Kız Arkadaş Bulmanın Sırlarını Öğrenmeye Hazır mısın?

Kız arkadaş nasıl bulunur sorusunun aklını kurcaladığının ve bu konuda kendini bilgisiz hissettiğinin farkındayım. Kız arkadaş edinmek için neler yapman, nasıl bir yol izlemen gerektiği konusunda pek fazla fikrin yok.

Yaşadığın yalnızlık duygusunun bir an önce son bulmasını ve güzel bir kız arkadaşla sevgili olduğun, öpüştüğün ve fiziksel olarak daha fazlasını yaptığın günleri hayal ediyorsun.

Güzel de, bunları senin gibi her erkek istiyor… Peki bu erkeklerin kaç tanesi bu hayalini gerçekleştirebiliyor?

Emin ol yalnız erkeklerin sayısı sevgilisi olan, kadınlarla rahatça ilişkiler kurabilen erkeklerin sayısından fazla!

Burada asıl soru şu:

İsteklerinin gerçekleşebilmesi için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır mısın?

Senin birlikte olmak istediğin kadını arzulayan yüzlerce, binlerce erkek var. Rakiplerinden öne geçmek için ödemen gereken bedelleri ödemeye hazır mısın?

Eğer bir Avrupa ülkesinde yaşıyor olsaydın muhtemelen bir kız arkadaş bulmak senin için çok daha kolay olurdu. Ama koşullar Türkiye’de olmanı gerektiriyorsa kadın-erkek ilişkilerinin Türkiye ortamında geçerli kurallarını öğrenmek ve oyunu bu kurallara uygun şekilde oynamak zorundasın.

Şunu kabul edelim ki, Türkiyede en güzel olmayan kadınla bile birlikte olmak isteyen yüzlerce erkek var. Bir kadının erkekler tarafından gördüğü ilgi seviyesi ve talep o kadar fazla ki bu da işleri bizim için biraz zorlaştırıyor.

Rakiplerin bu kadar fazla olması bizi onlardan daha farklı bir yaklaşım tarzı geliştirmek zorunda kılıyor.

Kadınlara diğer erkeklerin yaklaştığı gibi yaklaşırsak rakiplerimizin arasından sıyrılma şansımız olmaz.

Bu nedenle bir kız arkadaş bulmak istiyorsan öncelikle rakiplerinin arasından sıyrılmalı ve Türkiye şartlarında flört oyununun nasıl oynanması gerektiğini öğrenmek zorundasın.

Kural #1: Sosyal Bir Yaklaşım Tarzı Geliştir!

Kadınların bulunduğu bir ortam içindeyken çevrendeki erkeklerin tavırlarını ve davranışlarını gözlemlemeni tavsiye ederim. Bunu yaparak yanlış yaklaşım tarzının ne olduğunun kolayca farkına varabilirsin.

Gözlem yaptığında ortam içindeyken ne kadar kasıldıklarını, ne kadar gergin olduklarını ve kadınlara ne kadar fazla bakış attıklarını fark edeceksin.

İşte ilk kuralımız bu… Bir ortam içinde kadınların varlığını önemsememek.

Kadınlar varsa ne olmuş yani?

Bu durum senin kasılarak bir köşede oturmanı ve gergin bir ruh halinde kadınları kesmeni mi gerektirir?

Erkek veya kadın olayını geçtim… Bir insan olarak biz neden bir sosyal ortama dahil oluruz?

Sosyalleşmek için… Değil mi?

Bunun sebebi insanın sosyal bir varlık olmasıdır. Sosyalleşmek insanın vücudunda mutluluk hormonları salınımını artırır ve bizim kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.

İnsanlar tarafından kabul görmek, yeni insanlarla etkileşim halinde olmak bizi mutlu eder. İşte, bir kadının etkilemek istiyorsan flört konusundan önce sosyalleşme konusuna odaklanman gerekiyor.

Bir ortam içinde nasıl sosyal bir erkek olarak görünürüm?

Buna odaklandığın zaman bir kadınla tanışmak için onun boş anını yakalamaya uğraşmana gerek kalmayacak. Kenarda oturup gergin bir ruh halinde kadınları kesmene ve kendini huzursuz hissetmene gerek kalmayacak.

Bir ortam içindeyken ilk önce sosyalleşmeye, sosyal bir erkek olarak görünmeye odaklanırsan kadınlarla tanışmak senin için çok daha kolay bir hale gelir.

Bir ortam içinde erkek – kadın demeden yeni insanlarla tanışan ve onlarla arkadaşlıklar kuran bir erkek olduğunu gören yeni kadınlar, onlarla tanışmak istediğinde asla seni reddetmez.

Senin ne kadar sosyal bir insan olduğunu dışarıdan gözlemleyen kadınlar zaten senin puanını çoktan vermiştir. Sosyal bir erkek imajını yansıttığın için senin arkadaş canlısı bir insan olduğunu kabullenmişlerdir.

Dolayısıyla bu noktadan sonra tanışıp flört etmek istediğin kadına “Merhaba, sen de Psikolojiye Giriş dersini alıyorsun değil mi? Seni birkaç defa derste gördüm sanırım. Yanılıyor muyum?” gibi bir tanışma cümlesiyle yaklaşabilirsin.

Fark edebildin mi?

“Harikasın, çok güzelsin, sana aşığım, ölüyorum bitiyorum sana bebeğimmm!” tarzında bir yaklaşım yok.

Sosyal insan olarak görünen bir erkek tarafından uygulanan arkadaş canlısı bir yaklaşım… Kadın neden buna “Hayır” desin ki?

Erkeklerin büyük çoğunluğunun yaptığı hatayı sen yapmadığın için otomatik olarak bütün rakiplerini kolayca alt etmiş olacaksın.

Hem seni dışarıdan gözlemleyen kadının aklında olumlu bir imaj bırakacak, hem kolayca tanışacak hem de flört aşamasına kolayca geçiş sağlayabileceksin.

Yaratmış olduğun sosyal erkek imajı flört sürecinin her aşamasında sana avantaj sağlayacak.

Bu gerçekten en önemli konu… Kadın – erkek ilişkileri konusunda daha iyi bir noktaya gelmek istiyorsa sosyal erkek imajı üzerine çokça kafa yormanı tavsiye ederim.

Kural #2: Hazır Tanışma Cümlelerine İhtiyacın Yok!

Farklı ortamlar içinde kadınlarla tanışırken kullanabileceğin hazır tanışma cümlelerini “Güzel Kızları Etkileyen 100 Tanışma Cümlesi” makalemizde paylaşmıştık.

Şimdi sana çok önemli bir sır vereceğim… Hazır mısın?

Ezbere tanışma cümleleri bu sürecin nasıl yürüdüğü konusunda sana fikir vermesi amacıyla hazırlandı. Ama sen tutup da sana fikir vermek için hazırladığım bu tanışma cümlelerime mahkum olmuş bir şekilde flört etmeye çalışıyorsan bil ki kendinde geliştirmen gereken çok önemli bir eksik var.

Kadın – erkek ilişkilerinin doğasında ezbere cümlelerle konuşmak yoktur. Çünkü her flört girişiminde kadınla içinde bulunduğunuz durum, ortam, kadının karakteri ve bunun gibi pek çok faktör farklılık gösterir.

Ezbere tanışma cümleleriyle flört girişiminde bulunmaya kendini alıştırırsan yaratıcılık ve sosyal zekan asla gelişmez.

Sürekli olarak ezbere tanışma cümleleri kullanmak senin sosyal zekanı köreltir.

Halbuki senin yapman gereken şey sohbeti doğal çerçevesinde, belli başlı temel kurallara bağlı kalarak içinden geldiği şekilde yürütmektir.

Yeni bir kadınla tanışmak istediğin anda çok güzel espri yapabileceğin bir durumun içinde olduğunu düşünelim.

Mesela tanışmak istediğin kadının ayağının takıldığını ve neredeyse yere düşmek üzere olduğunu düşün.

Burada ezbere bir şekilde “Çok hoş bir tarzın var, moda falan mı okuyorsun?” gibi cümleler söylemek yerine yaratıcılığını kullanıp “Sanırım topuklulularla aran pek iyi değil!” tarzında esprili bir giriş yapabilirsin.

İnan bana bu giriş cümlesi ezbere söylenene göre 100 kat daha etkili olacaktır.

Kızı ilk anda güldürdüğün zaman zaten aradaki buzlar kırılmış demektir.

Artık sohbeti ilerletmek senin için çok daha kolay olacak!

Kural #3: Pozitif Bir Ruh Halinde Ol!

Kendini kötü hisseden, negatif ruh halinde olan bir insanın çevresine pozitif bir çekim enerjisi yayması mümkün değildir.

İnsanlar neden birbiriyle iletişim kurar?

Kendisini daha iyi hissetmek için… Eğer kadın karşısında negatif ruh haline sahip, enerji sömüren bir erkek olduğunu hissederse anında seninle iletişimi kesecektir.

Fark edebildin mi?

Sosyal iletişimin pek çok temel kuralı kadın – erkek ilişkilerinin de ana kurallarıdır.

İnan bana bu temel kuralları uygulamadan herhangi bir etkileme tekniğinin iş yaraması mümkün değil.

Önce temel kurallardaki sorunlarını çözmelisin ki uygulayabileceğin etkileme tekniklerini sana anlatabilelim.

Çünkü temel kurallara sadık kalmadığın sürece istediğin kadar flört teknikleri uygulamaya çalış, boşuna… Ama temel kurallara bağlı kalırsan işte o zaman uygulayacağın en basit etkileme tekniği bile anında sonuç verir.

Kendimizi daha pozitif bir ruh halinde hissetmek için neler yapmalıyız?

Hayat enerjini yükseltmek, pozitif ruh haline sahip olmak istiyorsan seni mutlu eden şeyleri yapmaya daha çok vakit ayırmanı tavsiye ederim.

Herhangi bir spor dalını yapmaktan hoşlanıyor ama yeterince vakit ayıramıyorsan TV izlediğin vakitlerden kısarak bu aktiviteye vakit ayır.

Evde depresif bir şekilde takıldığını fark ettiğin anlarda kendini hemen dışarı at. Evde oturmak yerine dinlendirici bir sahil kenarında kendini dinle.

Forsquare üzerinden yeni mekanlar keşfetmeye çalış ve gittiğin mekanlarda garsonlarla ufak ufak sohbetler başlat.

Daha önce sıkça karşılaştığın ama selam vermeden geçtiğin insanlara selam vermeye başla.

Derslerinde ve işlerinde daha başarılı olmak için kendini geliştirmeye başla.

Bunların hepsi ruh halimizi pozitif yapan gelişmelerdir.

Kendini kötü hissettiğin anlarda uygulayabileceğin hızlı bir teknik öğrenmek ister misin?

Sana kendi uyguladığım bir tekniği anlatacağım. Bazen zihnimin o kadar dolu olduğunu hissediyorum ki, gereksiz düşünceler otomatik olarak modumu düşürüyor.

Bu anlarda sosyalleşme isteğim azalıyor ve içime kapandığımı hissediyorum.

Bunu fark ettiğim zamanlarda çok basit bir teknik uyguluyorum… Anında rahatlıyorum, modumun yükseldiğini hissediyorum.

Gözlerimi kapattıktan sonra zihnimdeki olumlu veya olumsuz tüm düşüncelerin bir süreliğine tamamen durduğunu hissetmeye çalışıyorum. Zihnimin yanlara doğru genişlediğini, yayıldıkça kafamı meşgul eden düşüncelerin dışarı taştığını ve beni terk ettiğini hayal ediyorum.

Genişleme durumunu ne kadar iyi hayal edersen tekniğin işe yararlığı o kadar artacaktır. Bırak zihnin yayılsın, bırak kafandaki tüm düşünceler zihninden çıksın.

Bomboş bir levha gibi, bomboş bir sayfa gibi, bomboş bir yaprak gibi olsun… O kadar boş olsun ki, daha önce hiç olmadığı kadar…

Bu teknik odaklanma becerisi gerektirmektedir. Dolayısıyla uygulamaya yaptıkça, zihnini boşaltma çalışmaları yaptıkça daha işe yarar hal gelecektir.

Ruh halinin depresifleşmesinin zihnindeki düşüncelerle olan bağlantısını keşfettiğinde odaklanman gereken nokta düşünceler olmalıdır.

Düşüncelerine hükmetmeyi öğrenebilirsen, zaten ruh halin kendiliğinden pozitife dönecek. İnan bana, bu hayal gücü tekniği işe yarıyor.

Kural #4: Bağ Kurmaya Odaklan!

Bir kadının duygularını kazanmak istiyorsan onunla daha güçlü bağlar kurmaya odaklanmalısın. Bizi birbirimize bağlayan ne kadar fazla şey olursa arkadaşlığımız da o kadar güçlü olur.

Bir kadınla duygusal bağ kurmanın pek çok yolu vardır. Ama en basit ve etkili yöntem ORTAK NOKTALAR BULMAKTIR!

Hoşlandığın kadınla ne kadar fazla ortak nokta bulursan aranızdaki duygusal bağlar da o kadar güçlenecektir.

Klasik hemşeri muhabbetini bilirsin, değil mi?

Hiç tanımadığın bir insanla konuşurken aynı şehirli olduğunuzu öğrendiğinde ilginç bir şekilde onu kendine yakın hissedersin.

Belki de 1 dakika önce tanışmışsınızdır ama o kişi bir anda sanki yıllardır tanıdığını biri gibi olur.

İşte, bunu sağlayan şey aranızda bulunan ortak noktadır. Aynı şehirli olmanız sizi büyülü bir şekilde birbirinize bağlamıştır.

Kadınlarla konuşurken de amacın her zaman daha çok ortak nokta bulmak olmalıdır.

Ne tür ortak noktalar bulabilirsin?

 • Kızla memleketleriniz aynı veya yakın olabilir.
 • Aynı müziklerden veya filmlerden hoşlanıyor olabilirsiniz.
 • Aynı yemekleri lezzetli buluyor olabilirsiniz.
 • Aynı hayat görüşüne sahip olabilirsiniz.
 • Aynı aktivitelerden keyif alıyor olabilirsiniz.
 • Ortak arkadaşlarınız olabilir.
 • Daha önce aynı ortamlarda bulunmuş olabilirsiniz.
 • Yakın liselerde okumuş olabilirsiniz.
 • Aynı şehirlere veya ülkelere seyahat etmiş olabilirsiniz.
 • Vücudunuzun benzer yerlerinde ben olabilir.
 • İkinizde de dövme olabilir.

Gibi pek çok örnek verilebilir. Ortak noktalar o kadar önemli ki… İnsanlar kendilerine benzeyen kişilerle arkadaşlık yapmak ister.

Benzer özellikleri, benzer zevkleri olan kişiler istemsizce birbirini karşı duygusal bir çekim hisseder.

Dolayısıyla hem arkadaşlıkta hem de kadın – erkek ilişkilerinde ortak noktalar bulmanın önemi büyüktür.

Kural #5: Kadına Olan İlgini Kaliteli Bir Şekilde Belli Et!

Bir kadınla arkadaş mı yoksa sevgili mi olacağımızı belirleyen nokta budur. Sadece bağ kurmak sevgili olmak için yeterli değildir.

Erkek ilgisini kadına belli etmelidir ki, kadın onunla sevgili olmak istediğimizi anlayabilsin.

İlgi göstermeden sadece arkadaşlık kurmaya çalışmak bizi o kadınla sevgili değil arkadaş yapar.

İlgi göstermenin o kadar ince bir ayarı vardır ki; aşırı ilgi göstermek bizi kadına muhtaç bir erkek olarak göstereceği gibi hiç ilgi göstermemek de bizi duygularını ifade etmekten korkan bir erkek olarak gösterir.

Alfa erkeği ilgi gösterirken bunun dozunu iyi ayarlamalıdır. Ne çok fazla, ne çok az… Tam kararında ilgi göstererek kalitesini belli edebilmelidir.

“Senden çok hoşlanıyorum!” gibi bir cümleyle bunu yapmayı planlıyorsan bil ki bu taktik seni başarısızlığa sürükleyecek.

Ne demiştik?

Aşırı ilgi kaybettirir. Bu tür cümleleri sevgili olduğun kadınlara söylersin. Flört ettiğin bir kadına aşk itirafı yapmana gerek yok.

İlgilini kaliteli bir şekilde belli etmeyi öğrenmen gerekiyor.

Hoşlandığımız kadına olan ilgimizi nasıl kaliteli bir şekilde belli ederiz?

Doğru zamanda yapılan nokta atışı bir iltifatla:

İltifat az ve doğru zamanda kullanıldığında çok güçlü bir silahtır. Kadın kuaförde saçlarını yaptırmıştır. O anda gözleri “Öv beni, iltifat et!” diye haykırıyordur. Nokta atışı bir iltifatla kadının gururunu okşarsın.

Mesela şöyle dersin:

“Yeni saç kesimin çok yakışmış… Yüzünün güzelliğini iyice ön plana çıkmış. Sanırım bekar erkeklerin korkulu rüyası olacaksın.”

Fark ettin mi?

Hem ilgimizi belli ediyoruz, hem de işin içine biraz espri katıyoruz. İlgiyi belli etmenin kaliteli yolu budur işte… İşin içine biraz eğlence katmak. “Sanırım bekar erkeklerin korkulu rüyası olacaksın.” gibi bir ekleme yaparak gösterdiğimiz ilgiyi eğlenceli bir hale getirdik.

Yaptığımız dokunuşlar aracılığıyla:

İlgi göstermenin en etkili yollarından biri de dokunuşları kullanmaktır.

Dokunmak iki insan arasındaki bağı güçlendirdiği gibi aynı zamanda kadınla erkeğin birbirine karşı seksüel çekim hissetmesini sağlar.

Bir kadını baştan çıkarmanın yolu dokunuşlardan geçer. Bir kadına olan ilgini kaliteli şekilde belli etmek istiyorsan aşkını ilan etmek yerine bunu dokunuşlarla yapman çok daha etkili olacaktır.

Flört oyununda ağzından aşk sözcükleri dökülmesine gerek yoktur. Dokunuşlarınla bile bir kadına olan ilgini belli edebilirsin.

Dokunmanın da bir adabı vardır. Dokunuşlar sohbeti doğal akışı içinde yapılırsa etkili hale gelir.

“Bu kadını etkilemek istiyorum, o zaman sıkça dokunmalıyım!” diye kendini kasarsan dokunuşların etkileyiciliğini kaybeder.

Dokunma sanatının ilk kuralı rahat olmaktır. Kendini kasarak, zorlamayla yaptığın dokunuşlar kadını huzursuz edecektir.

Ama kendinden emin, rahat dokunuşlar kadına güven verecek ve kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır.

Dokunurken aşama aşama ilerlemek en iyisidir.

 • Önce sosyal dokunuşlarla başlarsın. Gülüşürken kadının koluna ve omzuna dokunursun. Kadını bu sosyal dokunuşlarına alıştırırsın. Zamanla bacaklarınız birbirine temas etmeye başlar.
 • Muhabbet ilerleyip ortam romantikleştikçe eline, saçlarına, yüzüne dokunursun… Birbirinize sarılmaya başlarsınız. Bu bölgeler baştan çıkarıcıdır. Dokunuşlarına alışan kadın artık bu bölgelerine dokunmana izin veriyordur.
 • Doğru anın geldiğini düşündüğün anda kadını dudaklarından öpersin. Artık aranızdaki ilişki açıkça bellidir. İyice baştan çıkıyorsunuzdur.
 • Devamında kadını eve götürür dokunuşlarına orada da devam edersin ve artık yatakta iş üstündesinizdir.

Bu süreci sağlayan şey dokunuşlardır, aşk ilanı etmek falan değil… Dokunuşlar kadınlarla duygusal bağlar kurmanız, fiziksel çekicilik oluşturmanı sağlar.

O nedenle kız arkadaş edinme konusunda ustalaşmak istiyorsan dokunma sanatı konusunda kendini geliştirmelisin.

Burada verdiğimiz tavsiyelere dikkat edersen kız arkadaş bulmak senin için çocuk oyuncağı olacak.

Flört sürecinin nasıl işlediğini anlar, oyunu kurallarına göre oynarsan aslında kız arkadaş bulmanın ne kadar kolay olduğunu fark edeceksin.

Yeni makalelerde görüşmek üzere hoşça kal…

 

İlişkiler Konusunda Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin? “Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner