Bu Kız Tavlama Taktikleri Sonuç Veriyor!

Kız tavlama taktiklerinin pek çoğu dünyanın neresine gidersen git aynıdır.

 • Özgüven
 • Sosyal statü
 • Esprili olmak
 • Kızla şakalaşmak
 • İtme-çekme yapmak
 • Çerçeve kontrolü
 • Shit testleri geçmek
 • Seksüel gerilim yaratmak

Gibi pek çok taktik evrenseldir. Çünkü hangi milletten olursa olsun kadın psikolojisi temelde aynıdır.

Kadınların ne tür erkeklerden hoşlandığı da zaten aşağı yukarı benzerdir. Sadece ne gibi farklılıklar olabilir?

Kızlar her gün çevresinde gördüklerine benzemeyen erkekleri haliyle çekici bulabilir. Farklı olan kıza çekici gelebilir. Bu durum, insan psikolojisinin bir gerçeği.

Fiziksel görünüşteki farklılık bir erkeğe avantaj sağlayabilir: Finlandiya, İsveç gibi sarışın ırkların esmerleri daha çekici bulması gibi… Asyalıların çekik gözlü olmayan erkekleri daha çekici bulması gibi…

Tıpkı bunlara benzer bir durum Türkiye’de de yaşanmıyor değil. En basitinden, siyahi erkekler pek çok Türk kadınına çekici geliyor. Veya ortamda yurtdışından gelmiş İngilizce konuşan bir çocuk varsa kadınların ilgisi hemen ona kayıyor.

Aynı şekilde biz yurtdışına çıktığımızda yine farklı olduğumuz için otomatik olarak ortamdaki kadınların ilgisini çekiyoruz. Bu tür durumlar oldukça normal…

Fakat etkilenme konusu fiziksel farklılıklardan çok daha fazlasını gerektiriyor. İşin psikolojik arka planına bakmak şart.

İnsan psikolojisine baktığımızda, kadınların etkilendiği pek çok kriter yazının başında da söylediğim gibi aynı.

Bunun şu ülkeden bu milletten olmakla bir ilgisi yok.

Kadın her yerde aynı kadın!

 

Yurt Dışında Kız Tavlamak Neden Daha Kolay?

 

Eğer daha önce yurt dışına çıktıysan bu noktada muhtemelen şu soruyu soracaksın: “Madem kadın psikolojisi temelde aynı o zaman neden yabancı bir ülkedeki kızları tavlamak daha kolay?” Evet, bu benim de fark ettiğim bir durum.

Ne zaman yurt dışına çıksam kız tavlama işleri Avrupa veya Slav ülkelerinde ne kadar kolay diye iç geçirmiyor değilim. Türkiye’de gittiğim tatillerde bazen skor yapamadan eve dönsem de yurt dışına ne zaman gidersem gideyim 2-3 gün içinde mutlaka bir kız düşürüyorum.

Hatta birden fazla… Ben bu konuya ciddi ciddi kafa yordum ve yaşadığım tecrübelerim de işin içine katarak şu durumun farkına vardım:

Evet, yurtdışındaki kızlar Türk kızlarına göre;

 • Daha sosyal karakterli,
 • Erkeklerle sohbet etmeye daha açık,
 • Sokakta kendisiyle tanışmaya gelen bir erkeğe karşı daha nazik,
 • Eğlenmeyi daha iyi biliyor,
 • Seks konusunda çekinceleri daha az,
 • Etkilendiği erkekle yatmak istediğini belli ediyor.

Tüm bunların yurt dışında işleri biraz daha kolaylaştırdığı göz ardı edilemez bir gerçek. Ama işleri kolaylaştıran asıl nokta ne biliyor musun? Yurt dışına çıktığımızda biz, Türkiye’de olduğumuz kişi olmuyoruz.

Türkiye’deki kızlarla konuşan Berkecan ile yurt dışında kızlarla konuşan Berkecan arasında dağlar kadar fark oluyor. Ben bu deneyimi her zaman yaşıyorum. Ne zaman yurt dışına çıkarsam çıkayım çok acayip bir adama dönüşüyorum.

( Türkiye’de de çekiciyim ama yurt dışında öff çok fena 🙂 )

Bunu nasıl anlıyorum? 10 kadınla tanışmaya gittiğimde aldığım sonuçları Türkiye’dekiyle kıyaslayarak…

(Tanışma sırasında aldığım tepkiler, reddedilme sayısı, numara almak, buluşmak, öpüşmek, seks gibi…)

Türkiye’de 10 kadından 2-3 tanesi numarasını veriyorsa bu oran yurtdışında 6-7 seviyesinde.

Reddedenler de çoğu zaman dil probleminden, çok acelesi olduğundan veya sevgilisi olduğundan dolayı reddediyor.

Türkiye’de ise reddedilmelerde kızın “Üff, pöff” gibi aptal tepkilerine maruz kalabiliyoruz. (Bunun tek suçu çoğu zaman kızın Türk olması değil, yaydığımız çekicilik enerjisinin zayıf olması.)

Kıyaslamayı daha da ileri götürürsek;

Yurt dışında numarasını aldığım bir kızla aynı gün buluşma, öpüşme ve sevişme ihtimalim de Türkiye’ye göre oldukça yüksek oluyor. Eskiden bu başarının sırrının yurt dışındaki kızların sekse daha açık olmasından dolayı olduğunu düşünürdüm.

Zamanla edindiğim tecrübeler sonucunda anladım ki, asıl sebep bu değil. Uçağa bindiğim andan itibaren Türkiye’dekinden inanılmaz derecede farklı bir adama dönüşüyorum. İçsel oyunum, alfa erkek karakter özelliklerim ve yaydığım çekicilik enerjisi resmen tavan yapıyor.

Yaşadığım bu duygu durumunu anlatmak zor ama kısaca şöyle ifade edebilirim:

Kimsenin seni tanımadığı, hiçbir sosyal bariyerin seni sınırlamadığı, çılgınca eğleneceğini bildiğin bir ülkeye doğru yola çıkıyorsun ya… Daha uçağa bindiğin andan itibaren içini bir heyecan kaplıyor.

Şimdiye kadar yurt dışına ne zaman gitsem kız düşürmeyi başardığım için aniden acayip bir özgüven duygusu vücudumu sarıyor. Kız tavlamayı falan da geçtim…

Deli gibi eğleneceğimi bilmek bile enerji patlaması yaşamam için yeterli bir sebep. (Yurt dışında hem eğlenme hem de kız tavlama açısından o kadar çılgın anılarım oldu ki…

Belki de bu referanslardan dolayı kızlara acayip derecede özgüvenli ve çekici geliyorum.) Bana özgüven patlaması yaşatan asıl durum ne biliyor musun?

Gittiğim günden itibaren sokak, kafe, bar, kulüp gibi çeşitli ortamlara girerek hızlı bir şekilde sosyal çevre kurabileceğimi, çok eğleneceğimi ve kolayca eve kız atabileceğimi bilmek.

Biliyorum sokaktan olmazsa kafeden olacak. Kafeden olmazsa bardan olacak. Hiçbiri olmazsa internetten mutlaka olacak. Olacak ya eminim yani… Kafamda en ufak bir şüphe yok bu konuda.

Bu durum enerjime o kadar yansıyor ki;

Biliyorum, mutlaka kız düşüreceğim. Yaşadığım bu rahatlık özgüvenimi zirveye çıkaran temel faktör. Tamamen anı yaşamaya ve eğlenmeye odaklanan, girdiği her ortamda yaydığı enerjiyle dikkat çeken gerçek bir alfa erkeği oluyorsun.

İşte, bu enerji kadınları mıknatıs gibi kendine çekiyor. Yıllar boyunca kadın-erkek ilişkileri konusunda elde ettiğim deneyimlerden çıkardığım en önemli ders, etkilenme dediğimiz olayın aslında bir enerji uyumu olduğu.

Enerjisi güçlü olan kişiye kadınlar her zaman için uyum sağlar. Bu kişi sen olduğunda kadınlar istemsizce senin enerjine kapılıyor.

Bu nedenle yurt dışındaki tanışma girişimlerimde;

bazen 5 kızın 5’inin numarasını aldığım, tanıştıktan hemen 1-2 saat sonrasına buluşma ayarladığım ve aynı gün öpüşüp seviştiğim çok oluyor.

Kadınları etkileme performansı zirveye çıkıyor. İçsel oyun öyle bir zirve yapıyor ki, ağzından çıkan aptalca cümleler bile kızı azdırmaya yetiyor.

Kızın gözlerine öyle derin bakıyorsun ki, kız alev alev yanmaya başlıyor. Ses tonun o kadar baskın oluyor ki “Hadi bana gidelim!” dediğinde asla karşı koyamıyor.

İlk anda kabul etmese (naz yapsa) bile baskın bir şekilde kızı yönlendirerek eve götürmeyi başarıyorsun. Kendinden 10-15 santim uzun kızlarla konuşurken bile baskınlığından dolayı kız önünde eğilip bükülüyor.

Çok acayip bir duygu gerçekten… Belki de şimdiye kadar yurt dışında elde ettiğim deneyimler bana bu şekilde hissettiriyor. Ama bunun kadınlarla olan başarımı zirveye taşıdığı ortada.

Eğer sen de yurt dışına çıkarsan yaşadığın deneyimleri bu yazının altında paylaşmayı unutma. Yurt dışında kız tavlamanın neden daha kolay olduğuyla ilgili düşüncelerini ve bu konudaki kişisel deneyimlerini dinlemeyi çok isterim.

Çünkü hepimizin birbirimizden öğrenecek bir şeyleri mutlaka vardır. Tecrübelerini paylaşman, sitemizi her gün ziyaret eden binlerce kişi için de gerçekten harika olur!

(Ben istiyorum ki bu site, yazıların altında insanların birbiriyle deneyimlerini paylaştığı interaktif bir platform olsun.) Şimdi gelelim asıl konumuza…

Türkiye’de sonuç veren kız tavlama taktikleri nelerdir?

Şimdi anlatacağım kız tavlama taktikleri hem Türkiye hem de yurt dışı ülkelerinde sonuç veriyor.

Kadın psikolojisini temel alarak oluşturulmuş hazırlanan bu taktiklerle kız tavlama konusunda seviye atlamış olacaksın.

Bu taktikleri eline geçen her fırsatta deneyimlemeni ve elde ettiğin tecrübeleri yine bu yazının altında yorum olarak paylaşmanı istiyorum.

 

Flört Ederken Uygulayabileceğin Kız Tavlama Taktikleri

 

#1 İçsel Oyunun Güçlü Olsun

 

içsel oyunu güçlendir

 

İçsel oyun nedir? İçsel oyun kısaca karakterindir.

 • Kendine olan güvenin,
 • Kendine ne kadar değer verdiğin,
 • Başkalarının düşüncelerini ne kadar önemsediğin,
 • Sosyal zekan,
 • Tecrübelerin,
 • Kendini nasıl hissettiğin,
 • Dünyayı ve kadınları nasıl algıladığın,
 • Negatif sözlere karşı ne kadar dayanıklı olduğun,
 • Stresli durumlarla ne kadar mücadele edebildiğindir.

İçsel oyunu zayıf bir erkek nasıldır?

 • Kendini genellikle düşük enerjili hisseder. (Modu hep düşüktür.)
 • Hayat enerjisi zayıf olduğu için negatif bir enerji yayar. (Negatif enerji çekiciliğin en büyük düşmanıdır.)
 • Kendini çekici bulmaz. (Kendini çekici bulmayan birini kadınlar asla çekici bulmaz.)
 • Kızlarla tanışmaktan aşırı korkar. (Çünkü kızlara kafasında aşırı anlam yükler.)
 • Beden dili, ses tonu, mimikleri etkileyici değildir. (İçsel dünyamızda hissettiğimiz duygular iletişim becerilerimizi doğrudan etkiler.)
 • Attığı her adımda başkalarının düşüncelerini önemser. (Örneğin; tanışmaya giderken çevredekiler görecek korkusu…)
 • Hayatta bir amacı olmadığı için hep bir boşluk içinde hisseder. (Ya da tek amacı seks yapacak kadınlar bulmaktır. Ama 31’e mahkum bir durumdadır.)
 • Kendini sürekli olarak yalnız hisseder. (Sosyal becerileri zayıf olduğu için ortam içinde silik bir tip olur.)
 • Bir arkadaş grubu içinde sözü geçen değil, başkalarının sözüne boyun eğen kişi olur. (Baskın erkek karakter özellikleri yoktur.)
 • Kızların dert anlattığı pipili bir kız arkadaş gibidir. (Kadınlar onu sadece arkadaş olarak görür. Hoş geldin Friendzone)

İçsel oyun hayatımızda o kadar önemlidir ki… İnsanların (kadın-erkek fark etmeksizin) iletişim sırasında bize nasıl davranacağını belirleyen temel faktördür.

Buna X Faktör (şeytan tüyü) adını da veriyoruz. Hani bir adama baktığında ondan yayılan pozitif enerjiyi hissedersin ya… Adamda adeta şeytan tüyü vardır. O kadar pozitif ve karizmatiktir ki çevresindeki insanlar, tıpkı ışığa doğru uçan kelebekler gibi onun ışığına kapılır.

Adamın içsel dünyası o kadar güçlüdür ki, çevresine yaydığı tek şey pozitif enerjidir. Bir ortama girdiğinde enerjisi başkaları tarafından mutlaka fark edilir.

“Ama ben böyle bir insan değilim!” dediğini duyar gibiyim! Bu söylediklerimin sana oldukça uzak şeyler olduğunu düşünüyorsan bil ki yanılıyorsun. İçsel oyun yapacağın çalışmalarla ve zamanla elde ettiğin deneyimlerle güçlendirilebilir.

Belli bir süreçten sonra sen de “Bu adamda şeytan tüyü var!” denilen kişi olabilirsin. İçsel oyun aslına bakarsan basit bir kız tavlama taktiği değildir. Hayatta karşına çıkan her türlü kızda ve her türlü ortamda insanların sana olan davranışlarını değiştirecek bir sihirdir.

“Kıza ilginç hikayeler anlat, düşüncelerini tahmin et, neg at, testlerini hazır cevaplarla savuştur.” gibi taktiklerle kıyaslanamayacak seviyededir. Bu nedenle içsel oyun maddesini mümkün olduğunca uzun tutmaya çalışıyorum.

İçsel oyun nasıl geliştirilir?

İçsel oyun; evde bilgisayar oyunu oynayarak, kızlardan kaçarak, arkadaşlık kurmaktan çekinerek, sosyalleşmekten korkarak, her gün yaptığın şeyleri yapmaya devam ederek geliştirilmez. Eğer bu şekilde gelişseydi şu anda zaten bu yazıyı okumak yerine bir manitayla el ele sinemaya gidiyor veya daha da iyisi yatak gıcırdatıyor olurdun.

Bu da şu anlama geliyor: İçsel oyununu geliştirmek için bugünden itibaren çaba göstermeye başlamalısın. Şimdi sana içsel oyununu geliştirecek önemli bir görev listesi vereceğim. Bu listedeki görevleri bizzat kendi hayatımda uyguladığımı ve bunu yapmanın bugünlere gelmemde çok önemli bir yeri olduğunu bilmeni isterim. Bu listeyi yavaş yavaş, elinden geldiğince uygulayarak içsel dünyanı değiştirmek senin elinde!

 

İçsel Oyunu Güçlendirmek İçin Görev Listesi

 

 • Kendine bir şık giyim tarzı belirle: Spor tarz, klasik tarz, dansçı tarzı, dj tarzı, serseri tarzı, beyefendi tarzı… Hangi tarz olursa olsun, sadece şık kıyafetlerden oluşan bir tarzın olsun. Sahip olduğun kıyafet tarzının karakterinle uyumlu olmasına önem ver. İnsanlar seni ilk gördüğü anda nasıl bir karaktere sahip olduğun hakkında fikir sahibi olsun.
 • Tarzına uygun bir saç, sakal kesimi yaptır: İçsel oyun her ne kadar psikolojik bir durum olsa da, aynaya baktığımızda kendimizi nasıl gördüğümüz de oldukça önemli. Havalı bir saç modeli, şık kıyafetler, bakımlı bir yüz kendimizi daha çekici görmemizi sağlar. Bu durum yaydığımız enerjiyi pozitif olarak etkiler.
 • Ortamlara girmekten kaçma: İçsel olarak kendini kötü hisseden erkeklerin çoğunda asosyal olma durumuyla karşılaşıyoruz. Asosyal bir insanın kendini iyi hissetmesi ve çevresine pozitif enerji yayabilmesi mümkün olabilir mi? Bu nedenle bir yere davet edildiğinde, bir arkadaş ortamıyla kafeye gideceğinizde veya bunun gibi herhangi bir aktivite durumunda asla eve gidip bilgisayar oynamayı tercih etme. Biliyorum ortam içinde silik karakter olmak canını sıktığı için kaçıyorsun. Ama kaçarak kendini geliştirmen mümkün değil. Ne pahasına olursa olsun ortamlara gir, insanlarla sohbet etmeye başla.
 • Kendine yeni uğraşlar bul: Arkadaş grubunun olduğu bir ortama girdiğinde veya kızla sohbet ederken aklına konuşacak konu gelmiyorsa bunun önemli bir sebebi var. Hayatında insanlara anlatabileceğin pek de bir şey yok. Bu durumu çözmek aslında o kadar basit ki… İnternetten yeni hobiler edinme konusunda pek çok bilgi mevcut. Gitar çalmak, klarnet üflemek, resim yapmak, dj eğitimi almak, hafta sonu gezilerine çıkmak, buz pateni yapmak, paten sürmek, bisiklete binmek, basketbol oynamak, yemek kursu almak, yabancı dil öğrenmek gibi yüzlerce şey sayabilirim. Kendi sevdiğin hobilerin neler olduğuna karar vererek bir an önce hayatına renk katmaya başla. Paran varsa ilgini çeken hobileri öğrenmek için kurslara katıl. Böylece yeni insanlarla da tanışma imkanın olur. Yeterince paran yoksa belediyenin uygun fiyatlı veya ücretsiz kurslarına katılabilirsin. Eğer bunlar için de imkan yoksa internet veya Youtube üzerinden kendini eğit. Önemli olan bir yerden hayatına renk katmaya başlamak.
 • Her zaman gülümsemeye çalış: İnsanlarla iletişime girdiğinde yüzündeki gülümsemeyi asla eksik etme. Pozitif bir ruh haline sahip olmanın en kolay yolu yalandan da olsa gülümsemektir. Yüzün güldükçe içsel dünyan da buna uyum sağlar. Modun düşük olduğunda yüzüne sahte bir gülümseme kondur ve içinden kendini ne kadar iyi hissettiğine dair cümleler kur. Göreceksin ki, modun yükselmeye başlayacak. Gülümsemek o kadar sihirlidir ki her zaman için karşılık bulur. Ne kadar çok gülümsersen insanlar da sana o kadar fazla gülümser. Gülümseyen bir erkek kendini iyi hissetmeye meyilli olur.
 • Kendini sev ve saygı göster: İçsel oyunu geliştiren en önemli şey kendine duyduğun sevgi ve saygıdır. Bir ortam içindeyken, bir kızla konuşurken kısacası hayatın her anında en önemli şeyin sen olduğunu unutma. Seni bu dünyadan gittikten sonra geride kalan dünyanın bir önemi kalacak mı? HAYIR! Hayatı anlamlı kılan senin aldığın nefes ve sağlıklı olman. Senin için bu dünyadaki en önemli şey KENDİN!
 • Başkalarının düşüncelerini umursama: Hani bazen “Acaba karşımdaki yanlış anlar mı?” diye aklına gelen bazı şeyleri söylemediğin oluyor mu? Ya da “Çevremdeki insanlar hakkımda ne düşünür?” diye bazı şeyleri yapmadığın? Bundan sonra aklına her ne gelirse gelsin o anda onu karşındakine söyleyeceksin. Mesela birisi karşında aptalca konuşarak canını sıkıyorsa ona aptalca konuştuğunu zekanı kullanarak kibar bir şekilde söyleyeceksin. Ya da bir kızla tanışmak istiyorsun ama arkadaşlarının senin reddedildiğini görmesinden korkuyorsun. Hemen o anda kimseyi umursamadan gidip o kızla tanışacaksın. Bunu hayatında seni geliştiren önemli bir oyun gibi göreceksin. Canın o anda ne yapmak istiyorsa, zihnine gelen negatif düşünceleri birkaç saniyeliğine siktir edecek ve yapman gerekeni yapacaksın.
 • Sosyal baskının üzerine git: Çok kalabalık bir caddede yürümekten çekindiğin oluyor mu? Ya da otobüste herkesi görebileceğin bir noktaya oturmaktan kaçtığın? İşte bu tür durumlarda seni rahatsız eden o eylemi yerine getireceksin. İçindeki o huzursuzluğun üzerine giderek onunla baş etmeyi öğreneceksin. Kalabalıktan çekiniyorsan mümkün olduğunca kalabalıkta gezeceksin. Üniversitenin yemekhanede masadakilere selam vermekten çekiniyorsan “Afiyet olsun!” demeden masaya oturmayacaksın. Veya kafe çok kalabalık diye bir kızla tanışmaktan çekiniyorsan ne pahasına olursa olsun kıza selam vereceksin. “Nasılsın?” de ya… Yapamıyor musun? Hiç olmazsa adres sor. Ama ne pahasına olursa olsun ağzından birkaç cümle dökülsün.
 • Kendinle dalga geçmeye başla: Bir arkadaşınla konuşurken birisi seni alaya almaya çalışıyorsa ona asla bu şansı tanıma. Sözünü kesip kendi kendinle dalga geçmeye başla. Ona seni eleştirme, seninle dalga geçme fırsatını verme. Söyleyeceklerini kendin söyle ki aslında kendisiyle ne kadar barışık ve özgüvenli bir erkek olduğun belli olsun. Kendiyle dalga geçebilen insanlarla kimse dalga geçemez. Çünkü buna fırsat bulamazlar.
 • Tek başına yurt dışına çık: Bu söylediğim sana imkansız mı geliyor? Daha önce hiç yurt dışına gitmediysen bu çok normal. Ama biraz gözünü karartıp, biriktirdiğin parayla ucuz bir uçak bileti yakalarsan inan bana senin için harika bir deneyim olur. Ucuz bir hostelde kalmak, oda kiralamak gibi uygun konaklama seçeneklerini tercih edebilirsin. Hem Türkiye’de yapacağın tatilden daha uyguna tatil yaparsın hem de hayatında herhangi maddi karşılığı olmayan efsane bir deneyim elde edersin. Yabancı kızlarla flörtleşmek de seni ekstra geliştirecek. Benim hayatımdaki en büyük dönüm noktası tek başına yurt dışına gittiğim zamandı. Ayrıca döndüğünde kızlara anlatacak pek çok eğlenceli anın olacak. Ve girdiğin her ortamda yurt dışı maceralarınla hava atabileceksin.
 • Mastürbasyonu azalt: Kendini tatmin etmek için harcadığın zaman ve enerji o kadar büyük bir kayıp ki… Hani boşalma sonrasında hissettiğin o yapay rahatlama duygusu bir süre sonra pişmanlık duygusuna dönüşüyor ya. Zaten o gün kendini tamamen bitkin hissediyorsun. Hiç bir şey yapasın, hiç kimseyle görüşesin gelmiyor. Kendini tamamen eve kapatmak istiyorsun. İçsel oyunu güçlendirmek istiyorsan bu durumu mümkün olduğunca azalt. Hemen Nofap yapmaya başla demiyorum. İlk etapta o kadar abartmana gerek yok. Demek istediğim sadece sayısını azaltman. Her gün yapıyorsan önce haftada 4’e indir. Ardından haftada 3, haftada 2, haftada 1 gibi… Düzenli seks yaptığın bir kız arkadaşın olduğunda ise mastürbasyonu tamamen hayatından çıkar. Sosyal hayatını bok eden bir durum. Kendini iyi hissetmenin, pozitif enerji yaymanın önünde büyük bir engel. Birkaç gün mastürbasyon yapmadığında kendini daha iyi hissettiğini ve kadınların sana daha pozitif tepkiler verdiğini hissedeceksin.

Tüm bu maddeleri yavaş yavaş hayatında uygulamaya devam ettiğinde bir süre sonra aynada farklı bir SEN görmeye başlayacaksın.

Kendini çok daha iyi hisseden, kendini seven, daha özgüvenli, daha çekici, insanlarla tanışmaya daha hevesli bir SEN!

Hayatımızda köklü bir değişim sağlayacak içsel oyun konusunu anlattığımıza göre yazımıza, kızlarla flört ederken uygulayabileceğimiz taktiklerle devam edebiliriz.

Önce içsel oyun konusunu anlattım çünkü birazdan anlatacağım taktikleri uygulayan bir erkeğin içsel oyunu zayıfsa taktikler pek de bir işe yaramayacaktır.

İçsel oyun binanın temeli olduğu için taktiklerle üzerine kurduğun bina yıkılacaktır. Ama güçlü bir içsel oyunun varsa çok basit tavlama taktikleri bile kızlar üzerinde etkili sonuçlar verecektir.

Şimdi bu taktiklerin neler olduğunu öğrenelim!

 

#2 Tanışma Anında Etkili Bir İlk İzlenim Bırak

 

iyi ilk izlenim

 

Sakarya Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Işık diyor ki;

Bir insanda ilk izlenim oluşturmak için 30 saniye yeterli. İlk izlenimin oluşmasında beden dilinin etkisi %93, ağzımızdan dökülen sözcüklerin etkisi ise %7’dir.

Buradan asıl önemli olanın içsel psikolojimiz ve duygularımızın yansıması olan beden dilimiz olduğu çıkarımına varabiliriz.

İlk izlenim insan ilişkilerinde olduğu gibi, kız tavlama sürecinde de o kadar önemli ki…

Yeni bir kadınla tanıştığımızda ilk 30 saniye içinde bizimle hakkımızda fikir sahibi olur. Aslına bakarsan bu, bilinçaltının sahip olduğu bir zamandan tasarruf mekanizmadır.

Gün içinde o kadar çok insanla iletişim kuruyoruz ki herkesi tanımak için saatler ayırmaya imkan yok.

Dolayısıyla bilinçaltımızdaki mekanizma ilk 30 saniyede yeni tanıştığımız kişiyle ilgili bir çıkarımda bulunuyor.

30 saniyede oluşan bu ilk izlenim çok güçlü olduğundan, kızın üzerinde bıraktığımız negatif izlenimi silmek için çok çaba gerekiyor.

Aynı şekilde ilk 30 saniyede bıraktığımız pozitif bir ilk izlenim flört sürecinde bize büyük avantaj sağlıyor.

Kızla tanışırken nasıl iyi bir ilk izlenim bırakırız?

Alfa karakter özelliklerini yansıtarak kızın üzerinde çok etkili bir ilk izlenim bırakabiliriz.

Kızla tanışmaya giderken pozitif bir ruh halinde olmak, özgüvenli bir duruşla yürümek ve baskın bir ses tonuyla açılış cümlemizi söylemek etkili olacaktır.

Yüzümüze de sempatik bir gülümseme kondurduğumuz zaman bu iş tamamdır.

Tabii ki tanışma süreci erkekler için bu kadar kolay işlemiyor. Kızın yanına giderken içimizi kaplayan korkuyla baş etmemiz gerekiyor.

Bu korkunun ismi REDDEDİLME KORKUSU…

“Kız beni reddederse utanç duruma düşeceğim!”  “Çevredeki insanlar bunu görürse rezil olacağım!” Gibi düşünceler bir anda zihnimizi kaplıyor.

Yaşadığımız bu korku bazen ayaklarımızın geri geri gitmesine sebep oluyor. İyi bir ilk izlenim yaratabilmek istiyorsak öncelikle bu korkuyla nasıl baş edebileceğimizi öğrenmeliyiz.

Korkumuzu yendikten sonra 3 farklı yaklaşım türünden birini seçerek (direkt, dolaylı ve durumsal) açılış cümlemizi söyleyebiliriz.

Örnek Açılış Cümlesi: “Affedersin seni az önce fark ettim. Gerçekten çok hoş görünüyorsun. Gelip söylemek istedim.”

Tanışma korkusu ve tanışma cümleleri konusunu BURADAN detaylı olarak öğrenebilirsin.

 

#3 Kıza Sataşarak Ortalığı Kızıştır

 

kıza sataşmak

 

Çapkın erkeklerin flört sürecinde uyguladığı olmazsa olmaz taktiklerden biri kıza sataşmaktır. Kıza şakacıktan takıldığında hem esprili görünürsün hem de kızın ilgisini çekmiş olursun.

Burada önemli bir nokta var. Kızın fiziksel kusurlarıyla asla dalga geçmemeliyiz. Diyelim ki kızın burnuyla ilgili sorunu var. Bu durumda burnu hakkında espri yapmamalıyız.

Boyu kısaysa boyuyla dalga geçmemeliyiz. Kiloluysa kilosuyla dalga geçmemeliyiz. Kusurlarla dalga geçilmez… Kıza nasıl sataşabileceğimizi örnekler üzerinden görelim!

Sataşma Örnekleri:

 • Hangi hayvanın postunu giydin doğru söyle! (Tüylü tüylü, posta benzer bir mont giydiyse…)
 • Yüzün neden kızardı, heyecanlandın mı yoksa? (Kızın senden etkilendiğini ima ederek ortalığı kızıştırırsın.)
 • Bugün saçlarını kurutmadan mı çıktın biraz kabarmış sanki. (Kızın saçları çok güzelse bu şekilde sataşabilirsin.)
 • Güzel mavi gözlerinle bana EVET dedirtebileceğini düşünüyorsan yanılıyorsun. (Kız seni bir konuda ikna etmeye çalışıyorsa…)
 • Bu ayakkabılar seni uzun göstermiş ama aslında o kadar uzun değilsin. Beni kandıramazsın, ben kül yutmam. (Hababam sınıfı filminden külyutmazın repliği…)
 • Kendini neden yerlere atıyorsun? (Kız yere düşerse elinden tutarak centilmence kaldır ve ona sataş.)
 • Ojelerini sevdim. Filmlerdeki kötü cadıların tırnakları gibi olmuş. (Kızın uzun tırnaklı güzel elleri varsa…)
 • Sen kilo mu verdin? Süzülmüşsün. (Kız biraz kilo aldıysa…)
 • Sakin ol, heyecanlanma, ha gayret. (Kızın dili sürçerse…)

Sataşma konusunda yüzlerce örnek verilebilir. Bu sataşmaların etkili olması için yüzüne piç bir gülümseme kondurmayı ihmal etme. Bunu yaptığında kızdan “Gıcıksın” gibi tepkiler alabilirsin. Kızı güldürüyorsan veya bu tür tepkiler alıyorsan bil ki doğru yolda gidiyorsun. Kıza yürümeye devam çünkü bil ki bu iş olacak.

 

#4 Olta Modelini Uygula

 

joker olta modeli

 

Bir kızın numarasını aldıktan sonra hemen aynı hafta içinde buluşacaksınız diye bir kural yok. Çoğu kız attığın mesajlara kısa ve ilgisiz yanıtlar verecek. “Bu aralar çok yoğunum.” Gibi bahanelerle buluşma tekliflerin reddedilecek. Zaman zaman mesajların yanıtsız bırakılacak.

Bu tür durumlar olduğunda umutsuzluğa kapılıp “Bu iş olmayacak!” diye düşünme. Konuştuğun kızla hemen görüşüp bir şeyler yaşayacaksın diye bir kural yok. Eğer ilgisiz davranıyorsa acele etmek yerine flört sürecini zamana yay.

Birkaç günde bir, haftada bir veya ayda bir kıza mesaj atarak, telefonla arayarak, en azından İnstagram hikayelerine yorum yaparak olta modelini uygulayabilirsin.

Olta Modeli taktiği:

Her kadının kendisine yazan erkekleri sıraladığı bir listesi vardır. En çok ilgi duyduğu erkeği 1. Sıraya koyarken, en az ilgi duyduğunu 10. Sıraya koyar.

Kendisine yazan en iyi 10 erkeği listeleyen kadın boşluğa düştüğünde ve ilgiye ihtiyaç duyduğunda bu erkekler arasından seçim yapar. Bu listede her zaman 1. Sırada olacağız diye bir kural yok.

Listeye 4 numaradan giriş yapmış da olabiliriz. Bunun bir önemi yok. Çünkü olta modelini uyguladığımızda zamanla önümüzdeki erkekleri listeden çıkacak ve 1. Sıraya yerleşeceğiz.

Olta modeli sabır gerektiren bir kız tavlama taktiğidir.

Olta modelinin temel prensibi şu şekildedir:

Bir kadına duygusal olarak kendini kaptırıp “Mesajlarıma neden ilgisiz yanıt veriyor.” Diye yakınmak yerine onu bir balık gibi düşün. Arada bir yoklayarak kızı yemle, sabırla oltaya düşmesini bekle.

Elbet bir gün oltaya gelecek, tek ihtiyacın olan zaman. Olta modelini başarıyla uygulayabilmek için oltaladığın birden fazla kız olmalı. Tek bir kıza bağlı kalarak başarılı olamazsın.

Çünkü bir kıza takılıp kalırsan sabretmek imkansız olur. Birkaç farklı kıza aynı anda olta modelini uygularsan çok daha etkili sonuçlar alırsın. Elbet bir tanesi günü geldiğinde oltaya düşecek.

Bu şekilde düşün! Bugün seni hiç umursamayan bir kadın bir süre sonra evine gelmeyi kabul edebilir. Bu süreçte sana düşen görev sabırlı bir şekilde olta modelini uygulamaktır.

Olta modelinde kıza ara ara şu tür mesajlar atabilirsin:

 • Napıyorsun? Uzun zaman oldu görüşmeyeli
 • Hayatta mısın sesin soluğun çıkmıyor?
 • Senin kedi ne yapıyor eş bulabildin mi?
 • Bu saç modeli yüz şekline yakışmış. (Saçını kestirdikten sonra Story attığında…)
 • Nasılsın Merve?
 • Özlettin kendini
 • Resim kursu nasıl gidiyor?
 • Doğum günün kutlu olsun. 🙂 Kaç yaşına girdin? (Kızın doğum gününde…)
 • Dünyadan Ezgi’ye dünyadan Ezgi’ye!
 • Köpeğin çok tatlıymış tıpkı sahibi gibi (Köpeğiyle Story attığında…)

Olta modelinde önemli olan kızla uzun uzun sohbet etmek değildir. Birkaç mesajla kendimizi kıza hatırlatmak ve aramızdaki iletişimi sıcak tutmaktır.

Zaten kızın ilgisi tamamen bize kaydığı zaman kendisi uzun uzun sohbet etmek isteyecek. Bize düşen görev, o gün gelene kadar kızı birkaç haftada bir yoklamaya devam etmek.

Bu rehberde anlattığımız kız tavlama taktiklerini uygularsan aşk hayatındaki değişimi hızlı bir şekilde fark edebilirsin.

Kız tavlama konusunda hazırlamış olduğum +3500 kelimelik bu içeriği faydalı bulduysan arkadaşlarınla da paylaşmayı unutma.

Farkındaysan kitap gibi bir ücretsiz rehber… Sevdiğin arkadaşlarını bu değerli bilgilerden mahrum bırakma.

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin? “Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin. Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin. Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

 

çekici alfa banner

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi: Alfa Mesaj Programı

  Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen İçerikler: