Farklı Mekanlarda Kadınlarla Nasıl Tanışılır?

Bazı erkekler için kadınlarla tanışmak gardroptan tişört almak kadar kolaydır. Fakat bazı erkekler için ise tüm bu erkeklerin kız arkadaşlarını nereden buldukları, nerede tanıştıkları ve bunu nasıl yaptıkları merak edilen bir sır gibidir. İşte bu yazıda size kadınlarla farklı mekanlarda nasıl tanışılacağını anlatacağım.

Kadınlarla tanışmada doğru tutum

Karşı cins konusunda hayranlık uyandırıcı derecede başarılı olan adamlara baktığımda başarılarının neye bağlı olduğu benim için çok açık. Ancak çoğu erkek için bu hala gizemini koruyan bir konu.

Birçok erkek kadınlarla tanışmanın erkeklerin evriminde gelişmiş bir beceri olduğuna inanır. Gerçek ise bunun herhangi bir erkeğin öğrenebileceği bir sosyal beceri olduğudur. Bazı erkekler sosyal birer deha olarak doğarken, diğerleri daha içe kapalı ve kadınlarla tanışma konusunda daha endişelidirler.

Bu beceriyi edinmek için yapılması gereken şey, daha sosyal olmak, daha çok dışarı çıkmaktır.

Eğer bir yabancıyla konuşmaktan hoşlanmayan içe kapalı bir adamsanız, buzları nasıl daha hızlı kırıp da rahat hissedebileceğinizi öğrenmelisiniz.

Kadınlarla tanışmak için yeni ilişkiler kuran, yeni arkadaşlar edinen ve başkalarının size anlatacağı ilginç hikayeleri dinleyen türde bir davranış sergilemeniz gerekir.

Pek çok erkeğin yaptığı bir hata kadınlarla tanışmayı kadınları tavlamak olarak görmektir. Evden çıkıp kızlara asılmak için dışarı giderseniz, bir kız bulamadığınız için şaşırmayın. Dışarıda bir bar ya da kulüpte olduğunuzu ve tüm amacınızın kızları ayarlamak olduğunu düşünün. Kadınlarla tanışmakla ilgili olarak çok gergin ve ciddi olacaksınız, bu da ne sizin için ne de tanışmayı istediğiniz o kızlar için pek de eğlenceli olmayacaktır.

Olumsuz karizma denilen bir iletişim tarzınız olacak ve bu her kadını sıkacaktır.

Ancak dışarıya arkadaşlarınızla çıkar ve hayatınızdan keyif aldığınızı ve iyi vakit geçirdiğinizi yansıtan bir tutum içinde olursanız, gerçekten eğlenirsiniz. Daha açık görüşlü, daha sosyal ve daha dışa dönük olursunuz. Kadınlar size ve arkadaşlarınıza bakar ve diğer erkekler havalı görünmeye çalışırken sizin arkadaşlarınızla neden bu kadar çok eğlendiğinizi merak ederler.

Olumlu bir karizma sergilemiş olacaksınız ve bu da kadınlara çekici gelecektir.

Nasıl olduğunu bile anlamadan gece boyu farklı kadın ve erkek gruplarıyla etkileşime geçeceksiniz. Bu kadınlarla tanışmanın açık arayla en iyi yoludur.

Kadınlarla nerede tanışılır?

Beni çok şaşırtan şeylerden biri de kadınlarla tanışma konusunda hiçbir kadın olmadığını ya da yanlış tipte kadınlarla tanıştığını söyleyen kişilerdir.

Eğer ciddi bir ilişki arıyorsanız hedefiniz gece kulüplerindeki kadınlara asılmaya çalışmak olmamalıdır.

Genel olarak, gün içindeki ve gece hayatındaki kadınları ayırmanız gerekiyor.

Kadınların ve erkeklerin sergilediği davranış ve tutumlarda temel bir fark vardır.

Gecenin yazılı olmayan kuralı bu zamanın flört etme ve eğlence zamanı olmasıdır. İnsanlar uzun stresli bir haftanın sonunda arkadaşlarıyla birlikte hoş vakit geçirmek isterler. Her şekilde bu, keyifli bir zamandır ve ciddi konuşmaların sırası değildir.

Eğer kadınlarla gün içinde tanışıyorsanız bu zaman diliminde daha iç dönük ve flörte kapalı olduklarını görürsünüz. Bu zaman diliminde daha normal bir konuşma ile başlamak daha iyi olacaktır.

Kadınlarla Tanışmak için En İyi Yerler

Çoğu erkek kadınlarla tanışmak için gece dışarı çıkmaya çalışır –hem ilişki materyali olarak, hem de ‘zevk materyali’ olarak. Gerçek şudur ki, gün içinde iyi ve çekici bir kadın bulma şansınız geceden çok daha fazladır.

Geceleri kadınlar kendileri olmazlar ve eğer gerçekten parti kralı değilseniz onların dikkatini çekmek hiç kolay değildir. Gün içinde normal bir konuşma başlatabilir ve flörte doğru sorunsuzca ilerleyebilirsiniz. Ve bu konuda en iyi şey, bir kadının gerçekten sizden hoşlanıp hoşlanmadığını (sarhoş olmadığında ve bir gece kulübünde dokunulmaz bir prenses gibi davranmadığında) görecek olmanızdır.

İşte gün içinde kadınlarla tanışmak için benim en sevdiğim yerlerden bazıları şunlardır:

  • Salata ve yoğurt barları: Kadınların çoğu görünümlerine erkeklerden çok daha fazla dikkat ederler. Çekici bir kadının McDonald’sa veya bir fast food lokantaya girdiğini neredeyse hiç göremezsiniz.
  • Spor kursları: Kadınlar spor yapmayı severler – dans, voleybol, yoga vb. Pek çok ilginç kadının bu tip kurslara gittiğini görebilirsiniz ve bununla ilgili en güzel şeylerden biri de diğer erkeklerle rekabet etme durumu sözkonusu değildir ve bir konuşma başlatmak oldukça kolaydır.
  • Kafeler: Kadınlarla tanışmak için bir kafe ararken tekli olmayan masaları tercih etmeye çalışmalısınız. Aksi halde onunla bağlantı kurmak için kalkıp onun masasına yürümek zorunda kalırsınız. Pek çok erkek için bu çok cesaret isteyen bir şeydir.
  • Kütüphaneler: Buralar kesinlikle sessiz olmanız gereken flört için korkunç yerlerdir ama genelde öğrenci olan kadınlarla tanışmak için harika yerlerdir. Kütüphaneler yerine kitapçılardaki roman bölümüne de gidebilir ve bir kadına iyi bir okur olup olmadığını sorabilirsiniz.
  • Spor Salonu: Çoğu spor salonu kurs verdiği için etrafta kısa şortları içinde koşan anabolik erkekler yoktur. Ayrıca burada çokça çekici kadın görebilirsiniz. Spor salonunda kadınlarla tanışmak, burada konuşma başlatmak çok kafa yoran bir şey olmadığı için benim favorilerimden biridir. Sadece ona doğru gidin ve egzersizini bitirmesi için bir iki dakika bekleyin. Ve bu sırada onunla bazı egzersizlerle ilgili veya spor salonu hakkında konuşun.

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: