En Etkili Set Açma Teknikleri

 

PUA (Pick Up Artist) diyebileceğimiz birisi kızlarla tanışma durumuna alışık olmalıdır ve tanışırken heyecanını kontrol edebilmelidir. Kızla tanışırken elleri titrememelidir. Bu heyecanı kontrol altına almanın tek yolu da bolca tanışma denemesi yapmak, tanışma durumuna kalibre olmaktır.

Her gün dışarı çıkıp tanışma denemeleri yapma aşamasını her PUA mutlaka deneyimlemelidir. Bu deneyim, açılış olayına alışma, kızla konuşurken heyecanını kontrol altına alma ve kıza dokunurken rahat olma konularında PUA’ya kolaylık sağlayacaktır.

Çünkü bir eylemi sıkça tekrarlayarak onu bir alışkanlık haline getirdiğinde artık bu durum seni heyecanlandırmaz ve bisiklete binmek, yüzmek gibi normal bir davranış haline gelir. Bu şekilde set açma korkusunu zaman geçtikçe yenersin.

Bu alışkanlık duruma kalibre olana kadar sürmelidir. Set açma olayına alıştığında bir daha bu alışkanlığı sürdürmemelisin. Her gün dışarı kadınlarla tanışmak için çıkmamalısın. Kendi hayatınla  ilgilenmeli, günlük hayatın içinde bir kadından hoşlandığın zaman ona set açmalısın.

Herkese set açma aşaması sadece alışma sürecinde yapılır. Bunu sakın unutma. Bu alışkanlığı sürdürmeye devam edersen bir süre sonra dışarı sadece kızlarla tanışmak için çıkan, kızları tavlamaya çalışan bir robota dönüşürsün. Bu da emin ol isteyeceğin bir durum değildir.

Şimdi geldik “set nasıl açılır?” konusuna…

 

Set Açarken Uygulaman Gereken Kurallar Nelerdir?

 

1) Mental Açıdan Rahat Ol!

 

Bir kızdan hoşlandığında ve ona set açmaya karar verdiğin anda zihnini rahatlatmak sana büyük bir avantaj sağlar. Kızın yanına asla gergin gitme. Çünkü duygular bulaşıcıdır. Sen kendini rahat hissettiğin zaman tanışmak istediğin kız da kendini rahat hisseder.

Sen bu tanışma durumunu abzürt olarak görürsen kız da öyle görür. Sen tanışma olayını oldukça sıradan normal bir olay gibi görürsen güven bana kız da öyle görür.

O nedenle senin rahatlığın tanıştığın kıza da yansır ve kimse konuşurken birbirini kasmaz.

 

2) Sosyal Baskıyı Önemseme!

 

Özellikle sokakta açılış yapmak istediğin zaman bu durum bazı insanlar tarafından anlaşılabilir. Bu insanlar bazen gözlerini sana dikip seni izlemeye başlayabilirler. Bu durum asla seni etkilememelidir. Sanki o insanlar orada hiç yokmuş, sanki orada sadece sen ve o kız varmış gibi düşünmelisin.

Tabi ki dikkat etmen gereken bir nokta var:

Sen sosyal baskıyı kaldırabilirsin ama kız kaldıramayabilir. Sırf bu nedenle bile senin konuşmayı devam ettirmene izin vermeyip gitmek isteyebilir.

Bunun için açılışı yapmalı ve kızın sizi izleyen insanları fark etmemesini sağlayacak bir açıda konumlanmalısın. Bu şekilde kızı sosyal baskıdan kurtarabilirsin. Sonuçta fark etmediği bir şeyden rahatsız da olmaz. 🙂

 

3) Kızı Doğru Şekilde Durdur!

 

Kızı arkasından koşarak, karşıdan gelirken yanından seslenerek ya da direk önüne geçerek durdurabilirsin. Hangi şekilde durdurursan durdur kıza durabilmesi için mesafe ver. Yani kızın seni, durmasına birkaç saniye kala fark etmesini sağla. Böylece kızın seni hiç dinlemeyip gitme olasılığını azaltmış olursun.

Kızı durdururken, özgüvenli bir beden diliyle karşısına geç ve açılışını yaparken baskın bir ses tonu kullan. Böylece kızı otoritene alarak onu durdurma şansın artar.

 

4) Sıcak Bir Gülümsemeyle Açılışını Yap!

 

Kıza açılış yaparken ona vermen gereken iki önemli duygu vardır:

  • Samimiyet
  • Güven

Bu iki duyguyu aynı anda kıza vermek istiyorsan ona samimi bir gülümsemeyle yaklaşman yeterli olacaktır. Çünkü gülümsemek insanların bize güven duymasını sağlar. Kız böylece bizim ona zarar verme niyetiyle yaklaşmadığımızı anlayarak kendini güvende hissedecek.

Gülerken, samimi bir tavır takınırsan, gözlerinin içiyle birlikte kıza gülersen kız da o samimi enerjiyi hisseder ve bundan etkilenir. Bu çok önemli bir kuraldır.

Her zaman kıza karşı samimi bir tavır takın. 🙂

 

5) Eğlenceli Ol!

 

Kızla sohbete ilk başladığın andan itibaren eğlenceli ol. Kıza hafifçe takıl, kıyafetiyle biraz dalga geç, durumsal espri yap. Böylece senin eğlenceli bir karaktere sahip olduğunu anlasın.

Eğer böyle bir karaktere sahip değilsen tabi ki bunun üzerine epeyce çalışman gerekiyor.

Tanışma denemeleri yaptıkça, kızlarla şakalaşmaya başladıkça bu yeteneğin de gelişmeye başlayacak. Zamanla daha eğlenceli bir erkek haline geldiğini kendi gözlerinle göreceksin. Tabi ki bu alanda kendini geliştirmeye devam edersen.

Bu 5 kuralı uyguladığında kızın sana güvenmesini, seni samimi bulmasını ve sana karşı bir çekim duygusu hissetmesini sağlamış olacaksın. Şimdi bunları pratik yapma zamanı…

Dışarı çık ve beğendiğin kadınlarla tanışmaya başla. Limitlerini zorla, korkularını yen, o kadınların telefon numaralarını al. 🙂

Hadi bakayım göreyim seni. İyi açılışlar…

 

Kaynak Tavsiyesi: Çekici Alfa Serisi

 

Özgüven, kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Benzer Konular: