Çekici Bir Erkek Olmanın Sırlarını Burada Keşfedeceksin!

 

“Çekici bir erkek nasıl olur” sorusunun cevabını binlerce erkek merak ediyor. Neden mi? Bunun cevabı oldukça basit: Her erkek kolayca karşı cinsin ilgisini çekebilmek ister. Bunun yolu da tabi ki çekici bir erkek olmaktan geçiyor.

Şunu unutma ki:

Bizi çekici yapan şey sadece dış görünüşümüz değildir. Çekicilik birçok faktöre bağlı bir özelliktir.

Çekicilik nelere bağlıdır?

Çekiciliği etkileyen ana faktörler:

  • Yakışıklılık
  • Kaslı Vücut
  • Alfa Karakter
  • Samimiyet
  • Başarı
  • Sosyal Hayat Tarzı

Bu maddelerin hepsi aslında çekici bir erkeği oluşturan parçalardır. Şimdi çekici bir erkek olmak için bu özellikleri hayatına nasıl kazandırabileceğini görelim.

 

yakisikli-erkek

 

Yakışıklılık Faktörünü Lehine Çevir!

Yakışıklılık tabi ki genetik faktörlere doğrudan bağlıdır. Ama bu, dış görünüşünü değiştiremeyeceğin anlamına gelmiyor. Vereceğim ufak tüyolarla dış görünüşünde bariz değişimler yaratabilirsin.

Kural 1: Yüzüne uygun çekici bir saç stiline sahip ol

Bunun için Google’dan 2015 ve 2016 yıllarının saç modalarını inceleyebilirsin. Eğer uzun bir yüze sahipsen kafanı daha da uzun gösterecek saç modelleri yerine, yüzünü daha yuvarlak yapacak bir modeli tercih edebilirsin.

Yüzün yuvarlaksa yanları kısa tutup üstleri uzun bırakarak daha uzun ve şekilli bir yüze sahip olabilirsin.

Kural 2: Kaşlarını şekle sok

Kaş yapısı bir yüzün görünümünü baştan aşağı değiştirebilir. Düzgün bir kaş yapısına sahip olmak seni çok daha yakışıklı bir erkek yapacak. Bu konuda profesyonel bir yardım alarak yüzüne uygun kaş yapısını bulmanı tavsiye ederim.

Kaşlarını çok fazla elletip eşcinsel görünümüne sokmadan, toplatarak ve şekil verdirerek harika bir görünüme kavuşabilirsin.

Kural 3: İdeal kilona kavuş

Kilo da yüzün görünümünü doğrudan etkileyen bir faktördür. Zayıfsan birazcık kilo aldığında yüzünün ne kadar tatlı görünmeye başladığına sen bile şaşıracaksın. Kiloluysan da zayıflamak daha maskulen daha çekici bir yüze kavuşmanı sağlayacak.

 

kasli-erkek

 

Vücut Faktörünü Lehine Çevir!

Burada seninle önemli bir gerçeği paylaşmak istiyorum. Spor yapmadığı takdirde kadınlara çekici gelen bir sürü erkek bulunuyor. Bu gerçeği kimse inkar edemez. Bazı erkeklerin kadınları etkilemek için spor yapmasına falan gerek kalmıyor.

Ama biz her açıdan kendini geliştirmek ve her açıdan çekici olmak isteyen bir erkeksek vücudumuza da özen göstermeliyiz.

Bunun için haftanın 4 günü günde 1.5 saat olacak şekilde spor salonuna giderek egzersiz yapmak bizi çok daha çekici bir erkek yapacaktır. Ayrıca çekici erkeğin bir vasfı da bana göre sporcu olmalıdır. Sporcu bir erkek atletik bir vücudu, yüksek derece maskulenliği ve güçlü bir cinsel performansı simgeler.

En azından kadınlar bunu böyle görür.

Kaslı bir vücut için egzersiz yapmaya ve düzenli beslenmeye özen göster.

 

alfa-erkek

 

Alfa Karakter Faktörünü Lehine Çevir!

Alfa karaktere sahip bir erkek, bir kadın için güçlü bir erkeği, ideal bir eşi, çocuklarına uygun bir babalık özelliğini temsil eder. Yani alfa karakterli bir erkek kadınlar için ilişki yaşamak için ideal bir erkektir.

Alfalık nedir?

Liderlik, zor durumlar karşısında sakin kalabilmek, arkadaş grubunu bir arada tutabilmek, sohbetleri yönlendiren kişi olmak, yardıma ihtiyacı olanın yanında olmak… Vs. vs. Bunların hepsi alfa erkeğin özellikleridir.

Arkadaş grubu içerisinde alfa olmak, grup içindeki kadınların gözünde seni tamamıyla farklı bir konuma koyacaktır.

Alfa olmayı öğrenmek için uzunca bir süre sosyal gruplar içinde alfa olduğunu fark ettiğin erkeklerin davranışlarını gözlemlemen gerekiyor. Gözlemleyerek bir süre o davranışları taklit edeceksin. Daha sonra zamanla o davranışlar senin hayatının bir parçası olmaya başlayacak.

Mesela arkadaş grubu içinde sus pus oturan bir yapıya sahipsen bir dahaki sefer saçma da olsa ortaya bir konuşma konusu atmayı deneyebilirsin. Ya da grubun A aktivitesini yapalım dediği yerde sen insanları B aktivitesini yapmak için ikna etmeye çalışabilirsin.

Alfalar bazen aykırı olur. Bunu unutma. Ama her zaman değil tabi ki 🙂

 

gulumseyen-erkek

 

Samimiyet Faktörünü Lehine Çevir!

Samimi bir enerji yayan erkek kadınların gözüne her zaman çekici gelir. Samimiyet kadınlara güven verir. Birinin senin yanında kendini iyi hissetmesini istiyorsan, samimi olmak bunun için yeterli olacaktır.

Bir kadına gülerken sadece yüzün gülmesin. Gözlerin de gülsün. Bütün vücudun o kadına gülümsesin. Böyleye kendini değerli hissedecektir.

İnsanlara yaklaşırken bir menfaat beklentisinde olma. Onlara karşılıksız yaklaş. İnsanlarla karşılıksız tanış. Ortam içinde sadece güzel kadınlarla tanışma. Şişman kadınlarla, yaşlı kadınlarla, fiziksel olarak ilgini çekmeyecek kadınlarla da tanış.

Bu insanlara karşılık beklemeden yaklaşmak yani samimi olmaktır.

Bir kadın senin samimi bir erkek olduğunu gördüğünde sana ister istemez güven duyacak ve sana çekilecektir.

 

basarili-erkek

 

Başarı Faktörünü Lehine Çevir!

Başarı erkeği kadının gözünde çekici yapan en önemli faktörlerden biridir. İşinde, aile hayatında, sosyal hayatında, hobilerinde başarılı bir erkek kadına ideal bir eş olduğu imajını yansıtır.

Bu nedenle başarı kadınlar üzerinde afrodizyak etkisi yaratır ve hızlı bir çekim enerjisi oluşturur.

Zengin erkeklerin kadına neden çekici geldiğini hiç düşündün mü?

Burada ön planda görünen şey paradır. Fakat olayın arka planına baktığında başarı görürsün. O erkek başarılı olmasaydı o kadar parayı kazanamazdı. Ve bir kadın için önemli olan şudur:

Bir erkeğin bugün çok parası olabilir. Bu aileden kalmış bir para da olabilir. Fakat yarın öbür gün o paraları kaybettiğinde tekrar geriye kazanabilir mi?

Bu nedenle alın teriyle kazanılmış para bir kadın için her zaman daha değerlidir. İş hayatında başarılı olmak kadınları bu nedenle etkiler.

 

sosyal-erkek

 

Sosyal Hayat Tarzı Faktörünü Lehine Çevir!

Sosyal bir hayat alfa erkeğin özelliklerindendir. Alfa erkek geniş bir sosyal çevreye sahiptir. Çevresinde çok insan vardır ve en önemlisi de o insanlar alfa erkeği sever, sevmese de ona mecburen saygı duyar. Çünkü o insanlar arasında bir otoritedir.

Çeşitli sosyal aktivitelerle, hobilerle, arkadaş çevreleriyle dolu bir hayat demek daha çok kadınla arkadaş olmak demektir. Maceracı, aktif, hayat mücadelesi veren bir erkek olmak demektir.

Çevresi kadınlarla dolu, zamanını dolu dolu geçiren, boş vakti olmayan bir erkek kadınların her zaman ilgisini çeker. Bu erkeğin bir kadına gösterdiği ilgi, onun için harcadığı zaman daha değerli olur.

Şöyle düşün:

Bütün gün boş vakti olan bir erkek bir kadınla buluşmak için 2 saatini harcasa, diğer yandan da bütün gün iş toplantıları ve çeşitli sosyal aktiviteleri olan bir adam o kadar işinin arasında kadınla buluşmak için 1 saatini zar zor ayırsa; hangisi daha değerli olur?

Bütün gün boş vakti olan adamın harcadığı 2 saat mi? Yoksa her dakikası dolu bir adamın harcadığı 1 saat mi?

Kadın o 1 saati çok daha değerli görür. Ve o erkeğin ona daha çok değer verdiğini hisseder.

Bu nedenle hayatı dolu dolu yaşayan meşgul bir erkek ol. Her dakikanı dolu dolu yaşa ve insanlara da dolu dolu yaşat.

 

Kitap Tavsiyesi: Kızla Tanışma Eğitimi

 

Çekici bir erkek olmak için neler yapman gerektiğini merak mı ediyorsun? Bu konuda etkili bir kitap seti tavsiyesinde bulunabilirim.

Çekiciliğini arttırmak isteyen erkeklere rehberlik eden bu kitap seti şimdiye kadar yüzlerce erkeğin aşk hayatına sihirli bir şekilde dokundu.

Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başlayın!

 

kızla tanışma eğitim seti satın al

kızla tanışma eğitimi

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: