kadınları etkileme dersleri öğren

Kadınları Etkileme Dersleri

Her erkek kadınların ilgisini çekebilmeyi ister. Bir barda iş çıkışı arkadaşlarınızla içkilerinizi yudumlarken mekanın diğer ucundaki güzel hatunun size baktığını fark edebilirsiniz. Dikkatinizi vermeden arkadaşlarınızla konuşmaya devam edebilirsiniz, ta ki ikinci kez o belirgin bakışla karşılaşıncaya dek… Hemen cesaretinizi toplayıp, kendinize bir giriş konuşması ayarlayarak harekete geçersiniz.

Aranızdaki konuşma güzel başlar, kız kıpır kıpır ve ilgilidir. İlk tanışma anının hemen ardından  konuşma, genellikle nerede çalıştığı, nereli olduğu ve eğlenmek için neler yaptığını sorarak geçer. Dakikalar geçtikçe onun konuşmaya katılımı azalır ve etrafa bakınmaya başlar. Hemen bu rahatsızlık verici sessizliği sonlandırma çabasıyla yeni bir konu açarsınız, ama pek işe yaramaz. Güzel hatun içeceğinden kocaman bir yudum alır, lavaboya gideceğini söyleyerek yanınızdan ayrılır ve bir daha da dönmez.

Eğer bu sürekli olarak başınıza geliyorsa o zaman bu yazı tam size göre demektir. Kadınların ilgisini nasıl çekebileceğinizi ve nasıl ilginç diyaloglar yaratabileceğinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Ders 1: Kadınlar kendileriyle mülakat yapar tarzda konuşulmasından hiç hoşlanmazlar. “Nerelisin?” ya da “Eğlenmek için neler yaparsın?” tarzı sorular sormak yerine daha net ifadeler kullanın. Mesela “Buralı değilsin, yanılıyor muyum?” ya da “Sen bir doktor olmalısın” şeklinde bir yaklaşımınız olsun. Bu, konuşmayı sıkıcı bir mülakata dönüştürmeyi önleyen bir yöntemdir. Her zaman bu tekniği uygulamaya çalışın çünkü bu kadınların gözünde daha çekici olmanızı sağlayacaktır.

Ders 2: Kadınlar sağlıklı erkeklerden etkilenirler. Ne kadar yorgun olduğunuzdan ya da geçen hafta nasıl gribe yakalandığınızdan söz etmeyin. Bunun yerine sağlıklı olmak için yaptığınız şeyleri ön plana çıkarın. Mesela her hafta sonu koşu yaptığınızı ya da spor salonunda düzenli egzersiz yaptığınızı anlatın.

Ders 3: Kendinizi övmeyin. Çok güzel bir eviniz, arabanız, harika bir işiniz hatta çok paranız olabilir. Her ne kadar kadınlar varlıklı olmanıza önem verseler bile bunlardan açıkça söz etmenizi veya bunlarla övünmenizi hoş karşılamazlar. Çünkü çok övünen bir erkeğin kendine güven düzeyinin düşük olduğunu bilirler. Açıkça sahip olduklarınızla böbürlenmek yerine, üstü kapalı olarak ya da konusu geldiğinde varlıklı olduğunuzun işaretini verecek bir şeylerden bahsedebilirsiniz.

Ders 4: Bir kadınla konuşurken bedeninizin rahat bir görünümde olmasını sağlayın. Omuzlarınızı gevşetin ve tüm ağırlığı bacaklarınıza verin. En önemlisi içkinizi elinizde ön tarafınızda değil yan tarafınızda tutun. Erkekler genellikle içkilerini önde karınları hizasında tutarlar. Bu, kadınlarla sizin aranızda yapay bir engel yaratır ve bu durum kadınlara hiç çekici gelmez. Bu önerileri uygularsanız, çok daha kendinden emin ve arzulanan bir görünümüne sahip olacaksınız.

Ders 5: Biraz gizemli olmaya çalışın. İlgilendiğiniz kadın size sorular sorarsa ona detaylı cevaplar vermemeye çalışın. Bunun yerine sorduğu sorularla ilgili ufak ipuçları verip onun merak etmesini sağlayın. Bu durum, onun ilgisini uyandıracak ve sizinle ilgili daha çok şey öğrenmek için onu harekete geçirecektir.

Ders 6: Kadınlar rol yapmayı severler. Onun hayal gücünü harekete geçirmeye çalışın. Mesela onu kişisel asistanınız yapın sonra da ona eğlenceli bir emir verin. Veya aşık bir çift gibi olun ve sizin hoşlanmadığınız bir şey yaptığında onu terk edin. Ona sataşarak, bunu düzeltirse onu geri alacağınızı söyleyin.

Bu altı ipucu, kadınları kolay bir şekilde etkilemenin ilk önemli adımlarıdır. Burada öğrendiğiniz bilgileri mutlaka uygulayın, sonuçları kendi gözlerinizle görün…

Bizi takip etmeye devam edin.

 

Kızla Tanışma Eğitimi Kitap Setini Okudun mu?

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Benzer Konular: