Bir Kadının Ruhuna Dokunmak

kadınlar ne ister sorusuBir kadının ruhuna nasıl dokunursun? Konu ilişkiler olduğunda, şüphesiz ki dokunuşun önemi ve gücü kesinlikle gözden kaçırılmayacak bir noktadır. Bununla birlikte duygular aracılığıyla bir kadının kalbine dokunmanın da çok etkili olduğunu biliyor olmalısınız. Esasında çoğunlukla çok daha etkilidir.

Sonuçta kalp güçlü duygularla doludur ve dolayısıyla eğer siz bir kadında güçlü duygular yaratmak istiyorsanız, etkili sözlerinizi ve anlamlı hareketlerinizi kesinlikle doğru bir şekilde kullanmanız gerekmektedir.

Hiç dikkat ettiniz mi ne zaman bir şey hakkında düşünseniz ve o şeye gerçekten zor yoğunlaşıyor olsanız kalbinizde birdenbire belirli duygular ortaya çıkmaya başlar.

Bir fikre, düşünceye veya duyguya yeterince uzun bir süre yoğunlaşırsanız bu, hayatınızı ve etrafınızdaki insanları belirli şekillerde gerçekten etkileyebilir. Yani hep negatif şeyler düşünüp bunlara yoğunlaşırsanız, hayatınızdaki diğer her şey hakkında da negatif hissedersiniz.

Bir süre sonra hayatınızda hep olumsuzlukların gerçekleştiğini görebilirsiniz. Başka bir deyişle bu, kendini doğrulayan bir kehanet olacaktır.

Tam tersine eğer negatif düşünmeyi bırakıp, olumlu bir şekilde düşünmeye başlarsanız ayaklarınızı yere sımsıkı basabilecek ve her zaman olumlu şeyler yaşayabileceksiniz. Dolayısıyla bir kadının kalbine nasıl dokunacağınızı öğrenmek istiyorsanız, her şeyden önce ve ilk olarak kendi zihniyet yapınızdan işe başlamalısınız.

Yapacağınız ikinci şey, konuşurken kullandığınız kelimelerinize odaklanmaktır. Kelimeler o denli etkilidir ki, bir kişiyi iyileştirme ve ona yardım etme ya da incitme ve zarar verme gücüne sahiptir.

Kadınlar sadece ikili ilişkilerde değil, hayatlarının her alanında kullanılan kelimeleri çok önemserler. Ne yazık ki kadınlar, erkeklerin ağzından çıkan her bir kelimenin üzerinde dururlar.

Yani eğer sabah bir kadına, kasıtlı olarak ya da yanlışlıkla incitici bir şey söylerseniz, siz bunun için özür dileyene dek size hınç besleyecektir. Bunu, kalbinden bir türlü atamayacaktır.

O yüzden söz konusu kelimeleriniz olduğunuzda çok dikkatli olun. Olumsuz anlamlar taşıyan kelimeleri kullanmaktan hep kaçınmaya çalışın.

Mümkün olduğunca ağzınızdan moral verici, neşe dolu, keyifli kelimeler çıkarmaya gayret edin. Yani hep pozitif olmaya çalışın.

Bu bağlamda sadece kelimelerinize de odaklanmamalısınız.

Genel olarak hareketlerinize de özen göstermeniz gerekir. Esasında hareketler, kelimelerden çok daha fazla şey ifade ederler. Bir kadını gerçekten kazanmak istiyorsanız arzu edilen konuşma ve hareketler yapmaya çalışın.

Mesela onun için arabanın kapısını açmayı ihmal etmeyin. Ya da ona en sevdiği çiçeklerden gönderin. Yolda yürürken kaldırımın yola yakın tarafında yürümeniz, onu ne kadar önemsediğinizi gösterir.

Yahut onu hiç beklemediği bir anda alnından öpmeniz aranızdaki duygu yoğunluğunu artırıp, kadının gerçekten kalbine dokunmanızı sağlayacaktır.  En az beklediği zamanlarda onun için gerçekten çok özel olan şeyler yapın.

Artık bir kadının kalbine dokunmak söz konusu olduğunda, güçlü duyguların tam olarak nasıl olabileceğini biliyor olmalısınız.

Onun duygularına hitap etmek, kalbine dokunabilmek için her zaman pozitif düşüncelere odaklanmaya çalışın. Yani onun size karşı hislerinin gelişmesini sağlamak için romantik, sevgi dolu hareketlerle, ona karşı hep kibar, mutluluk veren kelimeler kullanmaya çalışın.

İlgilendiğiniz kadınla halihazırda bir ilişki içinde olsanız bile, bazı şeyleri bir adım öteye taşımak ve ilişkinizi daha ciddi bir hale getirmek için bu önerileri mutlaka dikkate alın.

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 1. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Kadın Erkek İlişkileri Konusunda 2. Kaynak Tavsiyesi:

 

Kızlarla iletişim konusunda kendini geliştirmeni sağlayacak çok etkili bir kaynak daha var. “Alfa Mesaj Programı” e-kursuna katılarak kızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirebilirsin. Mesajlaşırken kullanabileceğin en etkili aşık etme taktiklerini öğrenmek için harika bir kaynak.

“Alfa Mesaj Programı” e-kursuyla ilgili detaylı bilgiyi BURADAN alabilirsin.

 

 

Tavsiye Edilen Diğer İçerikler: