “İletişimi koparmayalım tekrar haberleşeceğiz” mesajını veren bölüm.

 

Erkek: “Selam Hande, bugün seninle sohbet etmek çok keyifliydi. Yarın birer kahve içmeye ne dersin? Hem falına da bakarım 🙂 [Berkecan]”

 

Kız: “Maalesef yarın müsait değilim. Belki başka zaman…”

 

Erkek: “Tabii ki sonra tekrar haberleşiriz”

 

Kızdan “Hayır” cevabını almanın bizi etkilemediğini gösteriyoruz. Tekrar haberleşeceğiz ve plan yapacağız mesajını veriyoruz.

 

Karşı Teklifli Sorun Yok Mesajı

 

Eğer kızın verdiği cevabın kesin bir “Hayır” olmadığını, teklif ettiğin zaman için müsait olmadığını fakat başka bir zaman için ikna edilebilir bir durumda olduğunu düşünüyorsan Karşı Teklifli Sorun Yok Mesajı gönderebilirsin.

Bu mesaj 3 bölümden oluşur:

 1. Kızın teklifimizi kabul etmemesinin bizi etkilemediğini göster
 2. Esprili şekilde kıza takılmak
 3. Başka bir gün için kızın planını öğrenmek

 

Erkek: “Selam Hande, bugün seninle sohbet etmek çok keyifliydi. Yarın birer kahve içmeye ne dersin? Hem falına da bakarım 🙂 [Berkecan]”

 

Kız: “Selam haha sen fal da mı bakıyorsun… Haftaiçi olmaz çünkü mesaiye kaldığım için işten çok geç çıkıyorum.”

 

Erkek: “Yemin ederim çok çalışkan bir kızsın, boş zamanlarımda sekreterim olur musun Yemek + Aylık Akbil bile var 🙂 Bu haftasonuna ne dersin?

 

Düşünceli Sorun Yok Mesajı

 

Eğer buluşma teklifine olumsuz yanıt verirse fakat kibar bir şekilde uzun uzun açıklama yaparsa seni reddettiği için üzerinde baskı hissediyor demektir. Bu durumda baskıyı kızın üzerinden al ve Düşünceli Sorun Yok Mesajı ile onu rahatlat.

Bu mesaj 3 bölümden oluşur:

 1. Kızın teklifimizi kabul etmemesinin bizi etkilemediğini gösteren bölüm.
 2. Esprili bir dille kıza takıldığımız bölüm
 3. “Tekrar haberleşeceğiz” mesajını verdiğimiz bölüm

 

Erkek: “Selam Arzu, Salı günkü sınavda sıfır çekmedin inşallah 🙂 Bizim de geçen hafta sınav haftasıydı, spora gidemedim o yüzden çok üzgünüm 🙁 Bu hafta için planın nedir… Bir yemek veya kahve için vaktin var değil mi?”

 

Kız: “Selam Berkecan. Sınavım berbat geçti ya pek çalışamamıştım zaten dersleri de kaçırmıştım o yüzden batırdım 🙂 Ama telafi sınavı olacak orada halledicem inşallah. Umarım senin sınavların iyi geçmiştir. Bu hafta telafi sınavına çalışmam lazım :(“

 

Erkek: “Telafi sınavında başarılı olacağına eminim. O zaman sen sınavını hallet sonra tekrar haberleşiriz :)”

 

“Sorun Yok Mesajını” gönderdikten sonraki birkaç gün kızla iletişime geçme. Bir süre geçtikten sonra “Zamanlayıcı 2 Mesajını” gönderirsin.

#7 Zamanlayıcı 2 Mesajı

(Endişe Yok Mesajından 4-7 gün sonra gönderilir.)

 

Kıza ne zaman müsait olduğunu sordun fakat şu an için müsait olmadığını söyledi. Sen de bunun problem olmadığını söyledin.

Peki, bundan sonra ne yapılmalı?

 • Kıza her gün mesaj atıp gününün nasıl geçtiğini mi sormalısın?
 • Senden daha fazla etkilenmesini sağlayacak flörtöz mesajlar mı göndermelisin?
 • İlgi çekici fotoğraf ve videolarla kızın ilgisini mi çekmelisin?

Bunların hiçbirini yapmamalısın… Bir süre sessiz kalmak ve mesaj atmamak çok daha etkili olacaktır.

4-7 gün kadar sessiz kaldıktan sonra “Zamanlayıcı 2” mesajını gönderebilirsin.

Aslına bakarsan bu mesaj tıpkı “Zamanlayıcı 1” mesajına benziyor. Aradaki tek fark bu mesajı, kızın buluşma teklifimizi reddettikten 4-7 kadar sonra tekrar buluşma teklif etmemiz…

 

Örnek Zamanlayıcı 2 Mesajı:

 

– Selam Arzu, umarım bu hafta senin için harika geçmiştir. Sevdiğin dizinin son bölümünü izlemediysen her an sana Spoiler verebilirim dikkatli ol 🙂 O kadar çok övdün ki geceleri uykumdan kısıp 2 günde tüm sezonları bitirdim haha Bu hafta veya önümüzdeki hafta için bana ayırabileceğin yarım saatin var mı?

 

Bu mesajına olumlu yanıt verirse, #5 Teklif Mesajı bölümündeki gibi bir mesaj gönderirsin.

Sonrasında kızla buluşup flört ederek aranızdaki iletişimi ilerletirsin.

Peki ya ikinci buluşma teklifini de reddederse… O zaman ne yapacaksın? 

#6 Sorun Yok Mesajı bölümündeki gibi bir mesaj yazarak bunun sorun olmadığını söylersin.

Bir süre için beklersin… 4-7 gün kadar sonra da Zamanlayıcı 3 Mesajını atarsın.

#8 Zamanlayıcı 3 Mesajı

(2. Endişe Yok Mesajından 4-7 gün sonra gönderilir.)

 

Kız iki buluşma teklifimizi de reddettikten sonra Zamanlayıcı 2 Mesajındaki sürecin aynısını takip edeceğiz.

Kızla daha fazla mesajlaşarak onu etkilemeye çalışma ve roman gibi uzun mesajlar yazma hatasına düşme.

Eğer kıza yeterli rahatlığı verdiğini düşünüyorsan bu aşamada onu telefonla arayabilirsin. Bu en doğrusu olacaktır. Fakat telefonunu açmazsa ya da kızı aramak istemiyorsan Zamanlayıcı 3 Mesajını atabilirsin.

 

Örnek Zamanlayıcı 2 Mesajı:

 

– “Merhaba Deniz nasılsın? Bu hafta Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi çıkacak. Aksiyon filmlerini sevdiğini bildiğim için belki beraber gidebiliriz diye düşündüm… Patlamış mısır seviyorsundur inşallah ben ne zaman sinemaya gitsem büyük boy mısırı tek başıma bitiririm 🙂 Biliyorum bu sıralar çok meşgulsün ama 2 saatlik boş vaktin olduğu bir zamanı bana haber ver. Malum aksiyon film seven bir kız bulmak bu devirde zor haha”

 

Zamanlayıcı 3 Mesajı 4 bölümden oluşur:

 1. Selamlama: “Merhaba Deniz nasılsın?”
 2. Kızla İlgili Bir Durum: “Bu hafta Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi çıkacak. Aksiyon filmlerini sevdiğini bildiğim için belki beraber gidebiliriz diye düşündüm”
 3. Kendinle İlgili Bilgi: “Patlamış mısır seviyorsundur inşallah ben ne zaman sinemaya gitsem büyük boy mısırı tek başıma bitiririm :)”
 4. Buluşma Teklifi: “Biliyorum bu sıralar çok meşgulsün ama 2 saatlik boş vaktin olduğu bir zamanı bana haber ver. Malum aksiyon film seven bir kız bulmak bu devirde zor haha”

 

Eğer bu mesajına olumlu yanıt alırsan #5 Teklif Mesajı bölümündeki gibi bir mesajla devam edersin.

“Hayır” cevabını alırsan 5-45 dk kadar sonra kızı arayıp seninle ilgilenip ilgilenmediğini test edersin. Eğer açarsa telefon üzerinden bir süre flört ederek kızın enerjisini yükseltirsin.

Sonra biraz ısrarcı olarak omu ikna etmeye çalışırsın. Eğer ikna olmazsa telefonu kapatıp 1-2 hafta kadar beklersin. Mesaj atarak ya da arayarak kızı tekrar yoklarsın.

Bu süreç böyledir… Kızdan geri dönüş alıyorsan, sürekli “Hayır” cevabını alsan bile mücadele etmeye devam edersin. Centilmen bir şekilde ısrarcı olduğunda kız bir kabul etmez, iki kabul etmez, üç kabul etmez, dördüncü de bir bakmışsın “Tamam” demiş.

Flört süreci sabır gerektirir. Eğer yeterince sabırlı olur, adım adım amacına doğru yürümeye devam edersen eninde sonunda başarıya ulaşırsın.

Kıza atılacak ilk mesaj konusunda çok önemli bilgileri bu yazıda seninle paylaştım. Sanıyorum ki bu bilgiler senin için çok öğretici oldu… Umarım öğrettiğim bilgileri flört ederken kullanıp ne kadar etkili olduklarını kendin tecrübe edersin.

Eğer bu bilgilerden çok daha fazlasını öğrenmek istersen sana Alfa Mesaj Programı” e-kursunu tavsiye ederim.

Kıza ilk mesaj konusunda süper etkili bir kaynak olan bu özel üyelik alanında aşk hayatını değiştirecek bilgiler var.

Buradan Alfa Mesaj Programı e-kursunu inceleyebilirsin.

 

 

İlişkiler Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner