Kadınları Etkilemek Sanattır!

Hoşlandığı Kızı Kendine Nasıl Aşık Edersin?Kadınlar baştan çıkarılmak isteyen, duygu fırtınaları yaşayan, çözümlenmesi zor olan varlıklardır. Kadınları etkilemek için, doğru stratejiler belirlenmeli ve bu yolda kadının duyguları üzerinde yoğunlaşarak sağlam adımlarla ilerlenmelidir.

Tüm sanatçılar mükemmeli yaratmak ister öyle değil mi?

Kadınları etkileme sanatında başarılı olunmak isteniyorsa, ortaya çıkarılacak olan sanat eserinin mükemmelliği için, yavaşça kadın duygularının derinine inerek, sanatçı edasıyla davranmak gereklidir.

Kadınları etkilemek için önce kadınını bilinçaltını uyarmak ve bilinçaltına yerleşebilmek gereklidir. Kadınları etkileme sanatı budur, kadının bilinçaltında kalabilmek, gözünü kapattığında veya yalnız kaldığında sizi düşünmesini sağlayabilmektir.

Kadınların Kişilik Özellikleri

Tüm kadınlar birbirinden oldukça farklı karakterlere sahiptir ancak ortak özellikleri de göz önüne alarak, kişilik özelliklerine göre kadınları 3 farklı gruba ayırabiliriz. Kişilik gruplarına göre ayrılan kadınların, erkeklerden bekledikleri davranış özellikleri de farklılık gösterir.

Kadın davranışları iyi gözlemlenerek konuştuğun kadının hangi gruba ait oldukları belirlenebilir, bu grubun beklentilerine göre hoşlanılan kadına karşı davranış ve tavırlar değiştirebilir.

Genel olarak insanlar, okuduklarının %10 unu, duyduklarının %20 sini, gördüklerinin %30’unu, hem görüp hem duyduklarının %50 sini, konuşulanların %80 inini ve davranışla beraber konuşmanın % 90 ınını hafızalarına kazırlar.

Bu oranlara farklı tiplerdeki kadınlarda farklılıklar gösterir. Buyrun kadın tipleri:

Görsel Kadınlar:

Görsel kadınlar için dünya görüntü kümelerinden oluşmuştur. Gözlerden etkilenir bu tarz kadınlar, sevgiyi, anlayışı, sinir, kızgınlığı bütün hisleri gözlerden anlamaya çalışır. Anlamlı bakışlar, gözlerini kaçırmadan konuşmak bu kadınlar için önemlidir. Güzel görünen, zevkine hitap eden gözüne güzel görünen her şeyi sevebilme yetenekleri vardır.

Söylenen sözlerin detayı, derinliği ve içeriğinin bir önemi yoktur. Bu gruptaki kadınlar konuşurken çok hızlı konuşurlar, çünkü beyinlerinde yarattıkları görüntüye ulaşmak isterler. Özellikle fiziksel görüntüye önem verilmesi, üzerinde taşınan kıyafetin renklerinin uyumu görsel olarak tasarımının mükemmelliği bu kadınları etkileyecektir.

Hoşlanılan kadın bu gruba ait bir kadınsa, söylenilen kelimelerde görsel içeriklerin olmasına dikkat edilmesi gereklidir.

Görsel kadınlar söylenen kelimeleri bir görsel içeriğe dönüştürerek beyinlerinde tasarlarlar ve bu kadınların hayallerini süslemek istiyorsanız kelimelerin görsel olarak kışkırtıcı olmasına dikkat etmelisiniz.

Görsel gruptaki kadını etkilemek için kelimelerinize görsel bağlantılar yerleştirmeye dikkat etmelisiniz.

Örneğin; 

Bir restaurantta yemek yediğinizi, güneşin kızıl ışıklarının yansıdığı bir akşamüzeri mum ışığında yakamozları seyrederek şarabınızı yudumladığınızı söylemeniz, görsel gruptaki kadının hayal dünyasına inecek ve onu sandığınızdan çok daha fazla etkileyecektir.

Onun bilinçaltına yerleşerek, sizinle ilgili hayaller kurmasını sağlayacaksınız.

İşitsel Kadınlar: 

İşitsel grupta yer alan kadınlar iyi bir dinleyici olma özelliğine sahiptirler. Duyguları duymak isterler, bakışlar, tavır ve davranışlar onlar için önemli değildir. İşitsel özelliğe sahip olan bir kadına duymak istediklerini söylemelisiniz. Ondan hoşlandığınızı duymak isterler, güzel olduklarını duymak isterler, hoş sözler duymak isterler.

İşitsel özellikteki kadınlarda, güzel duygular yaratmak ve onu etkilemek istiyorsanız, konuşmalısınız, tavır ve davranışlarınızı kelimelerle de ifade etmelisiniz. Örneğin restaurantta dalga seslerinin eşliğinde şarabınızı yudumlarken kuş seslerini de dinlediğinizi belirtmeniz, işitsel kadınları etkileyecektir. Bu tarz kadınların işitsel duygularına hitap edecek sözleri kullanmanız onu hayal dünyasına sevk edecek ve bu hayallerde sizinde yer almanızı sağlayacaktır.

Dokunsal Kadınlar:

Dokunsal grupta yer alan kadınlar, sevildiklerini anlamak için temasa ihtiyaç duyarlar. Konuşurken mutlaka karşıdaki kişiye dokunarak iletişim kurarlar. Kelimelerini seçerek konuşurlar ve yavaş yavaş konuşurlar.

Şefkat ve ilgiye en çok ihtiyaç duyan kadınlardır. Bu tarz kadınları etkilemek için kurulan cümlelerde dokunma hissi yaratabilecek kelimeler kullanmak önemlidir.

Örneğin reataurantta şarabımı yudumlarken denizden gelen dalgalar ayağımı okşuyordu ve rüzgarın o ılık nefesi yüzümdeydi gibi kelimeler bu tarz kadında dokunma hissi yaratacağından dolayı oldukça etkileyicidir.

Hoşlandığınız kadına bu 3 grup içerisinde yer alan özellikleri kullanarak cümleler yaratmalı ve hangi gruba ait olduğunu belirledikten sonra o gruba uygun davranış stilleri geliştirerek yaklaşmalısınız…

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: