Baştan Çıkarma Sanatında İlk Ders: Kadınlar Nice Guy Dediğimiz İyi Çocukları Çekici Bulmaz!

Baştan çıkarma sanatına başlarken öğrenmen gereken önemli bir ders var… Kadınları etkileme konusunda sorun yaşayan “Nice Guy” dediğimiz iyi çocukların en büyük sorunu yeri geldiği zaman hoşlandığı kadına meydan okuyamamaktır.

Eğer, hoşlandığı kadına sürekli iyi davranan, onun her söylediğini onaylayan, söylediği her cümleye gülen, her istediğini yapan ve kadını sürekli el üstünde tutan bir erkeksen buna acilen son vermek zorundasın.

Çünkü bir kadına sürekli iyi davranırsan, onun her yaptığı davranışı onaylayıp her zaman kibar olmaya çalışırsan, bir süre sonra kadının sana olan ilgisi kaybolacaktır.

Neden biliyor musun?

Kadınlar kendilerine sürekli iyi davranan, her yaptığı davranışı onaylayan erkekleri sıkıcı bulur. Her ne kadar yapılan röportajlarda, kadınlar “Nice Guy” diye tabir edilen iyi ve kibar bir erkek istediğini söylese de gerçekte “Meydan Okuyucu” diye tabir ettiğimiz, kendisine kötü davranan erkekleri çekici bulur.

“Meydan Okuyucu” erkeklerle sevgili olmak ister ve bu erkeklerle seks yapmayı arzular. Red Pill öğretisinde bu erkek kategorisine “Alfa Erkeği” deniyor.

Red Pill öğretisi ve Alfa Erkeği konusunu daha detaylı öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin…

Kadınları etkileme konusunda becerikli bir erkeğe dönüşmek istiyorsan meydan okuyucu olmayı öğrenmen gerekiyor.

 

Kadınlar Neden Meydan Okuyucu Erkekleri Arzuluyor?

 

“Nice Guy” diye tabir ettiğimiz iyi çocukların bir türlü anlam veremediği bir konu:

“Kadınlar neden kendilerine iyi davranmayan erkekleri tercih ediyor?”

“Neden iyi çocuk yerine kötü çocuk tercih ediliyor?”

İyi çocuk şöyle düşünüyor:

 • Aşık olduğum kadın ne istediyse yaptım.
 • Hep iltifatlar ettim.
 • Ona hiç bağırmadım.
 • Sürekli hediyeler aldım.
 • Hiç hesap ödetmedim.
 • Nereye gitmek istediyse arabayla bıraktım.
 • En saçma esprilerine bile güldüm.
 • Çiçekler aldım.
 • Onu hep mutlu etmek için çabaladım.

Ama yine de kıymetimi bilmedi ve serseri, kaba bir çocuğu bana tercih etti. Neden serserinin birini bana tercih ediyor?

Çünkü kötü çocuklar kadının sürekli huyuna giderek sıkıcı görünmek yerine, MEYDAN OKUYARAK kadının arzularını harekete geçiriyor… İçindeki ateşi alevlendiriyor. Baştan çıkarma sanatını farkında olmadan uyguluyor.

Peki, neden kadın kendisine meydan okuyan erkeği daha çekici buluyor?

Aslına bakarsan bu soruya verilebilecek en iyi yanıt şu:

 

“ELDE EDİLMESİ KOLAY OLAN DEĞERSİZDİR. KOLAY ELDE EDİLEMEYEN İSE ÇEKİCİDİR!”

 

Kadına sürekli olarak iyi davranan ve iltifatlar eden “Nice Guy” erkek kolayca elde edilen erkektir. Kadın zaten bu erkeği elde ettiğinin farkında olduğu için onu değerli bulmaz. Değerli olmayan erkek ise çekici değildir.

Fakat “Meydan Okuyucu” erkek bazen kadınla zıtlaşarak, onunla dalga geçerek, ona kendini değersiz hissettirerek, her isteğini kabul etmeyerek kadının arzularını sıcak tutar.

Kadın şöyle düşünür:

“Bu çocuğun benden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyorum.”

Kadın hiçbir zaman bizim ondan hoşlanıp hoşlanmadığımızı tam olarak tahmin edememelidir. “Bu çocuk kesin benden hoşlanıyor!” dediği anda oyun bizim için biter. Karmaşık sinyaller göndererek kadının kafasını karıştırmalıyız ki, bizi kolay elde edilebilir olarak görmesin ve arzuları her daim sıcak kalsın.

Tabii ki bu söylediklerim flört sürecinin başlarında geçerlidir!

Yani bir kızla öpüşüp koklaştıktan sonra artık bizim ondan hoşlandığımızdan emin olması gerekir. Zaten bundan emin olmazsa bizimle sevgili olmak istemeyecektir. Kızın bizden hoşlandığını kesin olarak anladığımız aşamada kartlarımızı açık oynamamızda herhangi bir sakınca yoktur. Zaten ciddi bir ilişki istiyorsan yapman gereken doğru hamle de budur… Kızdan hoşlandığını açık bir şekilde belli etmek!

Fakat sorun nerede biliyor musun?

Kızın bizden hoşlandığından emin olmadan kartlarımızı açık oynayarak hoşlandığımızı açıkça belli etmek. İşte “Nice Guy” ile “Meydan Okuyucu” erkek arasındaki en önemli fark bu…

“Meydan Okuyucu” erkek kolay elde edilemez. Kadının onu elde etmesi için çaba göstermesi gereklidir. Ve kadın erkeğin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını asla anlayamaz… Ta ki erkek kadının duygularından emin olup kartlarını açık oynayana kadar.

Şimdi sana birkaç farklı erkek örneği vermek istiyorum. Bakalım hangisi gözüne daha çekici görünecek?

Murat, kadınlar ne isterse anında yerine getiriyor. Kadınlara ev ödevlerinde yardım ediyor, onları yediriyor, içiriyor fakat en ufak bir hesap ödetmiyor. Adeta kendini kadınlar tarafından kullanılan erkek durumuna düşüyor. Kadınlara her türlü durumda yardım ediyor fakat bunu onları etkilemek amacıyla yapıyor.

Kadınlara ne kadar iyi davranırsa kendisini o kadar çekici bulacaklarına inanıyor. Bir kadın kendisini değersiz hissettirecek cümleler söylediğinde bile ona cevap veremiyor. Kadınların kendisine yaptığı saygısızca davranışları asla cezalandırmıyor. Onları her zaman ödüllendiriyor. Bir süre sonra da kadınlar tarafından bir bok parçası gibi görülmeye başlıyor.

Kaan, güzel vücuda sahip bir çocuk. Arkadaş canlısı, zeki, esprili, eğlenceli ve olduğu gibi görünen biri… Dışarıdaki insanlar Kaan’ın tüm hayatını, nasıl bir insan olduğunu kolayca anlayabiliyor. Olduğu gibi göründüğü için herkes onu kolay bir şekilde tanıyabiliyor. Karmaşık davranışlarda bulunmuyor.

Gizemli sırları, yaralanmış bir ruhu veya insanlara karşı güvensizliği yok. İnsanların kafasını karıştırmayan düz bir insan. Tıpkı kolay okunan bir kitap gibi… Kendince bazı kadınların ilgisini çekiyor ama sadece o kadar… Kadınların çekimine kapıldığı o “Meydan Okuyucu” erkek değil.

Berkecan, inişli çıkışlı, başarılarla ve başarısızlıklarla dolu karmaşık bir geçmişe sahip. İyi görünen ve iyi enerjiye sahip bir çocuk. Kendine aşırı güveniyor. Zaman zaman dışarıdan ukala görünüyor fakat onunla tanışanlar hiç de öyle biri olmadığını aksine çok sıcakkanlı bir insan olduğunu anlıyor. Kadınlar tarafından kalbi o kadar çok kırılmış ki artık aldığı psikolojik darbeler onu etkilemiyor.

“Kendi kendime yetebilirim, kimseye ihtiyacım yok.” Felsefesini benimsemiş bir insan. Bu nedenle dışarıdan bakıldığında güçlü bir erkek izlenimi yaratıyor. Hayatındaki ilgi alanları, hobileri kadınların çevresindeki erkeklerden farklı.

Yurtdışına seyahatler yapıyor, yeni kültürler ve insanlar tanımayı seviyor. Flört ettiği Melis’e bazen o kadar romantik davranıyor ki, kız kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissediyor. Bazen o kadar soğuk ve ilgisiz davranıyor ki, kıza kendini çok değersiz hissettiriyor.

Kız bir türlü Berkecan’ın kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayamıyor. Onu bir türlü tam olarak tanıyamıyor. Tıpkı gizemli bir kutu gibi… İçinden ne çıkacağı belli olmuyor. Ama onun çekiciliğine kapılmadan yapamıyor. Çünkü Berkecan tıpkı bir mıknatıs gibi… Yakınına giren kadını hızla kendine doğru çekmeye başlıyor.

Sence bu erkeklerden hangisi kulağa daha çekici geliyor?

Hangisi daha gizemli ve ilgi çekici görünüyor?

BERKECAN

Hangisi kadınların sıkıcı bulduğu ve seks yapmak istemediği Nice Guy?

MURAT

Sanırım ne demek istediğimi anladın!

İşin garip yanıysa ne biliyor musun?

Kadınların Murat gibi “Nice Guy” bir erkek aradığını söylemesine rağmen Berkecan gibi Meydan Okuyucu “Bad Boy” erkekleri çekici bulması ve Berkecan gibi erkeklerle seks yapmak istemesi…

Yani kadınların ağzından çıkan cümlelerle gerçekteki istekleri birbirine tamamen zıt! (Baştan çıkarma sanatının acımasız gerçeklerine hoşgeldin!)

Bu nedenle “Meydan Okuyucu” bir erkek olmak istiyorsan öncelikle kadınların ağzından çıkan cümleleri umursamamayı öğrenmelisin.

Bundan sonra senden istediğim şey, davranışlarını kadınların ağzından çıkan sözlere göre şekillendirmeyi bırakman… Bir kadının ağzından çıkanla, davranışları çoğu zaman zıttır.

Bir kadın “Senden nefret ediyorum!” dediği anda gözlerine ateşli ateşli bakıyorsa o an onu öpmen gerekiyor demektir.

Bunun ne kadar büyük bir meydan okuma olduğunu görebiliyor musun?

Kadınların ağzından çıkan sözleri umursamayıp, davranışlarına göre hareket etmek ve vakti geldiğinde ona meydan okumak zorundasın… Yoksa kadınların asıl söylemek istediğini anlamayıp, küsen ve darılan küçük bir kız çocuğu olursun.

Eğer kadınların sözlerine değil de davranışlarına göre hareket etmeyi öğrenirsen kadının sana meydan okuduğu anlarda bu meydan okumayı kabul edip ona daha etkili bir şekilde yanıt verebilirsin.

Ve bu yanıt çoğu zaman sözlü olarak olmaz… Bir sarılma, bir öpücük bazen sözlerden çok daha güçlü bir meydan okumaya dönüşür. Sence de artık senin için “Meydan Okuyucu” bir erkeğe dönüşmenin vakti gelmedi mi?

 

Baştan Çıkarma Sanatında 5 Süper Meydan Okuma Taktiği

 

Meydan Okuma Taktiği #1: Kadınların Ağzından Çıkan Cümleleri Ciddiye Alma

 

Bir kadının ağzından çıkan olumlu veya olumsuz bir cümleyi hiçbir zaman ciddiye almamalısın. Kadınların senin hakkında söylediklerini umursamayarak hatta şakacıktan abartarak onlarla dalga geçmelisin.

Sadece bunu yaptığında bile “Meydan Okuyucu” bir erkek olmuş olursun. Ve kadının içindeki arzuları harekete geçirirsin.

Kadınların ağzından çıkan cümlelere verdiğin tepkilerde ufak değişiklikler yaparak bunu başarabilirsin.

Bu konuyu bir örnekle açıklamak istiyorum!

Diyelim ki hoşlandığımız kadının İnstagram’da paylaştığı bir fotoğraf hakkında yorum yapıyoruz.

Kadın da bize diyor ki:

“Sen her gün Instagram’da beni mi takip ediyorsun?”

Nice Guy Erkek Tepkisi:

“Hayır ya etmiyorum.”

(Burada iyi çocuk gerçekten kızı sürekli İnstagram’da takip ediyordu. Yakalanınca utandı ve inkar etti. Tipik bir Nice Guy tepkisi… Üstelik kadınların hisleri kuvvetli olduğu için onun yalan söylediğini anladı. Çekiciliğini kaybetti.)

Meydan Okuyucu Erkek Tepkisi:

Evet, 7/24 seni takip ediyorum. Hatta inanır mısın, bazen uykumdan uyanıp ‘Acaba Merve yeni fotoğraf atmış mı?’ diye baktığım oluyor.”

(Meydan okuyucu erkekse kızın İnstagram hesabıyla pek ilgilenmiyordu. Fakat kızın bu söylediğini inkar etmek yerine onu abartarak kabul etmiş gibi davrandı. Halbuki kadın onun dalga geçtiğini anladı. Kadının söylediğini abartarak dalga geçti ve kadına meydan okudu. Meydan okuyucu erkek hem özgüvenini gösterdi hem kadını gülümsetti hem de çekici göründü.)

 

Meydan Okuma Taktiği #2: Kadınların Seni Friend-Zone’a Almasına İzin Verme

 

Bir kadınla flört ederken senin kendisinden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamak için zaman zaman seni arkadaşlık alanına sokmaya çalışabilir.

Yakın arkadaşı telefon ettiğinde “Bir arkadaşımla beraberim.” Diye cevap verir.

Veya sohbet ettiğiniz sırada arkadaş olduğunuzu ima edecek şeyler söyler. Bazen eski sevgililerini anlatarak canını sıkmaya çalışır. Bunlar kadınların seni Friend Zone’a almak için uyguladığı taktiklerden bazılarıdır.

Aslına bakarsan bunları yapması seninle arkadaş olmak istediği anlamına gelmiyor. Aksine senden hoşlandı ve sadece seni test edip meydan okuyor. Kadınlar hoşlandıkları erkekleri test eder.

Test konusunu daha detaylı öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin…

Bakalım ondan hoşlandığını belli edecek kadar cesur olabilecek misin yoksa seni arkadaşlık alanına almasına izin mi vereceksin?

Eğer kızın arkadaşlık alanına girmeyi kabul edersen testi geçemezsin ve kadının sana karşı ilgisi kaybolur. Meydan okuyup onunla arkadaş olmadığını, onu çekici bulduğunu gösterirsen meydan okumasını boşa çıkarmış olursun.

Bu durumda senin meydan okuman çok daha güçlü olur.

 

Seni arkadaşlık alanına almak için kurabileceği cümlelere verebileceğin Meydan Okuyucu Cevaplar: 

 

Kız: “Sen çok iyi bir arkadaşsın.” 

Cevap: “Ne ara arkadaş olduk. Benimle arkadaş olmak kolay değil.”

 

Kız: “Biz seninle iyi bir arkadaş olabiliriz.”

Cevap: “Çekici kızlarla arkadaş olmak gibi bir huyum yok. Bir 10 kilo falan alırsan belki…”

 

Kız: “Benden hoşlanıyor gibi davranıyorsun.”

Cevap:“Senden çok fena hoşlanıyorum ya… İnanır mısın geceleri gözlerime uyku girmiyor. Hatta Melis Melis diye kabuslar görüyorum.”

 

(Dalga geçiyoruz ama kızın bilinçaltı alttan alta ondan hoşlandığımız mesajını alıyor. Zaten asıl olay da bu… “Senden hoşlanıyorum.” demeden hoşlandığını belli etmek.)

  

Meydan Okuma Taktiği #3: Kıza Başka Erkekleri Gösterip Ortalığı Kızıştır

 

Hani bir kızla flört ederken kızın seni test ettiği durumlar olur ya… “Şu kız da güzelmiş ne dersin Berkecan beğendin mi?” gibi seni denemek amacıyla sorular sorar.

Bu durumda kız seni kendi çerçevesine almaya çalışıyor demektir. Bu noktada kızın silahını ona çevir ve aynı muhabbeti sen yapmaya başla.

Çerçeve (Frame) konusunu daha detaylı öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin… 

Fiziksel olarak senden daha iyi olmayan bir çocuğu gösterip;

“Bak şu çocuk helal süt emmiş birine benziyor. Sana iyi koca olur bundan.”

Gibi bir cümle söyleyip kıza takılmaya devam ettiğin zaman kızı kendi çerçevene alıp aynı zamanda ona meydan okumuş olursun.

Bunu durduk yere de yapabilirsin. Diyelim ki, kızla ilişkiler konusunda şakalaşıyorsunuz.

Yine fiziksel olarak senden daha iyi olmayan bir çocuğu gösterip;

“Şştt şu çocuğu mu kesiyorsun. Seni gidi seni… Sen erkekten anlıyorsun.”

Diye kıza takılabilirsin. Bu şekilde kıza şakayla karışık meydan okumuş ve onu kızıştırmış olacaksın.

Bunun karşılığında “Off ya ne kadar gıcıksın!” gibi tepkiler almaya hazır ol.

Bu, baştan çıkarma sanatının en etkili taktiklerinden biridir.

 

Meydan Okuma Taktiği #4: Meşgul Ol, Meşgul Görün

 

Bir kadının seni yüksek değerli bir erkek olarak görmesini istiyorsan yapabileceğin en akıllıca hareket meşgul görünmektir:

 • Mesajlarına anında dönüş yapma.
 • Telefonla aradığında 20 dakika sonra dönüş yap.
 • Buluşma saatini sen belirle.
 • Bazen kıza “Müsait değilim.” Demeyi öğren.
 • Arada şehir dışına çıktığını söyle.
 • Kızın aklında meşgul erkek imajını oluştur.

Bir kızın aklında meşgul erkek imajının oluşmasını sağladığında seni yüksek değerli bir erkek olarak görmeye başlar.

Boş vakti olmayan, işiyle gücüyle uğraşan, hobileri ve uğraşları ve kaliteli bir hayatı olan biri olursan, kadınların sana karşı tepkilerinin ne kadar hızlı değiştiğine çok şaşıracağına eminim.

Meşgul görünmek aynı zamanda kıza karşı bir meydan okumadır. “Bak bebeğim görüyorsun ben meşgul bir adamım. O nedenle seninle görüşmek için çok az vaktim var. Beni fazla oyalama, sana ayırdığım vakit çok değerli.” Mesajını kızın bilinçaltına vermiş olursun.

Meşgul görünmenin en iyi yoluysa gerçekten meşgul olmaktır. Çünkü meşgul rolü yaparsan kadın bir süre sonra bunu anlayacaktır.

Kadınların hisleri tahmin ettiğinden çok daha kuvvetlidir.

Gerçekten meşgul olduğun zamansa, kadınlar vaktine kıymet vermeye ve sana saygı duymaya başlayacak. Meşgul erkek yüksek değerli erkektir.

Meşgul erkek olmak istiyorsan yaşam kaliteni artırman ve çekici bir hayat tarzına sahip olman gerekiyor.

Çekici hayat tarzı konusunu daha detaylı öğrenmek için bu yazıyı okuyabilirsin…

 

Meydan Okuma Taktiği #5: Seksüel Temaslar Kur

 

Baştan çıkarma sanatında flört ettiğin kıza dokunmak çok önemlidir. Dokunmak, aynı zamanda Friend Zone’a girmekten kurtulmanın en etkili yoludur.

Kıza yapacağın her dokunuş bir meydan okumadır. Özellikle flörtöz dokunuşlar… Bazen kızın gözlerine gözlerini dikip ateşli ateşli bakman bile bir meydan okumadır.

Kızın elini tutman, sarılman, saçlarını okşaman birer meydan okumadır.

Yolda yürürken kızı belinden tutarak yönlendirmek, karşıdan karşıya geçerken elini tutup geçmek birer meydan okumadır.

“Meydan Okuyucu” bir erkek olmak istiyorsan flört ettiğin kıza dokunmayı öğrenmen gerekiyor.

En önemlisi de şu:

DOKUNURKEN RAHAT OLMAK

Flörtleştiğin kıza dokunurken gergin olmak kızın da kendini gergin hissetmesine yol açar. Dolayısıyla bu bir meydan okuma olmayacaktır.

Dokunurken çok normal bir şey yaptığına inanırsan hem sen rahat olursun hem de kız rahat olur. İşte o zaman bu yaptığın bir meydan okumadır. Kızı kendi çerçevene alıyorsun, yani ona meydan okuyorsun.

Vermiş olduğum bu meydan okuma taktiklerini uyguladığın zaman hoşlandığın kızın seni arzulamaya başladığını fark edeceksin.

Bundan sonra “Nice Guy” olmak yok… Artık sen, baştan çıkarma sanatını bilen “Meydan Okuyucu” bir erkeksin!

Kadınlara nasıl dokunabileceğini öğrenmek için wikiHow sitesinde güzel bir yazı var. BURADAN yazıya göz atabilirsin.

 

Kadınları Baştan Çıkarma Sanatında Kendini Geliştirmen İçin Kaynak Tavsiyeleri

 

Kadınları etkileme konusundaki becerilerini geliştirmek için okumanı tavsiye ettiğim iki kaynak var:

 1. Kızla Tanışma Eğitimi4 e-kitap ve 3 e-kitapçıktan oluşan bu kapsamlı eğitimi incelemek için buraya tıkla!
 2. Alfa Mesaj ProgramıKızlarla mesajlaşma becerilerini geliştirmek için toplam 7 modülden oluşan kapsamlı e-kursu incelemek için buraya tıkla!

Bu içeriği beğendiysen arkadaşlarınla paylaşmayı unutma… Çünkü bilgi paylaştıkça çoğalır.

Görüşmek üzere…

 

İlişkiler Konusunda En Kapsamlı Kaynak: Çekici Alfa Serisi

 

Kadınlarla iletişim, flört ve ilişkiler konusunda 11 yıllık deneyimi hap gibi tek seferde yutmak ister misin?

“Çekici Alfa Serisi” e-kitap setini okuyarak kendi en çekici halini ortaya çıkarabilirsin.

Basit etkileme taktikleriyle şimdiye kadar sonuç alamadıysan bunun sebebi rol yaptığın içindi. Bu kitapları okuyarak rol yapmadan kendini baştan aşağı değiştirerek gerçek bir alfa erkeğine dönüşmenin sırlarını keşfedebilirsin.

Toplam 503 sayfalık Türkiye’nin en kapsamlı ilişki setine sahip ol.

BURADAN detaylı bilgi alabilirsin.

 

çekici alfa banner

 

Tavsiye Edilen Önemli Yazılar: