Kızlarla Tanışmak İçin En Önemli Taktikler:

 

kızla tanışmak

 

Sosyal alanlarda aktif olmak;

 

İnsanların birbirileriyle tanışmasını sağlayan en önemli ortamlar sosyal ortamlardır. Özellikle de kızlarla tanışmak için… Okul, dershane, dans kursları, müzik kursları, spor salonları, iş ortamı ve insanların etkileşim içinde bulundukları insan faktörünün yaygınlık gösterdiği her ortam sosyal ortamdır.

Sosyal ortamlar içerisinde yaşayan insanlar arasında arkadaşlık kurmak, insanların birbirini düzenli olarak gördüğünden dolayı oluşan güven duygusu varlığı nedeniyle oldukça kolaydır. Sosyal ortamların olumsuz yönü ise hoşlanılan kızla kurulan arkadaşlığın sevgililik aşamasına geçemeyerek hep arkadaşlık çerçevesi içersinde kalma riskidir.

Aranızdaki arkadaşlık çerçevesini kırmanın yolu ise hoşlandığın kıza flörtöz davranmak ve arkadaşlığınızın çok fazla uzamamasına dikkat etmektir.

 

Sosyal ortamlarınızda hoşlanabileceğiniz bir kız yoksa;

 

Sosyal ortamınızda hoşlandığınız bir kız yoksa ve siz bir kafede otururken, yürürken, sinemada, tiyatroda, kütüphanede veya alışverişte rastladığınız ve hoşlandığınız bir kızla tanışmak istiyorsanız ne yapmalısınız?

Sosyal ortamlarda ortamın verdiği rahatlık ve güvenilirlik doğrultusunda kişilerin birbiriyle tanışması çok kolaydır ancak beğendiğiniz kız sizi daha önce hiç görmemiş ve size dair hiçbir bilgisi yokken onunla tanışmak oldukça zordur.

Sizi hiç tanımayan bir kızla tanışmak istemek gerçekten özgüven sahibi erkeklerin yapabileceği ustalıkta nazik bir iştir. Bir kere ilk önce başarısız olma ihtimalini göz önünde bulunduracaksınız. Kızlar tanımadıkları erkeklerle iletişim kurmaktan çok çekinirler.

 

Cafede Otururken;

 

Her zaman gittiğiniz müdavimi olduğunuz bir cafede oturduğunuzu düşünelim ve gerçekten çok hoş bir bayan sizin oturduğunuz masanın yakınlarında bir yerlerde ve onu fark ettiniz. Onunla tanışmak istiyorsunuz fakat reddedilme veya terslenme ihtimaliniz yüksek. Özgüven beyler, mutlaka tanışmak için bir yol bulacaksınız.

Burada aslında önemli olan kızın yalnız olması. Eğer bir kız arkadaşlarıyla birlikte oturuyorsa, sizin tanışma isteğinizi yanındaki arkadaşlarının laf etmesi veya kıskanması olasılığını göz önünde tutarak reddedebilir. O zaman bu çok hoşlandığınız ve tanışmak istediğiniz bayanın yalnız olduğu bir anı kollamanız lazım.

Yanında arada göz gezdirdiği, sayfalarını çevirdiği bir kitap var ise eğer o kitap hakkında bir iki kelime ederek tanışma ortamı yaratabilirsiniz. Kitabı okuduysanız eğer kitap hakkındaki yorumlarınızı ayaküstü paylaşabilirsiniz ve yanına oturup bir kahve ya da içecek bir şeyler ısmarlayabilirsiniz.

Eğer kitabı okumadıysanız yazar hakkında fikir edinmek istediğinizi bu kitabı aslında almayı düşündüğünüzü söyleyerek oturma izni almalısınız. Oturduğunuz an kıza iltifat etmeyin kesinlikle. İlk önce kendinizi tanıtın ve kibarca adını sormayı deneyin. Sevgilin var mı falan diye absürt sorular sormayın, gayet arkadaşçıl davranmayı deneyin ve emin olun ki kızlar önce arkadaş olmak isterler.

Sonrasında tekrar konuşmak için telefon numaranızı ilk önce siz verin ve sonrasında onun telefonunu isteyin.

 

Teknolojinin Nimetlerini Kullan!

 

Teknolojinin getirdiği nimetlerden biri de internet ağları üzerinde bulunan sosyal platformlardır. Sosyal platformlara üye olarak arkadaş çevrenizi genişletebilir, hoş ve arkadaş canlısı kızlarla tanışmaya adım atabilirsiniz.

Sosyal ağ üzerinden arkadaşlık kurduğunuz bayanın ilk önce resimlerini ve yaptığı yorumları beğenerek sempati kazanırsınız. Sonrasında selam günaydın mesajları ile hafif sohbetlere başlayabilirsiniz.

Daha sonra da sohbetleri ilgi alanları konusunda yapmaya devam edersiniz. Sonuçta arkadaşlığınız biraz daha ilerler ve onu sinemaya, tiyatroya ya da bir şeyler içmek için dışarıya davet edebilirsiniz.

 

En Kısa, En Riskli Fakat En Kolay Yöntem:

 

Sizi etkileyen bir kız gördüğünüzde, şansınızı deneyin ve yanına giderek direk ondan hoşlandığınızı söyleyin. Bazı kadınlar bu kadar dürüstlük karşısında tepkisiz kalamayıp sizden etkilenebilirler. Ne kaybedilebilir ki en fazla hayır cevabı alarak reddedilirsiniz. Ya da hoşlandığınız bu kız ilk bakışta size aşık olabilir.

Sizce de denemeye değmez mi?

 

Kızla Tanışma Eğitimi Kitap Setini Okudun mu?

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Tavsiye Edilen İçerikler: