Kadınlar Neden Test Ederler?

Kadınlar bilinçli ya da bilinçsiz olarak erkekleri test ederler. Aslında çoğu zaman bilinçsiz olarak… Neden? Çünkü karşılarındaki erkekte gücü ve güveni hissetmek isterler. Kısacası karşılarındaki erkeğin gerçek(!) bir erkek olup olmadığını anlamak isterler. Bu yüzden böyle bir mekanizma geliştirmişlerdir.

Kadınlar Herkesi Test Etmezler

Eğer bir kadın tarafından test ediliyorsan bu iyi bir şey… Çünkü; kadınları ilgilerini çekmeyen erkekleri test etmezler. Yani test ediliyor olman ilgi çektiğinin ve kadının senin tanımak istediğinin bir göstergesidir.

Kadınlar Nasıl Test Ederler?

Kadının, erkeği duygusal tepkimeler vermeye zorlayan herhangi bir lafı ya da davranışı test olabilir. Kadınlar, özellikle erkeğin kendini başarılı veya özgüvenli hissettiği alanlar üzerinden test ederler. Erkek çok başarılı hissettiği zamanlarda zayıf noktasını dürterler. Yıkılan erkek testi geçemez ve kadının kendisini ezmesine müsaade etmiş olur. Özgürlüğünün onun onayına bağlı olduğu ve yeterince güçlü olmayan bir erkek imajı çizer. Bu biraz sert gelmiş olabilir ama malesef durum böyle… Şimdi en popüler kadın testlerini ve çözümlerini seninle paylaşarak daha açıklayıcı olmak istiyorum.

En Popüler Kadın Testleri

Aşağıda gerçek hayatta sıklıkla karşılaşabileceğin testleri sıraladım ve karşılık olarak verebileceğin cevapları yazdım. İstersen aynılarını kullanabilirsin. Sen de kendince cevaplar türetebilirsin. Aklıma gelmişken ekleyeyim testler konusunda kendimizi geliştirme konusunda belki de en faydalı alıştırma kendi kendimizi test etmektir. Bir kadından gelmiş gibi düşünüp kendi kendini test etmeni öneririm. Neyse konumuza dönelim. İşte kadınların en popüler testleri ve örnek karşılıklar;

  • Sen kendini ne sanıyorsun? — Sen kendini ne sanıyorsun?
  • Şimdiye kadar kaç tane kız arkadaşın oldu? — Saymadım.
  • Erkek arkadaşım var. — Benim de var.
  • Beni seviyor musun? — Elbette, arkadaş olarak…
  • Çok sıkıcısın ya da hiç eğlenceli değilsin. — Giyinikken böyle oluyorum.
  • Kendini beğenmişin tekisin. — Biliyorum ya da Genetik…
  • Ne tür kızlardan hoşlanırsın? — Çok soru sormayanlardan…

 

Kadınların Testlerinden Geçme Yolları

Kadınların testleri geçmek zor olduğu kadar. Eğlencelidir de… Zordur çünkü testleri geçmek farkındalığının, kendine güveninin ve özsaygının yüksek olmasını gerektirir. Eğlencelidir eğer mentalite oturduysa… Mentalite oturduysa senin test etmesinin seninle ilgilenmesi yüzünden olduğunu bilirsin bu seni mutlu eder ve testleri geçmek sana keyif verir.

Peki testleri geçmek nasıl bir mentaliteye sahip olmalıyız? Sana burada şunu derse şöyle de şunu derse şöyle diye tek tek anlatamam anlatmam da gerekmiyor zaten. Ayrıca yukarıdaki örnekler fikir verecektir.

Testleri geçmenin tek bir yolu var. O da; test edildiğini hissettiğin anda rahatlığından, özgüveninden ve özsaygından ödün verme ve eğlenceli, onu gıcık edecek karşılıklar ver. Hepsi bu… 🙂 Tecrübelerin arttıkça kadınların testlerini geçmek senin için çocuk oyuncağı haline gelecektir. Başlarda şuan test mi ediliyorum acaba gibi tereddütlerde kalabilirsin ve tam olarak ne yapacağını bilemeyebilirsin. Hatta farkında olsan da testleri geçemeyebilirsin.

Sorun yok, zamanla her şey otomatikleşecek ve testleri geçme konusunda ustalaşacaksın. Bu da gerçek bir erkeğin en önemli özelliklerinden biridir. Şimdilik bu kadar…

Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Özgüven, kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: