Kadınlar Erkekleri Neden Test Eder? Testleri Geçme Teknikleri

Hiç kadınların erkekleri potansiyel uyum olup olmadığını anlamak için test ettiklerini duymuş muydunuz? Bu yazıda size kadınların erkekleri neden test ettiklerini, bu testlerin neye benzediğini anlatacağım ve bu testleri kolayca geçmek için size en iyi üç yöntemimi aktaracağım.

Bir adam bir kadınla tanıştığı zaman olan şey, bunların dışarıdan yönetilen davranışlarının tanışmasıdır ve kadın erkeğin nasıl biri olduğunu anlamak için tek bir işaret alır. Psikolojide bu türden davranışlar ‘persona’ olarak adlandırılır. Belirti ve gerçek kişiliğin örtüşüp örtüşmediğini görmek için kadın adamı test eder.

Bu testlerin amacı bir adamın satmaya çalıştığı resmin arkasında gerçekten o adamın olup olmadığını kadının anlamasını sağlamaktır. Pek çok durumda kadın adamın kendine güvenini ve kendi kendine nasıl ayakta durduğunu test eder.

Eğer yazılarımdan birkaçını okuduysanız, kadınların adamların görünümlerine çok fazla takılmadıklarını, kişilik özelliklerini önemsediklerini bilirsiniz. Kendine güven bir adamın en çekici özelliklerinden biridir ki, kadının da en büyük hedefi o adamın nasıl kendine güvendiğini anlamaktır.

Bir kadının testi gerçekten ilginç, otantik ve gerçek olanların arasından başarısız türden erkekleri filtreleme amacı taşır. Bunlar doğru adamı bulmak için bir kadının portföyünün bir parçasıdır.

Kadınların testleri neye benzer?

Bir kadının test yaparken almak istediği sonuç sizin özsaygınızın ne durumda olduğunu görmektir. İçinizdeki duyguları tetiklemeye çalışırlar ve soğukkanlı ve kontrollü kalıp kalamadığınızı görmek isterler.

Pek çok kez kadınlar sizi kızdırmaya çalışacaklardır, hatta bazı durumlarda sizi aşağılarlar veya başka bir erkekle flört ettiğinde nasıl tepki verdiğinizi görmek isterler. Bu bir ölçüde sizinle oynadığı bir oyundur.

Bu bir kadına sizin kendinizle ilgili şüpheleriniz olduğunu gösterir ve sizin güvensiz ezik yönünüzü ortaya çıkarmak için doğru butonları bulmuştur.

Sizin kendine güvensiz olduğunuz sonucuna varacaktır ve sizin çekici olmadığınızı düşünecektir.

Bunun yerine ne yapmalısınız?

Bu testleri kolayca geçmenizi ve böylece sizin çekici, akıllı ve olgun bir adam olduğunuzu düşünmenizi sağlayacak üç basit yöntem buldum. Bunların hepsi tek bir basit fikre dayanır… Her zaman soğukkanlı kalmak!

Yöntem 1: Kendinize gülün

Size takılır ya da kızdırmaya çalışırsa bununla eğleninç Onun ‘Yaklaşımının oldukça başarısız olduğunu düşünmüyor musun?’ dediğini hayal edin, sonra rahatlayın ve onunla aynı fikirde olun. ‘Evet, muhtemelen haklısın. Kadınları tavlamakta kesinlikle iyi değilim.’ diyerek ona göz kırpın.

Bunun amacı, orada sinirlenecek bir şey olmadığını ona göstermektir. Siz kim olduğunu bilen ve herhangi birinin görüşüne bağlı olmayan rahat bir adamsınız.

Yöntem 2: Geri iade edin

Bu yöntem biraz daha agresifdir ama o derece de başarılıdır. Eğer sizi yukarıdaki örnekteki gibi kızdırıyorsa kendini haklı çıkarmasını sağlayın.

“Buna bir yaklaşımda bulunmak için sana ilgi duymak zorundaydım” diyebilirsiniz.

Bir zayıflık işareti olabileceği ya da bir adım geri atmak gibi algılanacağı için onunla ilgilenmediğinizi söylemeyin. Tabii ki onunla ilgileniyorsunuz, aksi taktirde ona yaklaşmazdınız, ama yorumunuzla bir güç kayması(ondan size doğru) sağlarsınız.

Yöntem 3: Onu tamamlayın

Aynı örneği ele alalım. Size takılır ya da sizi kızdırırsa onunla ne söylüyorsa onu tamamlayın ve “Tamam söyle bana bunu nasıl daha iyi yapmalıyım ki sen ‘vaav bu inanılmaz bir yaklaşım’ diyebilesin?” deyin.

Sadece o gülümsemeyecek, siz de komik ve ilginç bir diyalog yaşayacaksınız.

Bu üç yöntemden birini uygularken, eğlenmeniz ve sırf ciddiyetsiz olmamanız son derece önemlidir. Eğer sevimliyseniz ve yüzünüzde küçük bir sırıtma varsa, ona onun yorumunu saldırgan olarak görmediğiniz işaretini verirsiniz.

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: