Çekici Erkek Olmanın Gizli Sırlarını Burada Açıklıyorum!

Çekici, etkileyici, arzu edilen bir erkek olmak hepimizin en çok istediği şeydir. Peki, nasıl çekici erkek olunur? Çekicilik ve seksilik arasındaki farklar nelerdir? Tüm bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte, cevaplar;

Öncelikle çekicilik ve seksilik arasındaki farka değinelim. Çekicilik, yani çekici bir erkek olmak kadınlar tarafından her zaman yanlarında olmasını istedikleri erkek modeli olmak demektir. Yani sohbet etmeyi, sizinle vakit geçirmeyi istemeleri anlamına gelir. Elbette çekicilik seks konusunda da işe yarar, ama bir kadının sizi çekici bulması seksi bulmasından çok daha önemlidir. Çünkü kadınlar çekici buldukları erkeklerle vakit geçirip onu tanımayı çok severler. Böylelikle de uzun vadede birlikte olacakları erkek öncelikle çekici olmalıdır. Çünkü kadınlar bilir ki, çekici bir erkek zeki, yakışıklı, hoş sohbet ve arzulanan bir erkektir. Ve tüm bunların hepsi bir erkeği karizmatik yapar! Karizma ise ancak seksi erkeklerde bulunur…

Özetle siz çekici bir erkek olunca karizma da, seksilik de zaten sizde belirmeye başlayacak ve doğru adımlarla o sıfatlara ulaşacaksınız.

Gelelim asıl konumuza; “Çekici erkek olmanın sırları nelerdir?” Bu aslında başlı başına bir kitap konusudur! Ama özetle size vereceğimiz sırlar ile yola ilk adımı atmış olacaksınız. İşte, çekici erkek olmanın sırları;

Doğru ve akıcı konuşmak:

Dilinizi tüm imla kurallarını es geçmeden ve vurgulu bir şekilde konuşun. Özellikle kızlarla yazışmalarınızda imla kurallarına dikkat ederek tam bir beyefendi olduğunuzu gösterin. Ayrıca kadınlar düzgün konuşan ve yazan erkeklerin edebi yönü olduğunu bilir ve onları diğer erkeklere nazaran daha çekici bulurlar.

Etkileyici cümleler kurmak:

Konuşmanız esnasında doğru yerlerde kompliman yapmayı ihmal etmeyin. Doğru ve güzel cümleler ile çok daha çekici bir erkek olacağınıza emin olun.

Ortamına göre giyinmek:

Bir kızla hangi zamanda, hangi ortamda buluşacaksanız o ortama uygun giyinin. Bu çok zor değil, birkaç blog gezerek doğru giyinme hakkında bilgi sahibi olabilir ve kolayca kendinizde uygulayabilirsiniz. Ve her zaman jilet gibi olun! Yani ne tarz giyinirseniz giyinin temiz ve ütülü olmasına dikkat edin. Kızlar güzel giyimli erkeleri daha yakışıklı ve çekici bulurlar.

Görgü kurallarına dikkat etmek:

Bir kızla buluştuğunuzda görgü kurallarına dikkat edin. En basiti yürürken onu geçmeyin, küçük adımlar atın. Merdivenlerden çıkarken arkasında, inerken önünde olun. Bu olası düşme riskinde onu tutabileniz için önemli. Sandalyesini çekin ve o oturmadan oturmayın. Sözünü kesmeyin. Özellikle sipariş verirken fikrini mutlaka alın ve garson ile onu asla muhatap etmeyin. Çünkü siz tam bir beyefendisiniz ve bu da sizi çok çekici yapıyor.

Hareketleri kontrol altına almak:

Ani çıkışlar ve agresif tavırlar sergilemeyin. El kol şakalarından uzak durun. Ona asla sıradan bir arkadaşınız gibi davranmayın. Onu dinlerken bacak bacak üstüne atarak ellerinizi de dizinizde birleştirmeniz çok önemli bir detaydır. Bu onu pür dikkat dinlediğinizi gösterir ve kızlar için çok çekici bir fotoğraf oluşturur.

Vücut temizliğine özen göstermek:

Saçlarınız taralı, sakalınız düzgün, dişleriniz bembeyaz olsun! Bu hem sizin kendinize olan saygınızı arttırır, hem de kızların gözünde bakımlı ve çekici bir erkek olmanızı sağlar. Kirli kıyafetler giymemeye, boyasız ayakkabı kullanmamaya da özen gösterin. Tarzınız salaş olabilir, ama salaşlık kirlilik anlamına gelmez.

Sportif olmak:

Size bir kas yığınına dönüşün demiyoruz, ama bir yağ yığını da olmayın! Sportif ve fit erkekleri kızlar hep çekici ve seksi bulmuştur. Spor yapın, hiç olmaz ise yüzün, koşun…

 

Kitap Seti Tavsiyesi: Kızla Tanışma Eğitimi

 

Çekicilik konusunda bilmen gereken en önemli sırları kızla tanışma eğitimi isimli kitap setini okuyarak öğrenebilirsin.

Bu konuda kendi kişisel dönüşümünü başlatmak ister misin?

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumak için tıkla!

 

kızla tanışma eğitimi

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: