İçsel Oyun Hakkında Bilmen Gereken Her Şeyi Anlatıyorum!

 

İçsel oyun dediğimiz şey, erkeğin kadınları etkileme konusundaki karakteristik özellikleri ve etkileme becerilerinin tümüne verdiğimiz isimdir. Bir erkeğin özgüvenli, espritüel, kendiyle barışık, ne istediğini bilen kararlı biri olması onun içsel oyununun kuvvetli olduğunu gösteren işaretlerdir.

Örnek:

Diyelim ki bir kıza sana dedi ki:

“Senin beni etkilemen zor.”

Burada kızın söylediği cümleden etkilenip hemen modunu kaybedersen “Neden ya?” diye savunmaya geçersen bu senin içsel oyununun zayıf olduğu anlamına gelir.

Bunun yerine umursamayarak ona yan bir gülüş atacak ve başka konudan konuşmaya devam edecek;

Ya da “Sen benden daha iyilerine layıksın. Ben seni üzerim.” Deyip kahkaha basabilecek bir yapıya sahipsen bu senin içsel oyununun güçlü olduğu anlamına gelir.

Kadınlar içsel olarak güçlü erkeklerden hoşlanır ve bu tarz erkeklere saygı duyar. Eğer kadınların saygı duyduğu bir erkek olmak istiyorsan içsel oyununu kuvvetlendirmek için çaba sarf etmelisin.

 

Kızı Anlık Etkileyen Rutinler mi? – Güçlü Bir İçsel Oyun mu?

 

Kadınları etkileme sürecinde başarılı olmanın yollarını öğrenmek için gayret göstermeye başlayan çoğu erkeğin yaptığı bir hata vardır:

Kadınları etkileme konusunda başarılı olmak isteyen erkeklerin %90’ı hazır cümlelere, kalıp sözlere ve kızın ilgisini çekmesini sağlayacak oyunlara bel bağlar. Hazır materyallerle, rutinlerle kızı etkileyip onu kendine aşık edebileceğini düşünür.

Evet, bir kızı daha önceden hazırlanmış hikayelerle, sözlerle ve oyunlarla geçici bir süreliğine etkileyebilirsin. Fakat yarattığın bu çekicilik tıpkı bir balon gibidir. En ufak bir iğne darbesi kızın ilgisini anında dağıtacaktır.

Kızda yarattığın bu geçici çekim 10 dakika içerisinde sona erebilir.

Çünkü bir noktadan sonra kıza söyleyecek hazır cümle kalıpların ve hikayelerin tükenir. Oynayacak eğlenceli bir oyunun kalmaz. Kız da gerçek senle konuşmaya başladığı için senden sıkılır ve aranızdaki sohbet ilerlemeden sonra erer.

Bu nedenle rutinlerle, hazır materyallerle asla kızları etkilemeye çalışmamanı öneririm. Bunun yerine karakterini çekici bir hale getirmen ve içsel olarak kendini geliştirmen uzun vadede sana en çok faydayı sağlayacak.

“Ama ben içsel olarak güçlü değilim ki!” diyorsan ekrana kilitlen ve tüm dikkatini birazdan söyleyeceklerime odakla.

 

İçsel Oyunu Güçlendirmenin Yolları Nelerdir?

 

İçsel olarak güçlü olmanın birinci kuralı özgüven sahibi olmaktır. Özgüven eksikliği yaşıyorsan, insanların içinde kendini değersiz görüyorsan, kadınları etkileyebilecek bir erkek olduğuna inanmıyorsan zaten en başından kaybettin demektir.

İçsel olarak güçlü bir erkek önce özgüven sahibi olmalıdır. Bunun yolu da kadın-erkek ilişkileri konusunda daha çok tecrübe sahibi olmaktan geçer. Yeterince tecrübe sahibi değilsen kendine bu konuda güvenmen de mümkün değildir.

Kadın-erkek ilişkilerinde özgüven kazanmak için mümkün olduğunca çok kadınla tanışmaya çalışmalısın. Her gün fırsatını bulduğun her ortamda maksimum sayıda kadınla iletişime girmelisin.

İkinci olarak; kendini yeterince değerli görmüyorsan kafandaki bu düşünceden kurtulman gereklidir. Çünkü insanların düşünceleri doğrudan davranışlarını etkiler. Sen kendinle ilgili yetersizlik duygusuna kapılırsan, davranışların senin yetersiz bir erkek olduğun yönünde gelişir.

Ve sen bir kadınla konuşurken, kadın bu yetersizlik duygusunu kolayca hisseder. Senin hal ve hareketlerin, mimiklerin, ses tonun kadının bu duyguyu kolayca hissetmesini sağlar.

Üçüncü olarak; kadınları etkileyebilecek kapasitede bir erkek olduğuna inan. Bu inanç senin kadınlarla konuşurken kendine çok daha fazla güvenmeni, çok daha rahat olmanı sağlar. Tabi ki bu düşünceyi hemen benimsemeni beklemiyorum. Zamanla kadınlar konusunda tecrübe kazandıkça bu beynin bu düşünceyi benimsemeye başlayacak.

Tecrübe bu düşünceyi daha çok benimsemeni, bu düşünce de senin kadınları daha kolay etkileyen bir erkek olmanı sağlayacak.

Kadınlarla iletişim kurma denemeleri yaparken seninle ilgilenmeyebilirler. Daha ilk cümleni söylemene bile izin vermeyebilirler. Sohbet esnasında senden sıkılıp gidebilirler. Buluşma sözü verip seni ekebilirler. Yada ilişki içerisindeyken seni terk edebilirler.

Kadınlarla iletişim kurarken her nasıl başarısız olursan ol, bu süreçte kendini geliştirmeye ve yeni kadınlarla tanışmaya devam etmeni istiyorum.

Eğer pes edersen yukarıda anlattığım kendine güven duygusuna hiçbir zaman kavuşamayacaksın. Eğer kendini geliştirmeye, tecrübe kazanmaya devam edersen çok yakında kadınları kolayca etkileyebilen bir erkeğe dönüşeceksin.

Devam etmek ya da pes etmek, senin ileride kadınları etkileyebilen bir erkek olup olamayacağını belirleyecek. Burada seçme şansı tamamen senin elinde…

Umarım doğru yolu seçersin…

 

Kitap Seti Tavsiyesi: Kızla Tanışma Eğitimi

 

İçsel oyununu kuvvetlendirerek kızlarla iletişim kurma konusundaki başarı oranını arttırabilirsin. İçsel olarak ne kadar kuvvetli olursan kızları etkilemen o kadar kolay olur.

Bu konuda kendini geliştirmeye başlamak istiyorsan;

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başla!

 

kızla tanışma eğitimi

 

Benzer Konular: