En Gizli Kadınları Etkileme Sırlarını Keşfet!

 

Bir erkek kadınları etkileme konusunda başarısızsa hayatı boyunca mutluluğa kavuşması zordur. Erkeklerin var olma amaçlarından birisi karşı cinsle bir araya gelmek ve sevdiği kadınla mutlu bir hayat kurmaktır. Peki her erkek bu amacına ulaşabiliyor mu?

HAYIR! Ulaşamıyor ve ulaşamadığı için de mutsuzluğa mahkum oluyor. Kadınlarla iletişim kurma serüveni ergenlik çağından itibaren başlar… Bir erkek ergenlik çağına girdiğinden itibaren kafasında kadınlarla ilgili düşünceler dolaşır durur. Ve bir erkeğin hayatı boyunca kazanacağı ticari başarılardan, akademik başarılardan daha da önemli bir başarı varsa o da kadınları etkileme üzerindeki başarısıdır. 

Hayattaki her şey aslında karşı cinsin gözündeki değerimizi arttırmak içindir. 

Üniversite bitirmek, iş kurmak, para kazanmak, daha güzel bir vücuda sahip olmak, kişisel bakım yapmak vs vs… Bunların hepsi kişisel refaha erişmenin yanında kadınları etkileme amacıyla yapılır. Çünkü daha kaliteli bir hayata sahip olduğumuzda sosyal statümüz yükselir. Ve kadınların gözündeki değerimiz artar. Kadınların daha çok ilgisini çekebilmek için hayatımızı geliştirmeye çalışırız. Bir kere bunu kabul edelim!

Kadınlar benim umrumda değil, bunların da kadınlarla bir ilgisi yok diyorsan zaten burada olmanın bir amacı yok. Biz burada gerçekleri masaya yatırıyoruz. Hayatın gerçeklerini kabul ederek, kadınlarla iletişim becerilerimizi geliştirme konusunda bir yol haritası çiziyoruz. Bunları kabul etmiyorsan daha fazla anlatacaklarımı dinleyerek vakit kaybetmene gerek yok. 😉

Bu yüce yaratıcı tarafından genetiğimize işlenmiş bir olgudur: Çiftleşmek, üremek ve yayılmak…

Bu dürtüler bir erkeğin mutluluğuna etki eder. Ve bunları gerçekleştirebileceğimiz güzel bir eş bulabilmek için hayatta hep daha iyi bir noktaya erişmeye çalışıyoruz.

 

Bir Erkek İçin Mutluluğun Sırrı Nedir?

 

Sana ufak bir soru sormak istiyorum! Neden kadınları etkileme konusunda başarılı erkekler hayatında daha mutluyken diğerleri, hem başarısız olup hem de bu konuyu kafaya takmanın stresi içinde yaşar?

Neden bazı erkekler kadınlarla mutlu olmayı başarırken, bazıları bunu başaramaz? Bunun tabi ki birçok farklı sebebi var. Şu an burada bunları anlatmamız uzun zaman alır. Bunları detaylı olarak öğrenmek istiyorsan Kızla Tanışma Eğitimi kitap setimi okuyabilirsin.

Konumuza devam edecek olursak; kadınlar konusunda başarısız olmanın verdiği mutsuzluk ister istemez erkeğin hayatının bütününe yansır. Mesela biz erkekler kadınları daha kolay etkileyebilmen amacıyla zengin olma hevesine sahibizdir. Zengin erkeklerin kadınları kolayca etkilediği düşüncesi yıllardır Türk filmleriyle bilinçaltımıza işlenmiştir. Gerçek sahiden bu mudur?

 

Zengin Olmak Sorunları Çözer mi?

 

Maalesef ki zengin olmak bu işin çözümü değildir. Kadınları etkilemek isteyen bir erkek bunu sadece sahip olduğu parayla yapamaz. Bu şekilde ancak bir kadını satın alabilirsin. Bir kadını etkilemek istiyorsan para sadece kullanabileceğin bir araçtır. Ama sadece parayla güzel kadınları etkilemen mümkün değildir. Para ile sadece para düşkünü kadınları etkileyebilirsin.

İyi de sen böyle bir kadınla mı beraber olmak istiyorsun?

Her açıdan mükemmel, paraya çok da değer vermeyen, karakterli, güzel, alımlı bir kadınla sevgili olmak seni daha mutlu yapmaz mıydı? Para avcısı bir kadınla mutluluğu yakalayabilir miydin?

HİÇ SANMIYORUM!

Hatta bu örneği dizi ve filmlerde de rahatça görebilirsin.

Evet, bir gerçek var:

Kadınlar paralı erkeğe geliyorlar ama o paralı erkekleri, çapkın ve kendilerini etkilemeyi bilen erkeklerle aldatıyorlar.

 

Bir Erkek Kadınları Etkileme Konusunda Nasıl Başarılı Olur?

 

 

Öncelikle bir erkeğin “kadınları etkileme” konusunda başarılı olması için karşı cinsin tam olarak ne istediğini, bizden neler beklediğini bilmesi gerekir. Bunu yıllar boyunca zaman harcayarak deneme yanılma yöntemi ile öğrenebilirsin ama bu oldukça uzun ve zahmetli bir iştir.

Ya da kendini karşı cinsin yerine koyup uzun uzun düşünür ve empati kurmaya çalışırsın. Bu şekilde aylarını heba edersin.

Bu da aynı şekilde uzun, zahmetli, %100 başarıyı getirmeyen bir yol olacaktır.

Kadın ve erkek beyni tamamen zıt çalıştığı için bunu bir erkeğin bilmesi tabi ki emek verip zaman harcamadan kolay değildir. Şimdi biraz yaklaş ve söyleyeceklerime kulak kabart!

Sana vereceğim en büyük sır şudur:

 

Kadınları daha iyi tanımak, kadınlarla iletişim kurma konusunda daha başarılı olmak istiyorsan onlarla daha fazla vakit geçirmelisin. Daha fazla vakit geçirdikçe etkileme yeteneğin ister istemez otomatik olarak gelişecek. Her zaman pratik, pratik, pratik…

 

Uygulama yapmanın yonunda teorik olarak da bilmen gereken bazı konular var:

Kadınlar kendinden emin, rahat erkekleri sever. Eğer onunla konuşurken heyecanlanıyorsan, kendinden emin değilsen iletişim kurma konusunda sorun yaşarsın.

Heyecanlı olmak, seni hem kendine güvenen bir erkek olmaktan uzaklaştırır hem de çekiciliğini azaktır. Eğer “Ben heyecanımı gizleyebiliyorum!” diye düşünüyorsan yanıldığına emin olabilirsin.

Kadınların hisleri ve duyguları anlamadaki becerileri erkeklere oranla çok daha yüksektir. Kadınlar ruh halimizi, hissettiğimiz duyguları anında hisseder. Heyecanlı olduğumuzu da ne kadar gizlemeye çalışırsak çalışalım anlayacaktır.

Bir kadını etkilemek istiyorsan rahat, özgüvenli ve kendinden emin ol! Güven bana ne kadar çekici bir erkeğe dönüştüğüne sen bile şaşıracaksın. Tabi ki bu hemen olacak bir şey değildir. Kadınların yanında vakit geçirdikçe bu özellikleri kazanacaksın…

 

kadınları etkileme sırları

 

Kadınları Etkileme Konusunda Erkeklerin %97’sinin Bilmediği Sırları Öğren!

 

Yıllarca bu konulara kafa yormuş biri olarak deneyip başarılı olduğum bütün teknikleri bir kitapta topladım. Hangi tekniğin işe yarayıp hangilerinin işe yaramadığını çok iyi biliyorum.

Onlarca arkadaşıma ve internet üzerinden sayısını bilmediğim kadar çok kişiye tavsiyelerde bulundum. Hepsi bir kitap yazmamı istediler ve bu sayede kadınları etkileme konusunda kendilerine bir baş ucu kitabı edinmiş olacaklardı. Ben de onları kıramayıp bu kitap setini ortaya çıkardım. Ve 99 TL gibi uygun bir fiyatla satışa çıkardım!

Kısacası A’dan Z’ye kızla tanışmaktan sevgili olmaya hatta cinsel birliktelik yaşamaya kadar olan süreci işlediğim kapamlı bir kitap seti…

İşte şimdiye kadar yaşadığım tecrübeler ile verdiğim tavsiyeleri bir araya getirdiğim bir kitap setiyle karşınızdayım.

Kitabımı alarak kadınları etkileme konusunda kendini geliştirmek için atabileceğin en büyük adımı atmış olacak, çevrendeki çoğu erkeği geride bırakacaksın.

Kadınlarla dolu bir hayat seni bekliyor…

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar binlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: